Мультипробіотик Симбітер ацидофільний

Пробіотик, містить не менше 1×109 КУО/мл живих клітин симбіозу 14-ти штамів пробіотичних бактерій. Призначений дітям від народження до 3-х років.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

СИМБІТЕР® ацидофільний являється симбіозом пробіотичних мікроорганізмів. Пробіотик розроблений спеціально для дітей від народження до 3-х років для відновлення і підтримки балансу мікрофлори організму малюка. Він ефективно усуває метеоризм, коліки, порушення стулу і інші симптоми дисбактеріозу.

Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний чинить комплексний вплив на імунітет, метаболізм вітамінів і мінералів, сприяє нормальному розвитку нервової системи, завдяки чому завоював довіру мільйонів батьків по всій Україні.

СИМБІТЕР® ацидофільний - мультипробіотик №1 в Україні

Малюки до 3-х років найбільш схильні до розвитку дисбіозу - зміни балансу мікрофлори кишечника і інших органів і систем організму. Залежно від віку, цей стан може проявлятися по-різному.

Що може турбувати дитину?

 • Здуття і біль в животі;
 • Нудота;
 • Поганий апетит;
 • Запор або діарея;
 • Іноді - блювота, симптоми зневоднення.

Сильний дисбіоз призводить до поганого всмоктування вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин. Педіатри відмічають зниження рівня гемоглобіну в крові малюка і інші порушення.

симбитер ацидофильный

Пробіотична флора бере участь в десятках біологічних процесів організму, тому зміна її складу відображається на стані дитини. Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний, завдяки своєму унікальному складу, ефективно відновлює необхідну кількість пробіотичних мікроорганізмів в організмі малюка :

 • Лактобактерії;
 • Біфідобактерії;
 • Пропіоновокислі бактерії;
 • Оцтовокислі бактерії.

Завдяки стійкому симбіозу, кожен бактерійний штам не лише проявляє високу біологічну активність, але і потенціює вплив іншої флори. Такий ефект препарату став доступний завдяки багаторічній кропіткій роботі ведучих вчених НПК ТМ "О.Д. Пролісок", тому сьогодні кожна мати в Україні може бути спокійною за мікрофлору свого малюка з самого народження.

Відгуки про мультипробіотики СИМБІТЕР® ацидофільний можна прочитати в профілі товару в нижній частині сайту, в соціальних мережах, а також на спеціалізованих сторінках в інтернет-мережі.

СИМБІТЕР® ацидофільний інструкція

СИМБІТЕР® ацидофільний має зручний формат застосування - 1 раз на добу, а загальна тривалість курсу не менше 10 днів. Препарат застосовується всередину разом з невеликою кількістю теплого молока або кип'яченої води. Найбільш раціональним вважається застосування СИМБІТЕРА® ацидофільного під час їжі або грудного вигодовування. Інструкція по застосуванню Симбітера ацидофільного, затверджена МЗ України, доступна в повному об'ємі в профілі товару на цій сторінці. Якщо у Вас з'явилися питання стосовно прийому СИМБІТЕР® ацидофільний, Ви можете поставити питання нашому фахівцеві прямо на сайті.

Коли застосовують пробіотики СИМБІТЕР® ацидофільний?

СИМБІТЕР® ацидофільний рекомендується застосовувати для усунення проявів і профілактики дисбіоза :

 • У перші дні життя новонародженого;
 • При появі метеоризму, кольок, запору, діареї у дитини;
 • У випадках, якщо лікар призначив антибіотики;
 • При виявленні функціональних розладів шлунково-кишкового тракту;
 • В якості компонента комплексної терапії кишкових інфекцій, ГРВІ, кандидозу порожнини рота, урогенітальної системи.

симбитер ацидофильный инструкция

Що важливо знати про сучасну пробіотикотерапію?

Ефективність застосування мультипробіотика СИМБІТЕР® ацидофільний залежить від декількох чинників. Щоб добитися максимального результату, ми рекомендуємо:

 • Підтримувати водний баланс дитини;
 • Повністю дотримуватися температурного режиму зберігання препарату (2°- 6° С);
 • Слідувати офіційній інструкції по застосуванню;
 • При виявленні симптомів непереносимості компонентів препарату, звернутися по допомогу до лікаря.

Купити СИМБІТЕР® ацидофільний за низькою ціною в Києві

НПК "О.Д. Пролісок" пропонує не лише високу якість, але і чесну вартість пробіотиків СИМБІТЕР®, а також іншої своєї продукції. З 1993 року ми допомагаємо дітям і дорослим досягти міцного здоров'я завдяки ефективній пробіотикотерапії.

Купити мультипробіотики СИМБИТЕР® ацидофільний Ви можете:

 • На нашому сайті - доставка по Києву/Київській області;
 • У аптеках офіційних партнерів НПК "О.Д. Пролісок" по всій території України (онлайн і офлайн).

Отримати професійну консультацію фахівця можна в телефонному режимі. Зв'яжіться з нами або залиште заявку на зворотний дзвінок на сайті!

Питання, що часто задають про СИМБІТЕР ацидофільний:

 • ➔ Коли варто давати дитині СИМБІТЕР® ацидофільний?

  СИМБІТЕР® ацидофільний рекомендується застосовувати для лікування і профілактики дисбіоза у дітей з народження, при прийомі антибіотиків, при схильності до запорів/діареї, під час ГРВІ і у багатьох інших випадках.

 • ➔ Чи допомагають пробіотики СИМБІТЕР® ацидофільний при коліках?

  Так, головна причина кольок - саме порушення балансу мікрофлори в кишечнику. Курс пробіотикотерапії допомагає швидко усунути симптоми кольок у дітей в перші 6 місяців життя.

 • ➔ Чи треба дотримуватися особливої дієти під час прийому пробіотиків?

  Якщо дитина вже не на грудному вигодовуванні, додайте в раціон більше пребіотиків: овочів, фруктів, бобів, зелені і інших подібних продуктів. Дієта безпосередньо залежить від віку дитини.

 • ➔ СИМБІТЕР® ацидофільний краще давати під час або після прийому антибіотиків?

  СИМБІТЕР® ацидофільний рекомендується застосовувати з першого дня антибіотикотерапії у малюка, а також впродовж декількох днів після закінчення курсу лікування.

 • ➔ Чи можу я купити мультипробіотики СИМБІТЕР® з доставкою?

  Так, Ви можете придбати будь-яку продукцію НПК ТМ "О.Д. Пролісок" онлайн на сайті за найнижчою ціною з доставкою по Києву і області. У інших регіонах України оформляйте замовлення у офіційних представників компанії.

Інструкція про застосування добавки дієтичної "Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний"

Склад: біомаса живих клітин симбіозу пробіотичних мікроорганізмів, КУО/мл, не менше: лактобацили та лактококи – 1,0х109, біфідобактерії – 1,0х108, пропіоновокислі бактерії – 3,0х107 та оцтовокислих бактерій, КУО/мл, не менше – 1,0х105.

Можливо відокремлення сироватки.

Рекомендації щодо вживання: рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування з метою загального зміцнення організму, покращення травлення, підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та її відновлення при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишківника під час і після прийому антибіотиків.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:
- вживати дітям від народження до 6 місяців по 1 пакетику або флакону 1 раз на добу під час їди;
- дітям віком від 6 місяців до 3-х років − 1 раз на добу під час або після їди.
Курс споживання − 10 діб, в подальшому курс споживання необхідно узгоджувати з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Перед вживанням пакетик розрізати за позначкою, а з флакона зняти металевий ковпачок та гумову пробку. Вміст пакетика або флакона збовтати та розвести у 15-30 мл (1-2 столові ложки) кип’яченого молока або питної води кімнатної температури, ретельно перемішати та використати відразу після розведення.

Вміст одного пакетика або флакона призначений для одноразового використання.

Особливості застосування: для максимальної ефективності інтервал між прийомом добавки дієтичної та антибіотиків має складати 3 години.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: скляні флакони або пакетики з полімерної плівки, герметично упаковані.

Об′єм: (10±0,5) мл.

Без ГМО.

Умови зберігання: зберігати за температури (4±2) °С в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 2 місяці з дати виробництва.

Дата виробництва та номер партії: дивись на упаковці.

ТУ 46.19405739 України 02.5-93

Перелік штамів мікроорганізмів для виробництва добавки дієтичної "Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний"

Чисті культури мікроорганізмів, штами:
Lactococcus lactis ssp. lactis ВКПМ В-4305, ВКПМ В-5387, Lactococcus lactis ssp. diacetylactis ВКПМ В-4303, Streptococcus salivarius ssp. thermophilus ВКПМ В-4304, ВКПМ В-4741, Lactobacillus acidophilus ВКПМ В-5254, ВКПМ В-5863; Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus ВКПМ В-3963, ВКПМ В-5810, Lactobacillus helveticus ІМВ В-7115; Propionibacterium freudеnreichii ssp. schermanii ВКПМ В-4544, Propionibacterium acidipropionici ВКПМ В-5800, Bifidobacterium bifidum ІМВ В-7113, ВКПМ В-5799; Bifidobacterium longum ВКПМ В-4557, ВКПМ В-4635; Acetobacter aceti ВКПМ В-5495.