Пробіотики для жінок, вагітних, породіль, матерів-годувальниць

  • No categories

Пробіотики для жінок призначені для профілактики та усунення порушень нормальної мікрофлори жіночого організму. Як правило, до складу пробіотиків для жінок входять мікроорганізми, властиві фізіологічній мікрофлорі жінки.
Для жінок, в тому числі вагітних, породіль, матерів-годувальниць, наша компанія розробила та виробляє мультикомпонентний пробіотик СИМБІТЕР®-2.
«Жіночий» пробіотик СИМБІТЕР®-2 ефективно захищає нормальну мікрофлору, сприяє її відновленню, зміцнює імунну систему, покращує травлення та обмін речовин.
Рідкий пробіотик СИМБІТЕР®-2 містить безпечні та найближчі до нормальної мікрофлори здорової жінки пробіотичні мікроорганізми – лактобактерії (лактобацили і лактококи), пропіоновокислі бактерії, біфідобактерії.
Пробіотик СИМБІТЕР®-2 рекомендується жінкам при плануванні вагітності та на всьому її протязі, в період годування грудьми, в клімактеричному періоді, при використанні різних дієт та очисток організму від шлаків, при фізичних та нервово-емоційних перевантаженнях, при прийомі антибіотиків, гормонів та інших сильнодіючих ліків, в комплексній терапії різних захворювань, в т. ч. і гінекологічних.
Ефективність та безпечність пробіотика СИМБІТЕР®-2 переконливо доведена клінічними дослідженнями та численними позитивними відгуками споживачів та фахівців.

Симбитер-2 - пробиотик для женщин, беременных, рожениц, кормящих матерей

Мультипробіотик Симбітер®-2

Пробіотик, містить не менше 1×1011 КУО/г живих клітин симбіозу 24-х штамів пробіотичних бактерій. Призначений жінкам, в тому числі вагітним, породіллям і годуючим матерям.