Пробіотики для жінок, вагітних, породіль, матерів-годувальниць

  • No categories
Симбитер-2 - пробиотик для женщин, беременных, рожениц, кормящих матерей

Мультипробіотик Симбітер®-2

Пробіотик, містить не менше 1×1011 КУО/г живих клітин симбіозу 24-х штамів пробіотичних бактерій. Призначений жінкам, в тому числі вагітним, породіллям і годуючим матерям.

Пробіотики для жінок призначені для профілактики та усунення порушень нормальної мікрофлори жіночого організму. Як правило, до складу пробіотиків для жінок входять мікроорганізми, властиві фізіологічній мікрофлорі жінки.
Для жінок, в тому числі вагітних, породіль, матерів-годувальниць, наша компанія розробила та виробляє мультикомпонентний пробіотик СИМБІТЕР®-2.
«Жіночий» пробіотик СИМБІТЕР®-2 ефективно захищає нормальну мікрофлору, сприяє її відновленню, зміцнює імунну систему, покращує травлення та обмін речовин.
Рідкий пробіотик СИМБІТЕР®-2 містить безпечні та найближчі до нормальної мікрофлори здорової жінки пробіотичні мікроорганізми – лактобактерії (лактобацили і лактококи), пропіоновокислі бактерії, біфідобактерії.
Пробіотик СИМБІТЕР®-2 рекомендується жінкам при плануванні вагітності та на всьому її протязі, в період годування грудьми, в клімактеричному періоді, при використанні різних дієт та очисток організму від шлаків, при фізичних та нервово-емоційних перевантаженнях, при прийомі антибіотиків, гормонів та інших сильнодіючих ліків, в комплексній терапії різних захворювань, в т. ч. і гінекологічних.
Ефективність та безпечність пробіотика СИМБІТЕР®-2 переконливо доведена клінічними дослідженнями та численними позитивними відгуками споживачів та фахівців.

пробиотики для беременных

Пробіотики для вагітних і жінок, що годують

Народження дитини – це те, що мріє майже кожна жінка, але, на жаль, вагітність далеко не завжди проходить гладко і в багатьох випадках супроводжується неприємними симптомами. Однією з найпоширеніших проблем у вагітних є дисбактеріоз чи дисбіоз – порушення балансу корисної мікрофлори в організмі.

З метою профілактики та лікування цього стану лікарі використовують спеціальні пробіотики для вагітних, які дозволяють ефективно боротися із симптомами дисбіотичних порушень у всіх триместрах, а також у післяпологовому періоді.

Компанія «О.Д. Пролісок» пропонує безпечні пробіотики для жінок зі збалансованим складом, розробленим спеціально під потреби прекрасної половини людства – Симбітер®-2. Понад 28 років досвіду у сфері виробництва пробіотиків та десятки клінічних досліджень довели ефективність Симбітер®-2 та зробили його мультипробіотиком №1 в Україні.

пробиотики для женщин

Пробіотики для жінок – у чому їхня особливість?

Мікрофлора у жінок та чоловіків дещо різниться, переважно це стосується мікробіома урогенітальної системи. Деякі клінічні дослідження також доводять відмінність бактеріальної флори шкіри та кишечника у протилежної статі.

Виходячи з цього, не важко зробити висновок – пробіотикотерапія у чоловіків та жінок має включати різні компоненти. Компанія «О.Д. Пролісок» розробила унікальні пробіотики для жінок Симбітер®-2, які допомагають вагітній запобігти розвитку симптомів дисбіозу, імунної дисфункції та метаболічних порушень.

пробиотики при беременности

Чи потрібні пробіотики при вагітності?

Чи можна пробіотики вагітним? Так, не лише можна, а й треба. Пробіотикотерапія є невід’ємною частиною комплексного підходу до нормального ведення вагітності, особливо у групах ризику (патологія вагітності, екстрагенітальна патологія, вроджені аномалії розвитку ШКТ у матері, імунодефіцит, схильність до харчових алергій, вік старше 35 років та інше).

5 причин використовувати пробіотики під час вагітності:

  • Погіршення моторики кишечника – запор – одна з найчастіших проблем, із якою стикаються вагітні. Він пов’язаний зі стисканням кишечника маткою, що росте. Внаслідок цього баланс мікрофлори порушується, збільшується кількість гнильної флори, розвивається хронічна інтоксикація;
  • Збільшення потреби у корисних речовинах – мати забезпечує свою дитину білками, жирами, вуглеводами, вітамінами, мікро/макроелементами та іншими речовинами. Через часту нудоту в І триместрі, порушення пасажу кишкового вмісту, мальабсорбції та інших проблем дитина може недоотримувати необхідну кількість корисних речовин;
  • Зміна гормонального фона – баланс статевих гормонів помітно змінюється при вагітності на користь прогестерону. Це призводить до набряків ніг, зміни складу крові, психоемоційних порушень, метаболічних порушень. Частково це можуть компенсувати спеціальні пробіотики для жінок;
  • Неможливість вживання окремих продуктів – під час вагітності жінці часто доводиться дотримуватись дієти з легко засвоюваної їжі, щоб регулювати стул. На жаль, ця їжа може бути позбавлена ​​натуральних пробіотиків, вітамінів та мінералів;
  • Прийом антибіотиків – у деяких випадках лікарям доводиться призначати антибіотики вагітній жінці (наприклад, при пневмонії, пієлонефриті, гнійних захворюваннях шкіри, ротової порожнини). Антибіотики різко пригнічують життєдіяльність корисних бактерій в організмі, що потребує негайної корекції.

Користь пробіотиків для жінок

  • Нормалізують мікробний склад кишківника, урогенітальної системи, шкіри, грудного молока;
  • Сприяють нормальній моториці кишечника;
  • Підтримують імунну функцію організму;
  • Компенсують дефіцит вітамінів;
  • Беруть участь у процесах утилізації токсичних речовин;
  • Знижують ризик розвитку алергічних реакцій.

пробиотики для беременных список

Які пробіотики можна вагітним?

Пробіотики при ГВ та вагітності повинні відповідати декільком ключовим параметрам:

  • Безпека – лише живі корисні бактерії, жодних консервантів, алергенів, потенційних токсинів у складі;
  • Ефективність – досягається за рахунок збалансованого складу штамів;
  • Біологічна активність штамів – бактерії у пробіотику повинні не тільки перетравлювати рослинну їжу, але й брати участь у метаболізмі вітамінів та інших життєво необхідних речовин, імунних реакціях;
  • Локальні штами – всі компоненти пробіотика підібрані з урахуванням особливостей мікрофлори жителів нашого регіону, завдяки цьому підвищується їхня виживання та адаптація;
  • Стійкість до антибіотиків – велике значення мають технології захисту живої мікрофлори пробіотика від протимікробних препаратів.

пробиотики при гв

Пробіотики для вагітних Симбітер®-2

Симбітер®-2 – найкращі пробіотики для жінок у період вагітності та грудного вигодовування.

  • Ефективність доведено виходячи з клінічних досліджень провідних наукових інститутів;
  • 24 штами лактокококів, лактобацил, пропіоновокислих бактерій, біфідобактерій, оцтовокислих бактерій;
  • Живі бактерії, активні вже в ротовій порожнині, синтезують вітаміни, ферменти та корисні метаболіти;
  • Унікальний симбіоз штамів;
  • Стійкість мікрофлори до протимікробних засобів;
  • Захист від розвитку резистентності до антибіотиків у майбутніх поколінь бактерій;
  • Оптимальна ціна.

Пробіотики для жінок можна купити онлайн на сайті «О.Д. Пролісок» (доставка по Києву та області) або в пунктах реалізації аптек-партнерів (адреси Ви знайдете в розділі «Де купити» – «Пункти реалізації»).

пробиотики для кормящих мам

Пробіотики для мам, що годують Симбитер®-2

Пробіотики після пологів зовсім не втрачають своєї актуальності. У цей період організм жінки сильно ослаблений, схильний до імунних і метаболічних порушень. Крім того, новонароджений малюк постійно потребує найважливішого субстрату для свого зростання та розвитку – грудного молока.

Пробіотики при годуванні груддю Симбітер®-2 дозволяють всебічно зміцнити здоров’я мами та дитини за рахунок збалансування мікрофлори кишечника та грудного молока. Купити пробіотики для мам, що годують Ви можете прямо у нас на сайті з доставкою по Києву та Київській області. Є питання? Задайте його спеціалісту «О.Д. Пролісок» у телефонному режимі або в нашому офісі у Києві.

пробиотики для женщин купить

Часті питання про пробіотики для вагітних і жінок, що годують:

  • ➔ Чи завжди потрібні пробіотики при вагітності?

    Вагітність та період грудного вигодовування значно підвищують ризик розвитку дисбіозу у жінки, тому у більшості випадків фахівці рекомендують приймати пробіотики вагітним курсами у кожному триместрі вагітності (за відсутності протипоказань).

  • ➔ Які пробіотики можна вагітним?

    Пробіотики при вагітності насамперед мають бути безпечними для здоров’я матері та дитини і, звичайно ж, приносити користь, а саме – відновлювати мікробіом за допомогою багатокомпонентного складу.

  • ➔ Чи є протипоказання для прийому пробіотиків при вагітності?

    Пробіотики під час вагітності можна приймати не завжди. Наявність та відсутність протипоказань мають бути визначені акушером-гінекологом, який займається веденням вагітності. Одним із протипоказань є алергія на компоненти препарату.

  • ➔ Чи потрібно пити пробіотики після антибіотиків під час вагітності?

    Так, антибіотики – найпотужніший фактор, що провокує розвиток дисбіозу, особливо у вагітних. Єдина міра профілактики – спеціальні пробіотики для вагітних, наприклад, Симбітер-2.

  • ➔ Які пробіотики можна при ГВ?

    Пробіотики при ГВ повинні містити високу концентрацію лактобактерій та біфідобактерій, що дуже важливо для формування нормальної мікрофлори у малюка, профілактики лактазної недостатності, зміцнення імунітету.