Функціональний кисломолочний продукт Симбівіт® преміум 1,5%

Функціональний кисломолочний продукт з пробіотичними властивостями. Містить симбіоз 10-ти штамів пробіотичних бактерій. Рекомендується для щоденного здорового харчування, профілактики різних захворювань, зміцнення імунітету. Жирність - 1,5%. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Кисломолочний продукт функціонального харчування "Симбівіт® преміум" є представником нового покоління продуктів пробіотичної дії.

«Симбівіт® преміум» за біологічною цінністю докорінно відрізняється від інших кисломолочних продуктів. Це обумовлено багатогранністю пробіотичних властивостей унікального симбіозу мікроорганізмів, що складається з 10 штамів пробіотичних бактерій з родів Bifidobacterium, Lactobacillus, Lactococcus, Propionibacterium і високою концентрацією живих клітин біфідобактерій і молочних стрептококів, не менше 1х108 КОЕ/см3.

«Симбівіт® преміум» рекомендований здоровим людям будь-якого віку, як елемент здорового харчування, так і з профілактичною метою, оскільки він сприяє зміцненню імунітету, попереджає розвиток ряду інфекційних та соматичних захворювань, є постачальником широкого спектру корисних продуктів мікробного метаболізму (вітамінів, коротко жирних кислот, полісахаридів, глікопептидів, бактеріоцинів, незамінних амінокислот, ензимів і ін.).

Продукт доцільно використовувати для підвищення імунітету в періоди епідемії грипу, поширення респіраторних захворювань та ін. Введення в раціон харчування продукту «Симбівіт® преміум» необхідно в разі схильності до простудних захворювань, особливо часто хворіючим дітям, а також особам, схильним до розладів травлення, алергії та ін.

Дуже корисно використання продукту для людей, які страждають хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, при прийомі антибіотиків та інших ліків, при різних видах інфекційних діарей.

"Симбівіт® преміум" успішно пройшов клінічні дослідження, які переконливо довели його оздоровчі властивості.

Крім унікальних оздоровчих властивостей, дана серія продуктів має однорідну консистенцію, приємний кисломолочний смак і користується популярністю, як у дорослих, так і дітей.

При приготуванні різних страв (салатів, соусів, каш) "Симбівіт® преміум" може з користю замінити сметану або майонез, значно знизивши жирність страви і підвищивши вміст корисних речовин в ньому.

"Симбівіт® преміум" розроблений і виробляється в Україні з високоякісного цільного молока. Кожна партія сировини проходить фізико-хімічний і мікробіологічний контроль.

Не містить харчових добавок, барвників. Без ГМО.

Термін зберігання "Симбівіт® преміум 1,5%" - 14 діб з дати виробництва. Дата виробництва вказана на упаковці.

Зберігати при температурі (4 ± 2) °С

Не є лікарським засобом.

"Симбівіт® преміум 1,5%" призначений для дітей з 3-х років і дорослих.

Функціональний харчовий продукт
Продукт кисломолочний
«Симбівіт преміум 1,5% жиру»

Склад: молоко коров’яче незбиране, молоко знежирене пастеризовані, препарат заквашувальний «Симбітер®-П»
Кількість життєздатних клітин, КУО/см3, не менше: біфідобактерій 1х108, молочнокислих стрептококів 1х108.

Харчова (поживна) цінність на 100 г продукту: жири – 1,5 г, білки – 2,8 г, вуглеводи – 3,8 г.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 167 кДж/40 ккал.

Рекомендації щодо споживання: вживати для профілактики або пом’якшення перебігу хронічних захворювань травного тракту, нормалізації мікрофлори кишківника при дисбіотичних станах, а також в комплексній терапії при інфекційних та соматичних захворюваннях.

Рекомендована добова доза: вживати дітям віком від 3 до 12 років по 200-300 мл на добу; дітям віком від 12 років і старше та дорослим по 300-500 мл.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Масса нетто: 150 г (допустиме відхилення мінус 4,5%)
або
Масса нетто: 500 г (допустиме відхилення мінус 3%)

Строк придатності: не більше ніж 14 діб від дати виробництва. Після відкривання упаковки продукт зберігати в холодильнику не більше 24 годин.

Умови зберігання: за температури (4±2)°С.

Дата виробництва, номер партії: вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-19405739-039:2012