Пробіотики для новонароджених, грудних дітей, немовлят

  • No categories

Пробіотики для новонароджених – препарати, що складаються з найбільш дружніх по відношенню до організму дитини мікроорганізмів, які чинять корисну дію на його організм.
Для новонароджених, грудних дітей, немовлят нашою компанією розроблений пробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний, який може застосовуватися з 1-го дня життя дитини.
Пробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний рекомендується для оптимізації процесу формування фізіологічної мікрофлори у новонароджених, особливо з такими факторами ризику, як: народження шляхом кесаревого розтину, пізнє прикладання до грудей, штучне вигодовування, а також в комплексній терапії перинатальних інфекцій, для зниження ризику інфікування при знаходженні в пологовому будинку, попередження ускладнень при прийомі антибіотиків, для профілактики і усунення дисбіозів або дисбактеріозів у дітей віком до 3-х років.
Ефективність та безпечність пробіотиків СІМБІТЕР® переконливо доведена клінічними дослідженнями та успішним досвідом застосування в неонатології, в тому числі в комплексному лікуванні недоношених дітей. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.