Пробіотики для новонароджених, грудних дітей, немовлят

 • No categories

Пробіотики для новонароджених, грудних дітей, немовлят

Живі бактерії, також відомі як пробіотики, відіграють важливу роль у підтримці здоров’я новонароджених. Як тільки немовля народилося, його травна система починає розвиватися. І саме в цей період пробіотики для новонароджених можуть зробити величезний внесок. Ці корисні мікроорганізми є “дружніми” бактеріями, які допомагають зміцнити імунну систему, покращити травлення і знизити ризик деяких захворювань.

Основна користь, яку приносять пробіотики для немовлят, полягає в їх здатності створювати здорову бактеріальну рівновагу в кишечнику, що особливо важливо в ранньому віці, коли травна система ще не сформувалася повністю. Пробіотики немовлятам допомагають запобігти таким частим проявам, як коліки, запори та діарея, які трапляються в перші три місяці життя малюка. Крім того, пребіотики для новонароджених сприяють засвоєнню поживних речовин з молока, що допомагає малюкові отримувати необхідні поживні речовини для здорового росту та розвитку.

Батьки обов’язково повинні вибирати найкращі пробіотики для немовлят, бо це має дуже велике значення. Деякі штами бактерій можуть бути більш корисними для немовлят, ніж інші. Перед початком прийому пробіотиків для дитини слід проконсультуватися з педіатром або неонатологом. Але в більшості випадків пребіотики та пробіотики для немовлят вважаються безпечними та дуже корисними.

Пребіотики для немовлят – що це?

Пребіотики – це тип харчових волокон, які виступають у ролі продуктів харчування для корисних бактерій, що населяють людський кишечник. У період становлення мікробіома пребіотики для немовлят також відіграють важливу роль у підтримці здоров’я травної системи та її загального благополуччя. Як відомо, основну частину пребіотиків людина отримує під час їжі. Однак, цієї кількості може бути недостатньо, особливо якщо раціон одноманітний і не збалансований.

Пребіотики для немовлят часто містяться в грудному молоці. Крім того, деякі адаптовані суміші для штучного вигодовування можуть бути збагачені пребіотиками для підтримки балансу кишкової мікрофлори малюка.

Пребіотики новонародженим сприяють росту корисних бактерій, як-от Bifidobacterium. Але цей штам не єдиний, який необхідний для здорового травлення, дефекації та стану немовляти. Тому пребіотики для немовлят часто доповнюють ще й спеціальні пробіотики для немовлят. На сьогоднішній день в аптеках або від виробника можна купити комплекс: пробіотики+пребіотики для дітей з перших днів життя та старшого віку.

Однак, зазначимо, що пробіотики для новонароджених є лише доповненням до нормального харчування немовляти та не повинні замінювати грудне молоко чи молочні дитячі суміші.

Чи потрібно приймати пробіотик від народження

Питання про те, чи можна давати пробіотики дітям від народження, досить популярне. Деякі фахівці не бачать у цьому особливої потреби, особливо якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні. Однак більшість педіатрів та неонатологів відзначають більш позитивну динаміку саме у випадку, коли було введено пробіотик від народження.

За даними досліджень і виходячи з практики, фахівці відзначають, що незалежно від типу вигодовування пробіотики новонародженим можуть бути показані з перших днів життя, оскільки корисні бактерії, присутні в їхньому складі, здатні в рази полегшити адаптацію немовляти до нового середовища та їжі.

Особливо показово пробіотики для немовлят діють у разі виникнення харчової непереносимості або шкірних висипів, діатезу та навіть стоматиту.

Живі бактерії для немовлят. Користь та особливості дії

Людський організм та кишечник зокрема, населяють мільйони живих бактерій, які щомиті проводять колосальну “роботу” для того, щоб ми залишалися здоровими та красивими. І особливо важливі корисні бактерії для немовлят. Адже дитина, яка нещодавно залишила утробу матері, стикається з безліччю різних нових бактерій, які не завжди бувають “дружніми”.

Тому при виникненні якихось некомфортних відчуттів або симптомів лікарі рекомендують батькам використовувати живі бактерії для новонароджених, які дозволять скоригувати роботи ШКТ та прибрати неприємні відчуття.

Кращі пробіотики для малюків діють на організм крихітки максимально м’яко та акуратно – заселяють його кишечник, допомагаючи справлятися з перетравленням материнського молока чи сумішей. Також пробіотики немовлятам будуть дуже корисні і в період введення прикорму, коли кишечник знову зіткнеться з новою для себе їжею.

Найкращий пробіотик для новонароджених СИМБІТЕР®

Пробіотики для новонароджених – препарати, що складаються з найбільш дружніх по відношенню до організму дитини мікроорганізмів, які чинять корисну дію на його організм.
Для новонароджених, грудних дітей, немовлят нашою компанією розроблений пробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний, який може застосовуватися з 1-го дня життя дитини.

Пробіотик СИМБІТЕР® ацидофільний рекомендується для оптимізації процесу формування фізіологічної мікрофлори у новонароджених, особливо з такими факторами ризику, як: народження шляхом кесаревого розтину, пізнє прикладання до грудей, штучне вигодовування, а також в комплексній терапії перинатальних інфекцій, для зниження ризику інфікування при знаходженні в пологовому будинку, попередження ускладнень при прийомі антибіотиків, для профілактики і усунення дисбіозів або дисбактеріозів у дітей віком до 3-х років.

Ефективність та безпечність пробіотиків СІМБІТЕР® переконливо доведена клінічними дослідженнями та успішним досвідом застосування в неонатології, в тому числі в комплексному лікуванні недоношених дітей. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Купити СИМБІТЕР® для новонароджених

Живі бактерії для немовлят грають дуже велику роль у становленні мікробіома малюка з перших днів його життя. Дослідження педіатрів та наукових інститутів показують взаємозв’язок між покращенням стану малюка, зниженням больового синдрому при коліках та зміцненні імунітету в результаті прийому пробіотиків. І, звичайно ж, діти гідні лише найкращого і в тому числі пробіотичних добавок та препаратів.

Купити найкращий пробіотик для немовляти марки СИМБІТЕР® за ціною від виробника можна на нашому сайті з доставкою по Києву. Також наша компанія постачає СИМБІТЕР для новонароджених в точки продажу різних мереж аптек. Отже, купити наші препарати також можна в аптеках не тільки Києва, а й усієї України.

Вартість наших пробіотиків для малюків, дітей старшого віку або дорослих є оптимальною і дозволяє пройти повноцінний курс прийому.

Поширені запитання

 1. Чим відрізняються пробіотики та пребіотики для новонароджених?
  Якщо коротко, то пребіотики – це їжа для бактерій, які знаходяться в пробіотиках. Тому приймати такі препарати необхідно в комплексі або вибрати найкращі пробіотики для новонароджених СИМБІТЕР®, у яких всі необхідні речовини та бактерії вже з’єднані.
 2. Як підібрати найкращий пробіотик для новонароджених?
  Найбільш правильним варіантом для вибору препарату буде звернутися до неонатолога або педіатра. Зібравши всі дані про дитину, фахівець зможе підібрати найкращий препарат. Також вибрати пробіотики для немовлят можуть допомогти фахівці нашої компанії в телефонному режимі.
 3. Чи дійсно пробіотики для немовлят такі необхідні?
  Так. За даними численних досліджень, пробіотик та пребіотик для новонароджених мають тісний взаємозв’язок і необхідні вже з перших днів життя немовляти.
 4. Яка ціна на пробіотики для немовлят від вашої компанії та скільки коштує доставка препаратів по Києву?
  Усі актуальні ціни препаратів нашої торгової марки вказані на сайті, у каталозі. Вартість доставки також вказана в розділі “Доставка та оплата”, або може бути розрахована менеджером СИМБІТЕР під час підтвердження замовлення.