• No categories
пребиотики

Пребіотики

Пребіотики – це різні органічні речовини, переважно, рослинного походження, які відіграють важливу роль в нормальному функціонуванні шлунково-кишкового тракту, а також являються поживним середовищем для фізіологічної мікрофлори (бактерій).

пребиотики после антибиотиков

Пребіотики після антибіотиків

Пребіотики – це компоненти їжі, які не перетравлюються та не засвоюються у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту, а ферментуються мікрофлорою товстого кишечника людини. Основне завдання пребіотиків – стимулювати розмноження пробіотичної мікрофлори та забезпечувати її життєдіяльність.

пробиотики для взрослых

Пробіотики для дорослих

Препарати СИМБІТЕР® та АПІБАКТ® виробництва НВК «О.Д. Пролісок» (Київ) вже майже 30 років входять до ТОП пробіотиків для дорослих серед десятків інших аналогів. Ефективність наших мультипробіотиків доведена клінічно, а ціна на 100% відповідає якості.

пробиотики для детей при запорах

Пробіотики для дітей при запорах

Функціональні запори у дітей – поширене явище. Вирішувати цю проблему потрібно комплексно, педіатри рекомендують чітко дотримуватися режиму годівлі та сну, не порушувати правила грудного вигодовування, проводити масаж живота, а також використовувати пробіотики. Пробіотики при запорах у дітей значно послаблюють симптоми дисбіозу, допомагають стимулювати перистальтику та нормалізують випорожнення.

сорбенты от похмелья

Сорбенти від похмілля: вірні помічники у очищенні організму

Адсорбенти від алкогольної інтоксикації повинні як швидко виводити токсичні речовини, а й бути повністю безпечним для організму. Без перебільшення, Симбіогель® – найкращий сорбент від алкоголю в Києві та Україні, здатний швидко та безпечно усунути болючі прояви похмільного синдрому, а також покращити загальний стан організму.

дисбактериоз полости рта

Дисбактеріоз порожнини рота

Лікування дисбактеріозу в роті має ґрунтуватися на ретельній діагностиці – встановленні його причини. Велику роль нормалізації мікрофлори ротової порожнини грають пробіотики – спеціальні препарати, до складу яких у великій кількості входять фізіологічні бактерії.

сорбенты при аллергии

Сорбенти при алергії

Сорбенти (адсорбенти) – це препарати, здатні зв’язувати різні токсичні для організму речовини та швидко виводити їх фізіологічним шляхом. Ентеросорбенти «СИМБІОГЕЛЬ®» – це препарати №1 в Україні для лікування алергічних реакцій, що довели свою ефективність 10-річним досвідом застосування в більшості сфер медицини.

сорбенты при кожных заболеваниях

Сорбенти при шкірних захворюваннях

Шкіра – найбільший орган у людському тілі, кількість функцій, які вона виконує справді величезна. Шкірний покрив пов’язаний практично з усіма метаболічними процесами, і серйозні зміни всередині нас відбиваються неприємними дерматологічними симптомами. Сорбент для очищення шкіри СИМБІОГЕЛЬ® (Україна) – ефективний засіб для виведення токсинів з організму з доведеним механізмом дії та доступною вартістю.

сорбент для похудения симбиогель

Сорбенти для схуднення

Сорбенти – важлива складова боротьби із надмірною вагою. Дана група засобів бере участь відразу в кількох ланках метаболізму ліпідів (жирів), допомагає прискорити процес схуднення та знизити токсичне навантаження шкідливих речовин на організм. Команда вчених НВК «О.Д. Пролісок» має великий досвід у розробці високоефективних сорбентів, які застосовуються при інтоксикації різного генезу, у тому числі – при надмірній вазі та ожирінні.

закваска симбитер

Сорбенти для очищення організму

Сорбенти – це речовини, здатні приєднувати до себе різні речовини і виводити їх з організму фізіологічним шляхом. Група препаратів СИМБІОГЕЛЬ® – це ентеросорбенти, які ефективно усувають симптоми інтоксикації, виводячи небезпечні речовини з організму, мають противірусну та протимікробну дію.

сорбент от отравления

Сорбент від отруєння

СИМБІОГЕЛЬ® – найкращі сорбенти при отруєнні, доступні на українському ринку. Вони показують високу ефективність при отруєннях харчовими токсинами, алкоголем, лікарськими засобами, хімікатами, а також при інтоксикаційному синдромі, спричиненому інфекційними захворюваннями.

лечение дисбактериоза

Лікування дисбактеріозу

Вчені не вважають дисбіоз самостійним захворюванням, це завжди результат зміни способу життя, раціону харчування, прийому лікарських засобів, прояву ШКТ, печінки, підшлункової залози тощо.
Пробіотики при дисбактеріозі – це можливість швидко та ефективно відновити пробіотичну флору, нормалізувати функцію кишечника та зміцнити імунну систему.