Мультипробіотик Симбітер® ацидофільний концентрований

Пробіотик, містить не менше 1×1011 КУО/г живих клітин симбіозу 14-ти штамів пробіотичних бактерій. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Симбітер® ацидофільний концентрований - мультипробіотик виробництва НВК "О.Д. Пролісок" (Київ, Україна) представляє собою симбіоз 14 штамів пробіотичних бактерій. Одна доза препарату містить не менше 10 в 11 ступені живих активних клітин пробіотичних бактерій.

Симбітер® ацидофільний концентрований - ефективна боротьба з дисбіозом у дітей і дорослих

Симбітер® ацидофільний концентрований - це симбіоз пробіотичних бактерій з високою біологічною і біохімічною активністю.

До складу препарату входять чисті культури:

 • Лактобацили;
 • Лактококи;
 • Біфідобактерії;
 • Пропіоновокислі бактерії;
 • Оцтовокислі бактерії.

Мультипробіотик Симбітер® ацидофільний концентрований рекомендований дітям від 3-х років і дорослим для підтримки на необхідному рівні кишкової мікрофлори і відновлення її при дисбіотичних станах, особливо під час і після лікування антибіотиками, поліпшення травлення і загального зміцнення організму. Комплексні дослідження проведені в ДУ "ІПАГ НАМН України" показали, що при прийомі Симбітера® ацидофільного концентрованого у дітей спостерігається поліпшення загального стану і апетиту, показників гемоглобіну крові і стану імунної системи, а також зменшується діарейний синдром.

симбитер ацидофильный

Коли варто пройти курс пробіотикотерапії?

 • При появі перших симптомів дисбіоза;
 • При зниженні імунної функції організму;
 • При появі кандидозу порожнини рота/статевих органів;
 • Під час та після лікування антибіотиками;
 • При виявленні аномалій розвитку ШКТ;
 • Під час ГРВІ, кишкових інфекцій.

Педіатр або неонатолог може порадити застосування пробіотиків для Вашої дитини та інших випадках на підставі індивідуальних особливостей дитини. Відгуки про пробіотики Симбітер® Ви знайдете на нашому сайті, а також у спеціалізованих джерелах (сайти-відгуки) в мережі.

Бажаєте дізнатись актуальні ціни на товари НВК "О.Д. Пролісок" або поставити інші питання фахівцям? Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте (067) 549-02-01.

симбитер концентрированный

Симбітер® концентрований

Симбітер® ацидофільний концентрований – спеціалізована форма препарату із підвищеною концентрацією корисних бактерій у складі. Симбітер® концентрований рекомендований тільки для дітей старше 3-х років та дорослих.

Пробіотик ефективно бореться з явищами дисбіозу, швидко відновлює баланс мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, а також надає інші позитивні ефекти на організм:

 • Стимулювання імунітету;
 • Перетравлення рослинної їжі;
 • Синтез важливих ферментів;
 • Поповнення потреби у вітамінах та мінералів;
 • Нормалізація pH у шлунково-кишковому тракті;
 • Знешкодження шкідливих метаболітів, токсинів тощо.

Регулярне застосування препарату Симбітер® концентрований ацидофільний знижує ризик дисбактеріозу у дітей та дорослих навіть на фоні прийому сильнодіючих антибіотиків.

Позитивний комплексний вплив мультипробіотиків на 100% виправдовує їх вартість! Щоб купити Симбітер® концентрований за найнижчою ціною, залиште свої дані на нашому сайті, і спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Як пити Симбітер® ацидофільний концентрований?

Схема застосування препарату Симбітер® ацидофільний концентрований від офіційного виробника НВК ТМ «О.Д. Пролісок»:

 • Вживати всередину 1-2 пакетики відразу після відкриття дітям старше 3-х років та дорослим;
 • Необхідно розчинити вміст у 30 мл кип'яченої води або молока перед застосуванням;
 • Курс лікування – 3-4 тижні (якщо лікар не рекомендував інакше);
 • Дозволено одночасне застосування разом з антибіотиками при дотриманні інтервалу в 3 години між прийомами;
 • Для попередження зниження ефекту лікування необхідно суворо дотримуватись температурного режиму зберігання препарату.

Потрібна докладна консультація? Зв'яжіться з нами, і ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять, скоординуємо за ціною і підкажемо, де купити пробіотики найвигідніше!

симбитер ацидофильный инструкция

Купити пробіотики Симбітер® в Україні з доставкою

Мультипробіотики Симбітер® сьогодні обирає 8 з 10 медичних фахівців, з 1993 року продукція НВК «О.Д. Пролісок» завоювала довіру сотень тисяч пацієнтів по всій Україні.

Чому Симбітер® ацидофільний концентрований – пробіотик №1 в Україні?

 • На 100% фізіологічна флора у складі;
 • Унікальний симбіоз пробіотичних штамів, характерних для населення нашого географічного регіону.
 • Висока біологічна активність;
 • Пробіотики є стійкими до дії антимікробних препаратів, кислого середовища шлунка;
 • Ефективність препаратів із застосуванням принципів доказової медицини;
 • Відсутність шкідливих компонентів у складі;
 • Чесна ціна, що відповідає якості.

Купити Симбітер® ацидофільний концентрований і інші препарати НВК ТМ "О.Д. Пролісок" Ви можете зручним для Вас способом:

Онлайн-замовлення з доставкою по Києву та Київській області;
Самовивіз у пунктах реалізації по всій Україні.

Актуальну вартість пробіотиків можна уточнити у менеджера НВК ТМ «О.Д. Пролісок» або у офіційних представників нашої компанії у телефонному режимі.

Часто задавані питання про симбітер ацидофільний:

✅ У яких випадках рекомендований Симбітер® ацидофільний концентрований?

Мультипробіотики Симбітер® застосовуються для профілактики та лікування дисбіозу у дітей та дорослих, у період прийому антибіотиків, під час вагітності, для усунення симптомів молочниці та при інших станах.

✅ З якого віку можна давати пробіотик Симбітер® ацидофільний концентрований дітям?

Симбітер® ацидофільний дозволений до застосування дітям віком від 3-х років.

✅ Чим відрізняється Симбітер® ацидофільний та Симбітер® ацидофільний концентрований?

Відмінність у кількості бактерій (концентрації). Симбітер® ацидофільний концентрований містить більшу кількість мікроорганізмів (1012 в 1 дозі препарату), і рекомендується дітям старше 3-х років та дорослим.

✅ Скільки можна зберігати Симбітер® ацидофільний концентрований в домашніх умовах?

При дотриманні температурного режиму 2-6 ° С препарат може зберігатися в домашніх умовах до 2 місяців від дати виготовлення.

✅ Чи є протипокази до застосування Симбітер® ацидофільний концентрований?

Симбітер® ацидофільний концентрований не рекомендується застосовувати за наявності реакцій гіперчутливості до компонент препарату.

Інструкція про застосування добавки дієтичної „Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований”

Склад: концентрована біомаса живих клітин симбіозу пробіотичних мікроорганізмів, КУО/г, не менше: лактобацили та лактококи – 6,0х1010, пропіоновокислі бактерії – 3,0х1010, біфідобактерії – 1,0х1010 та оцтовокислих бактерій, КУО/г, не менше – 1,0х106.

Можливо відокремлення сироватки.

Рекомендації щодо вживання: рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування з метою загального зміцнення організму, покращення травлення, підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та її відновлення при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишківника під час і після прийому антибіотиків.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком від 3-х років і старше по 1 пакетику або флакону 1-2 рази на добу (вранці або вранці та ввечері) під час або після їди. Курс споживання − 3-4 тижні, в подальшому курс споживання необхідно узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Перед вживанням пакетик розрізати за позначкою, а з флакона зняти металевий ковпачок та гумову пробку. Вміст пакетика або флакона збовтати та розвести у (15-30) мл (1-2 столові ложки) кип’яченого молока або питної води кімнатної температури, ретельно перемішати та використати відразу після розведення. Вміст одного пакетика або флакона призначений для одноразового використання.

Особливості застосування: для максимальної ефективності інтервал між прийомом добавки дієтичної та антибіотиків має складати 3 години.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: скляні флакони або пакетики з полімерної плівки, герметично упаковані.

Маса нетто: (10±0,5) г.

Без ГМО.

Умови зберігання: зберігати за температури (4±2) °С в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 2 місяці з дати виробництва.

Дата виробництва та номер партії: дивись на упаковці.

ТУ 46.19405739 України 02.5-93

Перелік штамів мікроорганізмів для виробництва добавки дієтичної „Мультипробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований”

Чисті культури мікроорганізмів, штами:
Lactococcus lactis ssp. lactis ВКПМ В-4305, ВКПМ В-5387, Lactococcus lactis ssp. diacetylactis ВКПМ В-4303, Streptococcus salivarius ssp. thermophilus ВКПМ В-4304, ВКПМ В-4741, Lactobacillus acidophilus ВКПМ В-5254, ВКПМ В-5863; Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus ВКПМ В-3963, ВКПМ В-5810, Lactobacillus helveticus ІМВ В-7115; Propionibacterium freudеnreichii ssp. schermanii ВКПМ В-4544, Propionibacterium acidipropionici ВКПМ В-5800, Bifidobacterium bifidum ІМВ В-7113, ВКПМ В-5799; Bifidobacterium longum ВКПМ В-4557, ВКПМ В-4635; Acetobacter aceti ВКПМ В-5495.