Мультипробіотик Апібакт® 2.5%

Пробіотик збагачений прополісом. Призначений дітям старше 14-ти років і дорослим. Одна доза (10г) містить не менше 1012 живих клітин симбіозу 15-ти штамів пробіотичних бактерій.
Упаковка: 10 доз.

ДЕ КУПИТИ
delivery_ico

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

КУПИТИ
list_ico

ПУНКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ

АДРЕСИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ 

ОБРАТИ

Мультипробіотик "Апібакт® 2.5%" рекомендується вживати як харчовий продукт для спеціального дієтичного споживання з метою підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час та після прийому антибіотиків та з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.
Призначений дітям віком від 14 років та дорослим.

Інструкція про застосування продукту для спеціального дієтичного споживання
«Мультипробіотик АПІБАКТ®» з масовою часткою екстракту прополісу 2,5 %

Склад: концентрована біомаса живих клітин симбіозу пробіотичних мікро-організмів, КУО/г, не менше: біфідобактерії - 1,0х1011, лактобацили - 1,0 х1010, пропіоновокислі бактерії - 1,0х1010, лактококи - 5,0х109, стрептококи - 3,0х109 та оцтовокислі бактерії, КУО/г, не менше - 1,0х105; екстракт прополісу – 2,5 %.

Можливо відокремлення сироватки.

Рекомендації щодо споживання: рекомендується вживати як харчовий продукт для спеціального дієтичного споживання з метою підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час та після прийому антибіотиків та з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.

Бажано вживати достатню кількість страв із овочів, свіжі фрукти, натуральні соки; обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі, алкоголь. У разі недотриман- ня рекомендацій відносно раціону харчування зазначений ефект знижений.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дітям віком від 14 років та дорослим по 1 пакетику або флакону 1- 2 рази на добу (вранці та ввечері) під час або після їди. Курс споживання: 3 – 4 тижні, в подальшому курс споживання необхідно узгоджувати з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Перед вживанням пакетик розрізати за позначкою, а з флакона зняти металевий ковпачок і гумову пробку. Вміст пакетика або флакона збовтати та розвести у (15-30) мл (1-2 столові ложки) кип’яченого молока або питної води кімнатної температури, ретельно перемішати та використати відразу після розведення. Вміст одного флакона або пакетика призначений для одноразового використання.

Особливості застосування: для максимальної ефективності інтервал між прийомом продукту для спеціального дієтичного споживання та антибіотиків має складати 3 години.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: Скляні флакони або пакетики з полімерної плівки, герметично упаковані.

Маса нетто: (10±0,5) г.

Без ГМО.

Умови зберігання: при температурі (4±2) °С в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 2 місяці від дати виробництва.

Дата виробництва та номер партії: дивись на упаковці.

ТУ У 15.5-19405739-034-2004

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України № 05.03.02-04/124011 від 22.12.2011 р.