Відео

  • No categories

Професор Тетяна Берегова: «Для чого потрібні пробіотики?»

Наскільки мікрофлора людського кишківника важлива для загального стану її здоров’я? Про це – розмова в програмі «Будьте здорові!» в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії від 29.10.2019. Гостя студії – докторка біологічних наук, професорка, завідувачка науково-дослідної лабораторії фармакології та експериментальної патології Інституту біології Київського національного університету імені Шевченка Тетяна Берегова.

Професор Тетяна Берегова: “Використання мультипробіотика “Симбітер ацидофільний концентрований” при психосоматичних розладах в гепатології”

Доповідь професора Т. Берегової “Використання мультипробіотика “Симбітер ацидофільний концентрований” при психосоматичних розладах в гепатології” на науково-практичній конференції “Актуальні питання медичної психології, психосоматики та психотерапії в перинатології та педіатрії”, що пройшла в ІПАГ (м.Киів) 14.09.2018.

Професор Тетяна Берегова: “Корисні і шкідливі бактерії нашого організму”

Корисні і шкідливі бактерії нашого організму. Навіщо потрібна сьогодні людству пробіотикотерапія? Сучасні дослідження українських вчених, які вперше показали світу “живі” мультипробіотики.

Неонатолог Єлизавета Шунько – “Як народити здорову дитину”

Як зберегти і нормалізувати репродуктивне здоров’я людини, як пов’язані здоров’я матері та її мікрофлора, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробіом матері і забезпечити здоров’я дитини в програмі “Час:Online” на сайті 5.UA (5 канал) з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлизаветою Шунько. Крім того, в ефірі програми обговорили сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості […]

Професор Олена Муквич: “Роль мультипробіотиків в запобіганні хворобам шлунково-кишкового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”

У середу, 18 жовтня, о 14:00 гостем ефіру «Час.Online» на сайті 5.UA (5 канал) була доктор медичних наук, професор, педіатр, головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України Олена Муквич. Тема бесіди: “Роль мультипробіотиків у запобіганні хвороб шлунково-кишкового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”.

Доповідь академіка Широбокова “Мікробно-екологічна система людини: сучасна концепція”

Рекомендуємо всім практикуючим педіатрам, акушерам, гінекологам, неонатологам і іншим фахівцям в галузі охорони здоров’я послухати доповідь академіка В. П. Широбокова, зроблену ним ще в 2011 році. Вона підготовлена у співпраці з доктором біологічних наук професором Д. С. Янковським і кандидатом технічних наук Г. С. Димент (НПК “О. Д. Пролісок”). Ця фундаментальна праця багато в чому передбачила нинішню популярність пробіотикотерапії і унікального вітчизняного мультипробіотика “Симбітер”.