Мультипробіотик Симбітер®-2

Пробіотик, містить не менше 1×1011 КУО/г живих клітин симбіозу 24-х штамів пробіотичних бактерій. Призначений жінкам, в тому числі вагітним, породіллям і годуючим матерям.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Що таке мультипробіотик «Симбітер®-2»?

Мультипробіотик "Симбітер®-2" представляє собою концентровану біомасу живих клітин симбіозу 24-х штамів пробіотичних бактерій, найбільш близьких до нормальної мікрофлори здорової жінки.

«Симбітер®-2» призначений для оздоровлення мікрофлори жінок, в тому числі вагітних та породіль.

Для чого потрібен мультипробіотик «Симбітер®-2»?

Мультипробіотик «Симбітер®-2» ефективно підтримує і відновлює мікрофлору жіночого організму, зміцнює імунітет, регулює обмінні процеси, підвищує ефективність комплексного лікування різних захворювань.

Чому жінці необхідно піклуватися про свою мікрофлору?

Нормальна мікрофлора жінки бере участь у виконанні величезної кількості функцій в життєдіяльності її організму:

- захищає організм від хвороботворних мікробів;

- зміцнює імунітет;

- покращує травлення;

- підтримує здоровий стан ротової порожнини, шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечостатевої системи і шкіри;

- забезпечує організм широким спектром корисних з'єднань;

- регулює обмін речовин;

- знешкоджує харчові і мікробні токсини, радіонукліди, мутагени, канцерогени;

- протидіє злоякісним новоутворенням;

Крім того, мікрофлора майбутньої матері є своєрідною «закваскою» для формування мікрофлори її дитини.

Порушення в складі і функціях нормальної мікрофлори - дисбіоз (дисбактеріоз), призводить до зниження імунітету, порушення обмінних і інших життєво важливих процесів, що згодом призводить до розвитку різних захворювань.

Дисбіоз може бути одним з чинників безпліддя жінки, оскільки може не тільки привести до серйозних порушень процесу протікання вагітності, але і не можливості розвитку заплідненої яйцеклітини в повноцінний плід.

Коли рекомендується приймати мультипробіотик «Симбітер-2»?

При плануванні вагітності - приймати мультипробіотик рекомендується як майбутньої матері, так і батькові (чоловікам рекомендований «Симбітер-М концентрований») з метою усунення та профілактики дисбіозів, їх негативного впливу на запліднення та подальший розвиток плоду.

Протягом вагітності - особливо важливо приймати мультипробіотик «Симбітер-2» в першому і останньому триместрі вагітності - це дозволить знизити ризик передчасних пологів, а також післяпологових ускладнень у новонародженого і породіллі.

У період годування груддю - для підтримки мікробної і імунної системи, поліпшення обмінних процесів в організмі матері і дитини.

У клімактеричному періоді - для усунення вікових змін мікрофлори, обумовлених гормональними змінами.

При прийомі антибіотиків - для профілактики розвитку дисбіозу, антибіотик-асоційованої діареї та інших побічних ефектів викликаних прийомом антибіотиків.

При використанні різних дієт і очисток організму від шлаків - для профілактики дисбіозу, поліпшення травлення, постачання організму біологічно-активними сполуками, зокрема вітамінами, антиоксидантами, імуномодуляторами та ін.

При фізичних і нервово-емоційних перевантаженнях - для профілактики наслідків стресу, розвитку дисбіозу і зміцнення імунітету.

У періоди епідемії грипу, при зміні сезонів року і географії місцеперебування - для зміцнення імунітету та профілактики простудних і вірусних захворювань, а також їх ускладнень.

У комплексній терапії різних захворювань - бактеріального вагінозу, кандидомікозу («молочниці»), алергії, інфекційних захворювань, запальних захворювань кишечника та сечостатевої системи, гепатитів, анемій, імунодефіцитів, прийом мультипробіотиків «Симбітер®-2» сприяє підвищенню ефективності лікування і швидшому клінічному одужанню.

Переваги мультипробіотиків «Симбітер®»

1. Фізіологічність і безпека мікроорганізмів, що входять до складу «Симбітеру»

При виготовленні мультипробіотиків використовуються тільки натуральні інгредієнти і найбільш дружні, фізіологічні для людини біфідобактерії, молочнокислі бактерії (лактобацили і лактококи) і пропіоновокислі бактерії. Усі штами, які використовуються в складі мультипробіотиків, добре вивчені, мають паспорта і зберігаються в депозитарії інноваційних непатогенних мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології НАН України.

2. Багатокомпонентний склад

Мультипробіотик «Симбітер®-2» містить 24 культури пробіотичних бактерій, корисні властивості яких сумуються в препараті.

3. Форма випуску - жива біомаса пробіотичних бактерій

Пробіотичну основу «Симбітера®» становить біомаса живих клітин симбіозу пробіотичних бактерій, які починають діяти відразу після надходження в організм, починаючи з ротової порожнини. На відміну від сухих, що знаходяться в глибокому анабіозі клітин їм не потрібно тривалого часу (більше 8 годин) на реактивацію, що абсолютно не прийнятно для маленьких дітей (у них транзит їжі по травному каналу проходить значно швидше, ніж у дорослих, і препарат виходить з організму, не виконавши своєї пробіотичної функції), а також для людей з діарейним синдромом і при використанні в стоматології.

4. Стійкий симбіоз

Більшість багатокомпонентних пробіотиків являють собою механічну суміш окремих мікробних культур. Потрапляючи в організм, вони конкурують один з одним за поживні речовини, знижуючи тим самим активність препарату. У «Симбітер» бактерії знаходяться в формі стійкого багатофункціонального симбіозу. У такому симбіотичному комплексі корисні властивості кожного мікроорганізму раціонально взаємодоповнюються. Тому мультипробіотики здатні надавати більш широкий спектр оздоровчого впливу на організм людини. Тільки в умовах множинного консорціуму, аналогічного стійким природним співтовариствам, мікроорганізми здатні довго виживати.

5. Резистентність до травних секретів

Використовувані в складі мультипробіотиків бактерії мають високу стійкість до шлункового соку, травних ферментів, жовчі, фенолу та інших компонентів секретів травної системи з протимікробною дією. Тому вони безперешкодно проходять агресивні зони травного тракту і проявляють свою активність на всій його довжині.

6. Резистентність до широкого спектру антибіотиків

Важливе значення має природна резистентність мультипробіотиків до широкого спектру антибіотиків і нездатність передавати цю властивість іншим мікроорганізмам. Це дозволяє успішно застосовувати «Симбітер» в період антибактеріальної терапії, для запобігання розвитку дисбіозу і захисту печінки від дії токсинів. Рекомендується починати прийом пробіотиків не пізніше ніж через 72 години від початку антибіотикотерапії. Інтервал між прийомом антибіотика і пробіотика - 2-2,5 години.

7. Мультипробіотики містять біологічно активні сполуки мікробного синтезу

- Надзвичайно важливим метаболітом, що синтезуються мікрофлорою мультипробіотиків, є екзополісахариди. Ці високомолекулярні полімери оптимізують склад нормальної мікрофлори, стимулюють імунну систему і забезпечують організм цінними вуглеводами, які відіграють велику роль в забезпеченні здорового функціонування організму.

- У складі мультипробіотиків містяться бактерії, активно синтезуючі вітаміни групи В, зокрема В2, В6, В12, нікотинову кислоту (вітамін РР) і ін. Завдяки цьому, прийом мультипробіотиків попереджає розвиток обмінних порушень і іншої патології, асоційованої з вітамінними дефіцитами.

- Мультипробіотики синтезують різноманітний спектр ферментів, які допомагають організму перетравлювати їжу. Вони також беруть участь в руйнуванні шкідливих сполук, зокрема холестерину, оксалатів, алергенів, токсинів, мутагенів, канцерогенів, ксенобіотиків і ін., Що знижує навантаження на печінку та інші захисні органи.

- Мультипробіотики синтезують антибіотик подібні з'єднання - бактеріоцини, що пригнічують ріст широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, в тому числі збудників мікозів і вірусних інфекцій, але не пригнічують корисні бактерії нормальної мікрофлори.

Інструкція про застосування добавки дієтичної «Мультипробіотик «СИМБІТЕР®-2»

Склад: концентрована біомаса живих клітин симбіозу мікроорганізмів, КУО/г, не менше: лактобацили та лактококи – 5,0х1010, пропіоновокислі бактерії – 5,0х1010, біфідобактерії – 1,0х1010, оцтовокислі бактерії – 1,0х108.

Можливо відокремлення сироватки.

Дієтична добавка до раціону харчування для загального зміцнення організму, підтримки на нормальному рівні мікрофлори кишківника та відновлення її при дисбіотичних станах у жінок, у тому числі у вагітних та породіль; особливо в період та після лікування антибіотиками.

Вживати: по 10 г (одна десертна ложка) 1-2 рази на день, вранці та ввечері під час або після їди. Використовувати вміст одного флакона або пакетика одноразово.
Перед вживанням пакетик розрізають за позначкою, а з флакона знімають металевий ковпачок та гумову пробку. Вміст пакетика або флакона збовтують та розводять у 15-30 мл (1-2 столові ложки) кип’яченого молока або питної води кімнатної температури.
Термін вживання: 3 – 4 тижні, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: скляні флакони або пакетики з полімерної плівки, герметично упаковані.

Маса нетто: (10±0,5) г.

Без ГМО.

Умови зберігання: при температурі (4±2) °С в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 2 місяці з дати виробництва.

Дата виробництва та номер партії: дивись на упаковці.

ТУ У 19405739.16-96

Перелік штамів мікроорганізмів для виробництва добавки дієтичної «Мультипробіотик «СИМБІТЕР®-2»

Чисті культури мікроорганізмів, штами:
Lactococcus lactis ssp. lactis ВКПМ В-3961, ВКПМ В-3393, Lactococcus lactis ssp. cremoris ВКПМ В-3390, Lactococcus lactis ssp. diacetylactis ВКПМ В-4303, Streptococcus salivarius ssp. thermophilus ВКПМ В-3386, ВКПМ В-5388, Lactobacillus acidophilus ВКПМ В-5254, ВКПМ В-5863, ЦМПМ В-2846,
Lactobacillus casei ВКПМ В-5724, ВКПМ В-4542, Lactobacillus plantarum ВКПМ В-5494 ІМВ В-7116, Lactobacillus gasseri ІМВ В-7135, Lactobacillus brevis ІМВ В-7114, Propionibacterium freudenreichii ssp. schermanii ВКПМ В-4544, ВКПМ В-4545, Propionibacterium acidipropionici ВКПМ В-5800, Bifidobacterium bifidum ВКПМ В-5799, ВКПМ В-5795, Bifidobacterium longum ВКПМ В-4557, ВКПМ В-4635, Bifidobacterium adolescentis ІМВ В-7112, Bifidobacterium breve ІМВ В-7132, Bifidobacterium infantis ІМВ B-7131, Acetobacter aceti ЦМПМ В-3373, ВКПМ В-3374.