Науково-виробнича компанія О.Д. Пролісок - ексклюзивний розробник і виробник нового покоління мультипробіотиків, продуктів функціонального призначення та ентеросорбентів.

Науково-виробнича компанія «О. Д. Пролісок » була створена в 1993 році. Основні напрямки діяльності компанії базуються на розробці та виробництві нового покоління засобів оздоровчої, в першу чергу, пробіотичної терапії, а також на оптимізації методів формування, підтримки і відновлення мікробної екологічної системи людини протягом усього життя, починаючи з періоду новонародженості.

Зокрема, компанія є автором і ексклюзивним виробником мультипробіотиків серій "Симбітер®" і "Апібакт®", ентеросорбентів серії "Симбіогель®", кисломолочного продукту функціонального призначення "Симбівіт®". Дані засоби оздоровчої лінії становлять основу спеціальної програми з підтримки та відновлення мікробіома людини, яка розроблена фахівцями компанії в співдружності з провідними вченими і клініцистами медичних установ України.


Генеральний директор (1993-2021) Янковський Д.С.

Генеральний директор компанії (1993-2021) - доктор біологічних наук, професор, лауреат премії ім. І.І. Мечникова НАН України, лауреат премії ім. Д.К. Заболотного НАН України Янковський Дмитро Станіславович.

Компанія займається науково-дослідницькою та виробничою діяльністю.

На базі Наукового центру компанії проводяться дослідні роботи з отримання ефективних штамів пробіотичних бактерій та біоконструювання на їх основі нових препаратів і продуктів пробіотичної серії. Вчені компанії працюють над розширенням асортименту і постійним вдосконаленням мультипробіотиків та інших засобів оздоровчої лінії, розробкою нових програм з профілактики дисбіозів, відновленням мікробіома у дітей і дорослих за різних форм патології, впровадженням нових методів і технологій в практику.


Директор науково-дослідного центру компанії Димент Г.С.

На виробництві працює висококваліфікований персонал. Виробничий підрозділ компанії укомплектовано технологічним та лабораторним обладнанням, що дозволяє виробляти продукцію високої якості, здійснювати цілісний фізико-хімічний і мікробіологічний аналіз, контроль якості продукції на виробництві.

Сьогодні компанія виробляє 5 видів мультипробіотиків серії "Симбітер® форте", 5 видів мультипробіотиків серії "Симбітер®", 2 види мультипробіотиків "Апібакт®", 3 види ентеросорбентів серії "Симбіогель®", 3 види кисломолочного продукту функціонального призначення "Симбівіт® преміум" та 3 види кисломолочного продукту функціонального призначення "Симбівіт®".

Унікальність мультипробіотиків Симбітер® і Апібакт® полягає в їх мультикомпонентному складі і поліфункціональності. На відміну від інших багатоштамових засобів їх основу становить не суміш культур окремих мікроорганізмів, а стійкий симбіоз, який є за структурою і механізмом міжвидових взаємодій, аналогом природних мікробних спільнот, що характеризуються дивовижною життєстійкістю.

Мультипробіотики виробляються в рідкій формі, яка не вимагає, на відміну від сухих форм пробіотиків, тривалої реактивації клітин. Мультипробіотики починають проявляти свою дію відразу ж після введення в організм, оскільки їх бактерії знаходяться в активному стані. Компанія є піонером в області створення рідких пробіотиків. Виробництво пробіотиків в рідкій формі з тривалим збереженням їх складу й активності і сьогодні залишається одним з пріоритетних напрямків компанії.

Аналоги мультипробіотиків в даний час відсутні на вітчизняному та міжнародному ринку, оскільки створення подібних препаратів базується на використанні особливого інноваційного методу біоконструювання мультикомпонентного життєстійкого симбіозу, який розроблений дослідницьким колективом компанії.

Арсенал мультипробіотиків включає препарати для підтримки і відновлення мікроекологічного здоров'я жінки, в тому числі під час вагітності (Симбітер®-2); «Дитячі» варіанти мультипробіотиків, що використовуються для оптимізації процесу формування фізіологічної мікрофлори у новонароджених, у комплексному лікуванні перинатальних інфекцій, для профілактики і усунення дисбіозів у дітей віком до 3-х років (Симбітер® ацидофільний); мультипробіотики для дітей середнього і старшого віку і дорослих будь-якого віку для лікувальних і профілактичних цілей (Симбітер® ацидофільний концентрований, Симбітер®-М, Апібакт®).

Мікрофлора мультипробіотиків включає тільки ті бактерії, які є найбільш корисними для організму людини. Тому їх можна використовувати тривалими курсами без небезпеки передозування і розвитку побічних ефектів. Бактерії препаратів здійснюють модуляцію імунної системи, що сприяє підтримці її в активному стані.

Висока концентрація в мультипробіотиках клітин фізіологічних бактерій сприяє їх активній конкуренції з шкідливими мікроорганізмами та підвищенню пробіотичної ефективності препарату. Володіючи величезною сорбційною поверхнею, висококонцентрована біомаса пробіотичних клітин здатна виводити з травного тракту мікробні і харчові токсини, канцерогени, мутагени, алергени та вірусні частинки, попереджаючи їх негативний вплив на організм людини.

Мультипробіотики є ефективним інструментом профілактики порушень в мікробній системі дітей і дорослих. Зокрема, їх застосування в профілактичних цілях дозволяє попередити розвиток дисбіозної патології у новонароджених, побічні ефекти антибактеріальної терапії, розвиток дисбіозів і асоційованих з ними захворювань у населення екологічно неблагополучних регіонів, рецидиви інфекційних і соматичних захворювань, розвиток виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки, патологічної трансформації слизової оболонки кишечника у пацієнтів з групи ризику та ін. Регулярне застосування мультипробіотиків регулює обмінні процеси, попереджає розвиток метаболічних порушень, зокрема знижує ризик ожиріння, розвитку серцево-судинних, ендокринних та інших захворювань.

Мультипробіотики абсолютно безпечні, містять тільки фізіологічні мікроорганізми і натуральні інгредієнти, можуть використовуватися тривалими курсами у дітей і дорослих будь-якого віку. Їх ефективність підтверджена численними клінічними дослідженнями і тривалою історією застосування за різних форм патології.

Ентеросорбенти серії "Симбіогель®" - результат розвитку нового напрямку компанії. Раціональне поєднання детоксикаційної та пробіотичної терапії значно підвищує результативність лікування хворих з порушеннями в мікробній системі. Розроблена інноваційна технологія дозволяє отримувати глибоко очищений стерильний ентеросорбент в формі гелю. Гелева форма "Симбіогеля" забезпечує хорошу обволікаючу здатність препарату, виключає можливість пошкодження слизової оболонки, та навпаки, сприяє зміцненню слизового бар'єру. Це визначає безпеку та доцільність застосування "Симбіогеля" при запальних захворюваннях ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту.

"Симбіогель®" - це мультімінеральний засіб з високими іонообмінними, колоїдними та адсорбційними властивостями. Деякі види "Симбіогеля" додатково збагачені біологічно активними добавками природного походження (омега-3 ненасиченими жирними кислотами, екстрактом прополісу), що розширює спектр їх корисних властивостей.

"Симбіогель®" ефективно зв'язує і виводить з організму мікробні та харчові токсини, продукти гниття, віруси, важкі метали, холестерин, захищає слизову оболонку від агресивної дії жовчі та шлункового соку.

Здатність "Симбіогеля" зв'язувати кишкові гази полегшує стан хворих з метеоризмом, в тому числі дітей з "коліками", а сорбція ентеровірусів визначає доцільність його застосування при ротавірусних гастроентеритах та ентеровірусних інфекціях.

"Симбіогель®" можна рекомендувати для безпосереднього вживання з метою поліпшення функцій травної системи, усунення дефіциту незамінних мінералів, підтримки нормального кислотно-лужного балансу, зменшення симптомів інтоксикації, підтримки структури приепітеліальної біоплівки. При окремих формах патології, зокрема при колітах, крім застосування per os доцільно додаткове застосування per rectum, а при стоматитах та інших запальних захворюваннях ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів "Симбіогель®" може використовуватися місцево, в тому числі в якості аплікацій, розчинів для полоскання або наповнювачів в денто-альвеолярні капи.

Найбільш раціональним є використання ентеросорбентів серії "Симбіогель®" в комплексі з мультипробіотиками "Симбітер®" та "Апібакт®". Попередня санація травного тракту "Симбіогелем®" сприяє підвищенню ефективності мультипробіотиків та отримання хорошого та стійкого ефекту пробіотичного лікування.

Кисломолочний продукт функціонального призначення "Симбівіт® преміум" є представником нового покоління продуктів пробіотичної дії. Продукт успішно пройшов клінічні дослідження, що переконливо довели його оздоровчі властивості.

"Симбівіт® преміум" за біологічною цінністю докорінно відрізняється від інших кисломолочних продуктів. Це обумовлено багатогранністю пробіотичних властивостей унікального симбіозу мікроорганізмів, що становить бактеріальну частина продукту. У продукті міститься також широкий спектр корисних продуктів мікробного метаболізму (вітамінів, коротколанцюгових жирних кислот, полісахаридів, глікопептидів, бактеріоцинів, незамінних амінокислот, ензимів та ін.).

Продукт "Симбівіт® преміум" виготовляється тільки з високоякісного молока, одержуваного на спеціалізованій фермі. Будучи цінним джерелом живих пробіотичних клітин і їх метаболітів, він має прекрасні органолептичні характеристики, ніжну консистенцію, здатний заповнити потреби людини в необхідних для нормальної життєдіяльності незамінних харчових речовинах і енергії, благотворно впливає на роботу органів травлення, оптимізує склад і функції індигенної мікробіоти і сприяє її підтриманню на фізіологічному рівні. Він служить прекрасним постачальником білка, кальцію, вітамінів, незамінних амінокислот, цінних короткоцепочечних жирних кислот, мікробних полісахаридів.

Дітям, кисломолочний продукт "Симбівіт® преміум" можна вводити в харчовий раціон, починаючи з 8-місячного віку.

"Симбівіт® преміум" є заключною стадією триетапної оздоровчої системи, яка передбачає попереднє використання ентеросорбентів і мультипробіотиків.

Триетапна оздоровча система може бути використана не тільки в лікувальних, але і в профілактичних цілях. Її профілактичне використання дозволить попередити розвиток мікроекологічних розладів, що виникають у зв'язку з використанням спеціальних дієт, очищенням організму від шлаків, з нервово-емоційними стресами, фізичними і психічними перевантаженнями, змінами географії місцезнаходження і сезонів року. Дану систему доцільно використовувати для підвищення імунітету в періоди епідемії грипу, поширення респіраторних захворювань та ін. Її проведення необхідно в разі схильності до простудних захворювань, особливо дітям, що часто хворіють, а також особам, схильним до розладів травлення, алергії та ін. Дуже корисною вона є для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, під час прийому антибіотиків та інших ліків, при різних видах інфекційних діарей.

Регулярне застосування оздоровчої системи - один з ефективних, безпечних і простих методів управління власною симбіотичною мікрофлорою і своїм здоров'ям в цілому, а також поліпшення здоров'я всіх членів своєї родини.

Компанія працює в тісній співпраці з медичними установами України (Національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця, Інститутом ПАГ АМН України, Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та ін.). З використанням клінічної бази цих установ проводяться дослідження з оцінки ефективності нових розробок у порівнянні з існуючими на українському ринку вітчизняними та зарубіжними аналогами; розробляються оптимальні схеми пробіотичного лікування хворих різного профілю; обгрунтовуються напрямки подальшого вдосконалення мультипробіотиків.

В даний час продукція компанії успішно використовується в лікуванні хворих на інфекційні та соматичні захворювання, асоційовані з дисбіозом (захворювання травної системи, сечостатевого тракту, дихальних шляхів, алергія, захворювання нервової, ендокринної та серцево-судинної системи та ін.), А також в профілактичних цілях для попередження розвитку або загострення дисбіозу і асоційованої з ним патології. Висока ефективність препаратів підтверджена численними клінічними дослідженнями в різних областях медицини і тривалим практичним застосуванням. Результатам клінічного використання мультипробіотиків присвячено понад 100 наукових публікацій і понад 50 науково-практичних конференцій.

Інноваційні розробки компанії містять об'єкти інтелектуальної власності, на які отримано 26 патентів України на винаходи та 6 свідоцтв на знаки для товарів і послуг.

Висока якість мультипробіотиків "Симбітер®" і "Апібакт®" відзначено знаком якості «Вища проба», дипломом Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2006 року», нагороджений Міжнародною Асоціацією «Допомога родинам Чорнобиля» Знаком благодійності. Продукція компанії реалізується у всіх областях України.

Бажаємо Вам та Вашій родині здорового довголіття!

bool(false) NULL