Україна, Київська область,
Васильківський район,
с. Велика Вільшанка

Якщо ви не любите бактерії, вам не пощастило з планетою.
Земля - це планета бактерій.

Крейг Вентер

ПРО КОМПАНІЮ

Науково-виробнича компанія «О.Д.Пролісок» володіє 25-річним досвідом розробки та виробництва пробіотичних засобів оздоровлення мікробної екологічної системи людини впродовж всього життя, починаючи з періоду новонародженості.
дізнатися більше

НОВЕ НА САЙТІ

Как защитить симбиотические микроорганизмы при приеме антибиотиков

Як захистити симбіотичні мікроорганізми під час прийому антибіотиків

З настанням осені розпочинається сезон застуди. Дуже часто при перших же проявах симптомів застуди (кашлі, нежиті) багато хто традиційно хапається за антибіотики, хоча більшість респіраторних інфекцій викликаються вірусами, на які антибіотики не діють. Проте проблем, викликаних безконтрольним прийомом цих сильнодіючих препаратів, може виникнути немало.

years

Роки до життя, життя до років

У хроніці життя великого натураліста, першого лауреата Нобелівської премії серед співвітчизників Іллі Ілліча Мечникова примітний такий епізод. На початку ХХ століття, коли вчений подолав 60-річний вік, він відчув ознаки розумового та фізичного виснаження, потенціал здоров’я як би відступав. У 1907 році, працюючи в той період в паризькому Інституті Пастера, І. Мечников опублікував доповідь, в якій пов’язував довгожительство серед значних верств населення Балкан з широким споживанням в цьому регіоні ферментованих молочних продуктів, що містять живі, а не стерилізовані молочні бактерії.

stress

Захиститися від наслідків стресу допоможуть пробіотики

Кожній людині час від часу доводиться стикатися з стресовими ситуаціями. Особливо це стосується людей, які займають керівні та інші відповідальні посади. І це зрозуміло – мозок таких осіб постійно знаходиться в підвищеній напрузі. Величезні стресові навантаження доводиться відчувати представникам багатьох інших професій: військовослужбовцям, політикам, спортсменам, працівникам сфери освіти, шоу-бізнесу, мас-медіа та інших творчих особистостей.

НАША ПРОДУКЦІЯ
природний шлях зміцнення здоров'я і підвищення якості життя людини

 НОВИНКА!  СИМБІТЕР® ФОРТЕ

мультипробіотики

Нові мультипробіотики, що містять багатовидовий симбіоз пробіотичних бактерій, природний мінерал смектит та різні біологічно активні добавки.

Сприяють нормалізації мікрофлори кишечника та функціонування травної системи, поліпшенню стану серцево-судинної системи, підвищення імунітету, попередження розвитку дисбіозу, мають детоксикаційні властивості.

перейти до каталогу

СИМБІТЕР®

мультипробіотики

Рідкі пробіотики, що містять багатовидовий, аналогічний природному, симбіоз пробіотичних бактерій.

Призначені для загального зміцнення організму, поліпшення травлення, підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника в період і після лікування антибіотиками.

перейти до каталогу

 Обираєте пробіотик? 
 11 причин обрати 
 СИМБІТЕР® 

дізнатися більше
11-reasons-2-22

АПІБАКТ®

мультипробіотики

Збагачені прополісом, рідкі пробіотики, містять багатовидовий, аналогічний природному, симбіоз пробіотичних бактерій.

Рекомендуються з метою підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори і відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час і після прийому антибіотиків і з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.

перейти до каталогу

СИМБІОГЕЛЬ®

ентеросорбенти

Містять стерильний гель високоочищеного природного мінералу смектиту. Додатково збагачені біологічно активними добавками природного походження (Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами, екстрактом прополісу).

Ефективно зв'язують і виводять з організму мікробні і харчові токсини, продукти гниття, віруси, важкі метали, захищають слизові оболонки травного тракту.

перейти до каталогу

СИМБІВІТ®

функціональне харчування

Кисломолочні продукти, що містять симбіоз пробіотичних бактерій.

Рекомендуються для профілактики або пом'якшення перебігу хронічних захворювань травного тракту і нормалізації мікрофлори кишечника.

перейти до каталогу

ФАХІВЦІ ПРО ПРОБІОТИКИ СИМБІТЕР

Відомо, що все нове – це часто-густо забуте старе. В нашому випадку, маю на увазі кисломолочні традиції численних українських родин. Споживання самотужки виготовлених варенців (заквасок) насправді є «народними пробіотиками». Заслуга розробників «Симбітеру» полягає в тому, що вони розгледіли в цій харчовій звичці та її сталості, характерної для української спільноти, великий потенціал для оздоровлення всієї нації.
До цього вважаю необхідним додати і дійсно життєдайну функцію мультипробіотиків в нівелюванні негативного впливу антибіотиків, без яких, чесно визнаймо, сучасна медицина і, передовсім, хірургія обійтися не можуть. Саме мультипробіотики здатні не тільки запобігти ускладненням після прийому антибіотиків, але й зменшити термін їх вимушеного використання.

Віталій Цимбалюк академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, президент НАМН України

В Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» КНУ імені Т.Г. Шевченка за участі його керівника професора Людмили Іванівни Остапченко та всесвітньо відомого вченого, завідуючої науково-дослідною лабораторією (НДЛ) «Фармакології і експериментальної патології», доктора біологічних наук, професора Тетяни Володимирівни Берегової були проведені фундаментальні дослідження інтелектуальних напрацювань компанії «О.Д. Пролісок». Результати стали підґрунтям для масштабного доклінічного вивчення ролі мікрофлори у регуляції життєдіяльності організму людини. Цікавість до цієї теми пояснюється тим, що оптимальна мікробна екологія - основа основ нашого здоров’я. В цьому сенсі дослідження Д.С. Янковського та його однодумців є безцінними. Запропоновані ними мікробні композиції пробіотичного типу на сьогодні не мають аналогів.

Леонід Губерський ректор КНУ ім. Т. Шевченка, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, НАПН України та АН ВШ України, Герой України

Мультипробіотики належать до універсальних засобів і профілактичної, і лікувальної медицини. Дослідження по виробленню показань до застосування вітчизняних мультипробіотиків, виконані співробітниками ІПАГ під керівництвом академіка О.М. Лук'янової, стали основою їх широкого застосування в протоколі лікування лікарями інших спеціальностей.
Ефект використання вітчизняних мультипробіотиків, в тому числі в клініці захворювання органів дихання у дітей, можу оцінити як безперечно позитивний, перш за все, в полегшенні перебігу бронхіальної астми, хронічних і обструктивних захворювань легенів з різким зменшенням кількості рецидивів.

Юрій Антипкін академік НАМН України, директор Інститута педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України

Ми рекомендуємо подружній парі перед тим, як зачати нове життя, з метою загального оздоровлення організму приймати курсами концентровані препарати мультипробіотиків групи Симбітер. Відповідно, коли жінка входить в вагітність на тлі збалансованої мікробіоти, то перинатальний період дитини буде також здоровим. Просто кажучи, здорова мікрофлора майбутньої матері забезпечить здорову мікрофлору її малюкові.
На моє глибоке переконання, навіть жінці, яка вважає себе абсолютно здоровою, Симбітер під час вагітності допоможе підтримувати оптимальний баланс мікрофлори. Це може бути курс по 3-4 тижні в першому і другому триместрах. Крім того, було б корисно прийняти курс Симбітеру безпосередньо перед пологами. Адже при народженні дитина проходить через родові шляхи. Тому дуже важливо, щоб мама під час пологів «поділилася» з нею саме корисної природною мікрофлорою, яка стане захистом для її дитини.

Елизавета Шунько член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор

На сьогодні відомо понад 1500 клінічних випробувань пробіотиків для лікування й профілактики різних захворювань. Але потрібно робити особливий акцент на доказову базу щодо їх профілактичного і терапевтичного застосування в педіатрії. Наприклад, в лютому 2017 року робочою групою Всесвітньої гастроентерологічної організації у відповідності до критеріїв Оксфордського центру доказової медицини була повністю підтверджена ефективність цих засобів. Експертами Всесвітньої організації алергологів підтверджена важлива роль мікрофлори кишечнику в розвитку алергії. Маємо і власний позитивний досвід лікування алергічної патології за допомогою мультипробіотиків групи "Симбітер".

Сергій Кривопустов професор кафедри педіатрії №2 НМУ імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук

Наші дослідження, за методологією цілком відповідають сучасним науковим настановам, достовірно показують, що «Симбітер», а суттєво, що є його різновиди, що рекомендуються саме дітям до трирічного віку, при його профілактичному застосуванні робить виникнення простудних захворювань у дітей рідше в 2,6 рази!
Мультипробіотики, як то кажуть, в пошані, і у зарубіжних лікарів-педіатрів. Але відмінність українського «Симбітеру» від безлічі засобів пробіотичної природи полягає, в тому, що це симбіоз живих мультикультур захисно-профілактичної спрямованості. До того ж «Симбітер» досить зручний при використанні в домашніх умовах, це не капсули і не таблетки. Зовні все дуже просто: діти охоче випивають дозу «Симбітеру» на молоці або, скажімо, компоті, проте його дія безвідмовна.

Сергій Крамарьов заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця, головний дитячий інфекціоніст МОЗ України

Сьогодні можна говорити про результати застосування Симбітеру в лікуванні і профілактики захворювань ротової порожнини. У нас є власний досвід використання живих мультипробіотиків в стоматології для лікування пацієнтів з хронічним генералізованим пародонтитом. Найцінніше і нове тут полягає в тому, що пацієнти з даною патологією отримували тільки мультіпробіотікотерапію, тобто лікування не включало жодного антибактеріального препарату. У підсумку ми досягли стійкої ремісії, хороших результатів, використовуючи такого роду монотерапию мультипробіотиків.
Щоб зберегти цілісність і функціональність приепітеліальної біоплівки потрібно профілактично застосовувати мультипробіотичні препарати знову-таки раз на півроку курсами 20-30 днів. Укріплена таким чином слизова порожнини рота не дасть жодного шансу транзиторній умовно патогенній або патогенній мікрофлорі створити хвороботворну стоматологічну агресію.

Каріне Непорада доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри біохімії Української медичної стоматологічної академії (Полтава)

ТРЬОХЕТАПНА СИСТЕМА ОЗДОРОВЛЕННЯ МІКРОБІОМА

Розроблена українськими вченими система оздоровлення мікробіома (нормальної мікрофлори) дозволяє поліпшити здоров'я дітей і дорослих, знизити рівень захворюваності, зменшити тяжкість хвороб і ризик ускладнень, скоротити споживання антибіотиків та інших сильнодіючих і далеко небезпечних медикаментозних засобів

Очищення

Очищення травного тракту від рідких і газоподібних токсичних речовин, захист слизових оболонок травного тракту

Відновлення

Відновлення складу і функцій мікробіома за допомогою мультипробіотиків

Профілактика

Профілактика порушень мікробіома із застосуванням функціональних пробіотичних продуктів харчування

КОРИСНЕ ВІДЕО
про здоров'я і пробіотики

Як народити здорову дитину

Як зберегти і нормалізувати репродуктивне здоров'я людини, як пов'язані здоров'я матері і її мікрофлора, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробіом матері і забезпечити здоров'я дитини в програмі "Час: Online" на сайті 5.UA (5 канал) з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлизаветою Шунько. Крім того, в ефірі програми обговорили сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості догляду за передчасно народженими дітьми.

ПІЗНАВАЛЬНІ СТАТТІ
все про здоров'я, мікрофлору і пробіотики
Как защитить симбиотические микроорганизмы при приеме антибиотиков

Як захистити симбіотичні мікроорганізми під час прийому антибіотиків

З настанням осені розпочинається сезон застуди. Дуже часто при перших же проявах симптомів застуди (кашлі, нежиті) багато хто традиційно хапається за антибіотики, хоча більшість респіраторних інфекцій викликаються вірусами, на які антибіотики не діють. Проте проблем, викликаних безконтрольним прийомом цих сильнодіючих препаратів, може виникнути немало.

years

Роки до життя, життя до років

У хроніці життя великого натураліста, першого лауреата Нобелівської премії серед співвітчизників Іллі Ілліча Мечникова примітний такий епізод. На початку ХХ століття, коли вчений подолав 60-річний вік, він відчув ознаки розумового та фізичного виснаження, потенціал здоров’я як би відступав. У 1907 році, працюючи в той період в паризькому Інституті Пастера, І. Мечников опублікував доповідь, в якій пов’язував довгожительство серед значних верств населення Балкан з широким споживанням в цьому регіоні ферментованих молочних продуктів, що містять живі, а не стерилізовані молочні бактерії.

stress

Захиститися від наслідків стресу допоможуть пробіотики

Кожній людині час від часу доводиться стикатися з стресовими ситуаціями. Особливо це стосується людей, які займають керівні та інші відповідальні посади. І це зрозуміло – мозок таких осіб постійно знаходиться в підвищеній напрузі. Величезні стресові навантаження доводиться відчувати представникам багатьох інших професій: військовослужбовцям, політикам, спортсменам, працівникам сфери освіти, шоу-бізнесу, мас-медіа та інших творчих особистостей.

Книга Микробиом

Рекомендуємо! «Микробиом» - нова книга про унікальне микробне співтовариство планети Земля

В монографії вчених-мікробіологів доктора біологічних наук, професора Д.С. Янковського, академіка НАН і НАМН України В.П. Широбокова, кандидата технічних наук Г.С. Димент розглянуті різні сторони життєдіяльності унікального мікробного співтовариства планети, як домінуючої ланки біосфери і середовища мешкання інших організмів, у тому числі і людини. Дан анализ современных достижений в области изучения микробиома человека. Дан аналіз сучасних досягнень в галузі вивчення мікробіома людини. Представлені сучасні уявлення про склад і функції симбіотичної мікробіоти людини та її ролі в підтримці здоров'я.
НОВИНИ

Професор Олена Муквич: “Роль мультипробіотиків в запобіганні хворобам шлунково-кишкового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”

У середу, 18 жовтня, о 14:00 гостем ефіру «Час.Online» на сайті 5.UA (5 канал) була доктор медичних наук, професор, педіатр, головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України Олена Муквич. Тема бесіди: “Роль мультипробіотиків у запобіганні хвороб шлунково-кишкового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”.

Доповідь академіка Широбокова “Мікробно-екологічна система людини: сучасна концепція”

Рекомендуємо всім практикуючим педіатрам, акушерам, гінекологам, неонатологам і іншим фахівцям в галузі охорони здоров’я послухати доповідь академіка В. П. Широбокова, зроблену ним ще в 2011 році. Вона підготовлена у співпраці з доктором біологічних наук професором Д. С. Янковським і кандидатом технічних наук Г. С. Димент (НПК “О. Д. Пролісок”). Ця фундаментальна праця багато в чому передбачила нинішню популярність пробіотикотерапії і унікального вітчизняного мультипробіотика “Симбітер”.

СИМБІТЕР В СОЦМЕРЕЖАХ
підписуйтесь на наші сторінки

facebook

Google+