Функціональний кисломолочний продукт Симбівіт® преміум дитячий 1,5%

Функціональний кисломолочний продукт з пробіотичними властивостями. Містить симбіоз 10-ти штамів пробіотичних бактерій. Рекомендується для щоденного здорового харчування, профілактики різних захворювань, зміцнення імунітету. Жирність - 1,5%. Призначений дітям від 8-ми місяців до 3-х років.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Кисломолочний продукт функціонального харчування "Симбівіт® преміум" є представником нового покоління продуктів пробіотичної дії.

«Симбівіт® преміум» за біологічною цінністю докорінно відрізняється від інших кисломолочних продуктів. Це обумовлено багатогранністю пробіотичних властивостей унікального симбіозу мікроорганізмів, що складається з 10 штамів пробіотичних бактерій з родів Bifidobacterium, Lactobacillus, Lactococcus, Propionibacterium і високою концентрацією живих клітин біфідобактерій і молочних стрептококів, не менше 1х108 КОЕ/см3.

«Симбівіт® преміум» рекомендований здоровим людям будь-якого віку, як елемент здорового харчування, так і з профілактичною метою, оскільки він сприяє зміцненню імунітету, попереджає розвиток ряду інфекційних та соматичних захворювань, є постачальником широкого спектру корисних продуктів мікробного метаболізму (вітамінів, коротко жирних кислот, полісахаридів, глікопептидів, бактеріоцинів, незамінних амінокислот, ензимів і ін.).

Продукт доцільно використовувати для підвищення імунітету в періоди епідемії грипу, поширення респіраторних захворювань та ін. Введення в раціон харчування продукту «Симбівіт® преміум» необхідно в разі схильності до простудних захворювань, особливо часто хворіючим дітям, а також особам, схильним до розладів травлення, алергії та ін.

Дуже корисно використання продукту для людей, які страждають хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, при прийомі антибіотиків та інших ліків, при різних видах інфекційних діарей.

"Симбівіт® преміум" успішно пройшов клінічні дослідження, які переконливо довели його оздоровчі властивості.

Крім унікальних оздоровчих властивостей, дана серія продуктів має однорідну консистенцію, приємний кисломолочний смак і користується популярністю, як у дорослих, так і дітей.

При приготуванні різних страв (салатів, соусів, каш) "Симбівіт® преміум" може з користю замінити сметану або майонез, значно знизивши жирність страви і підвищивши вміст корисних речовин в ньому.

"Симбівіт® преміум" розроблений і виробляється в Україні з високоякісного цільного молока. Кожна партія сировини проходить фізико-хімічний і мікробіологічний контроль.

Не містить харчових добавок, барвників. Без ГМО.

Термін зберігання "Симбівіт® преміум дитячий 1,5%" - 7 діб з дати виробництва. Дата виробництва вказана на упаковці.

Зберігати при температурі (4 ± 2) °С

Не є лікарським засобом.

"Симбівіт® преміум дитячий 1,5%" призначений для дітей з 8-ми місяців до 3-х років.

Функциональный продукт для детского питания
Продукт кисломолочный
«Симбивит премиум ® детский 1,5% жира»
детям от 8 месяцев до 3 лет

Рекомендуется консультация с врачом

Состав: молоко коровье цельное, молоко обезжиренное пастеризованные, препарат заквасочный «Симбитер®-П».

Количество жизнеспособных клеток, КОЕ /см3, не менее: бифидобактерий 1х108, молочнокислых стрептококков 1х108.

Пищевая (питательная) ценность на 100 г продукта: жиры - 1,5 г, белки - 2,8 г, углеводы - 3,8 г.

Энергетическая ценность (калорийность) на 100 г продукта: 167 кДж /40 ккал.

Рекомендации относительно потребления: употреблять для профилактики или смягчения течения хронических заболеваний пищеварительного тракта, нормализации микрофлоры кишечника при дисбиотических состояниях, а также в комплексной терапии при инфекционных и соматических заболеваниях.

Рекомендуемая суточная доза: употреблять детям от 8 месяцев до 1 года по 100-150 мл в сутки; детям от 1 года до 3 лет по 150-200 мл в сутки.

Противопоказания: индивидуальная непереносимость компонентов продукта.

Срок годности: не более чем 7 дней от даты производства.

Условия хранения: при температуре (4 ± 2) °С.

Дата производства, номер партии: указано на упаковке.

Не является лекарственным средством.

ТУ У 10.8-19405739-039:2012

Масса нетто: 150 г (допустимое отклонение минус 4,5%)