Мультипробіотик Симбітер® форте-М

Новий мультипробіотик, що містить багатовидовий симбіоз пробіотичних бактерій, природний мінерал смектит і зародки пшениці. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Мультипробіотик «Симбітер® форте-М» рекомендується дітям старше 3-х років і дорослим для підтримки мікробіома, профілактики та лікування дисбіозу, інфекційних захворювань різної етіології і локалізації, зміцнення імунітету, покращення травлення, усунення інтоксикації, поліпшення метаболізму.

Інструкція Симбітера форте-М

Симбітер форте-М є мультикомпонентним пробіотиком, що містить унікальний симбіоз пробіотичних мікроорганізмів, корисні продукти їхнього метаболізму та збагачений природним мінералом смектитом та зародками пшениці. Призначений для попередження та усунення дисбіозу – порушення складу та функцій нормальної мікрофлори кишечника, підвищення імунітету.

Коли рекомендується Симбітер форте-М?

 1. При порушенні травлення, метеоризмі, здутті, викликаних дисбіозом;
 2. При порушеннях випорожнень у вигляді діареї або хронічної запору;
 3. При прийомі сильнодіючих медичних препаратів (антибіотики, хіміотерапія та ін.);
 4. У комплексній терапії синдрому подразненого кишечника;
 5. При незбалансованому харчуванні;
 6. При дефіцит мікроелементів, вітамінів;
 7. В комплексній терапії різних захворювань та відновлювальному періоді.

Симбітер Форте-М зручно застосовувати - 2-4 рази на добу (залежно від віку), що легко прив'язати до їди. Тривалість прийому визначається лікарем, але в середньому вона становить від 10 до 20 днів.

Детальна інструкція із застосування Симбітер форте-М знаходиться на вкладці “Інструкція про застосування” цієї сторінки. Крім того, інструкція обов'язково додається до кожної упаковки у вигляді листка-вкладиша.

Де купити Симбітер форте-М у Києві

У Києві мультипробіотики Симбітер форте можна придбати у нашому інтернет-магазині (доставка тільки по Києву), пунктах реалізації та аптеках. В інших містах України Симбітер форте можна придбати у пунктах реалізації та аптеках.

Ціна Симбітера форте-М

Ціна Симбитер форте-М вказана на сторінці препарату в інтернет магазині (доставка тільки по Києву), крім того інформація про ціни в пунктах реалізації у Києві та по Україні доступна за вказаними телефонами. Увага! Вартість препарату в інтернет-магазині, пунктах реалізації та аптеках може різнитися.

Поширені запитання

 1. Чим відрізняється симбітер пробіотик форте-М від інших видів препарату?
  У Симбітері форте-М корисні властивості мультипробіотиків Симбітери доповнені природним мінералом смектитом і зародками пшениці, що містять вітаміни, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, мінерали, які посилюють оздоровчу дію пробіотичних бактерій.
  Зверніть увагу, що Симбітер форте-М призначений для нормалізації мікрофлори кишечника, підвищення імунітету, попередження розвитку та усунення дисбіозів у дітей віком від 3 років і дорослих.
 2. Чи збережеться жива флора у процесі доставки пробіотиків до іншого міста?
  При транспортуванні та зберіганні мультипробіотиків Симбітер необхідно дотримуватись температурного режиму 4 ± 2 °С. Тому ми настійно рекомендуємо купувати Симбітер в офіційних пунктах реалізації у вашому місті, куди препарати доставляються та де зберігаються з дотриманням усіх вимог.
 3. Чи є протипоказання до застосування у Симбитер форте-М?
  Так, індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
 4. Чи варто застосовувати Симбітер форте-М разом із антибіотиками?
  Так, це дозволить попередити розвиток дисбіозу (дисбактеріозу) та антибіотикоасоційованої діареї. Пам'ятайте, що для максимальної ефективності необхідно дотримуватися інтервалу 2-3 години між прийомом пробіотика та антибіотика.
 5. Як я можу дізнатися про актуальну ціну Симбитер форте-М?
  Уточнити ціну препарату можна на сайті або за телефонами нашого інтернет-магазина, (доставка тільки по Києву), а також у офіційних представників у Києві та інших містах України. Увага! Вартість препарату в інтернет-магазині, пунктах реалізації та аптеках може різнитися.

Інструкція про застосування добавки дієтичної «Мультипробіотик СИМБІТЕР® форте-М»

Склад: біомаса живих клітин симбіозу пробіотичних мікроорганізмів, КУО/г: лактобацили – 1,0х109, біфідобактерії – 1,0х109, молочнокислі стрептококи – 1,0х108, пропіоновокислі бактерії – 1,0х108 та оцтовокислі бактерії, КУО/г – 1,0х105, масова частка бентоніту, % – 2,0, масова частка шроту зародків пшениці, % – 2,0.

Можливо відокремлення сироватки.

Рекомендації щодо вживання: може бути рекомендована як джерело пробіотичних мікроорганізмів, мікроелементів. Сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, підвищенню імунітету, попередженню розвитку дисбіозів.

Спосіб приготування порції: пакетик розрізати за позначкою, а з флакона зняти металевий ковпачок та гумову пробку. Вміст пакетика або флакона можна розвести у 15-30 мл (1-2 столові ложки) перевареної питної води кімнатної температури, ретельно перемішати та використати відразу після приготування.

Спосіб вживання:
- дітям віком від 3 до 12 років приймати по одній порції 2 - 3 рази на добу;
- дітям старше 12 років і дорослим приймати по одній порції 3-4 рази на добу.

Термін вживання: 10 - 20 діб, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Особливості застосування: бажано вживати між прийомами їжі; для максимальної ефективності інтервал між прийомом мультипробіотика та антибіотиків або інших медикаментозних препаратів має складати 2 години.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: скляні флакони або пакетики з полімерної плівки, герметично упаковані.

Маса нетто: (10±0,5) г.

«Без ГМО»

Умови зберігання: зберігати за температури (4±2) °С в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 6 місяців з дати виробництва.

Дата виробництва та номер партії: дивись на упаковці.

ТУ У 10.8-19405739-041:2014

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Міністерства охорони здоров’я України № 05.03.02-04/56802 від 10.09.2014 р.

Перелік штамів мікроорганізмів для виробництва добавки дієтичної «Мультипробіотик СИМБІТЕР® форте-М»

Чисті культури мікроорганізмів, штами:
Bifidobacterium bifidum ІМВ-7113, Bifidobacterium longum ІМВ В-7150, Bifidobacterium adolescentis ІМВ В-7148, Bifidobacterium infantis ІМВ B-7147, Bifidobacterium breve ІМВ В-7132, Lactobacillus fermentum ІМВ В-7133, Lactobacillus salivarius ІМВ В-7134, Lactobacillus helveticus ІМВ В-7115 Lactobacillus acidophilus ВКПМ В-5863, Lactobacillus casei ВКПМ В-5724, Lactobacillus brevis ІМВ В-7114, Lactobacillus plantarum ІМВ В-7116, Lactobacillus gasseri ІМВ В-7135, Lactococcus lactis ВКПМ В-5725, Streptococcus salivarius ssp. thermophilus ВКПМ В-5388, Propionibacterium freudenreichii ssp. schermanii ВКПМ В-4544, Propionibacterium acidipropionici ВКПМ В-5800, Acetobacter aceti ВКПМ В-5495.