Пробіотики для дітей до 3 років

  • No categories

Пробіотики для дітей раннього віку (дітей віком до трьох років) – препарати, що складаються з найбільш корисних для дитини мікроорганізмів, які чинять оздоровчий вплив на його організм.
Для дітей раннього віку зі списку пробіотиків, що випускаються нашою компанією, призначені «дитячі» пробіотики: СИМБІТЕР® ацидофільний, СИМБІТЕР®-М дитячий та СИМБІТЕР® ФОРТЕ-Д.
Пробіотики СИМБІТЕР® для дітей до 3 років рекомендуються для загального зміцнення організму, профілактики та усунення порушень нормальної мікрофлори, поліпшення травлення, а також для підтримки нормальної мікрофлори кишечника в період і після лікування антибіотиками.
«Дитячі» пробіотики СИМБІТЕР® містять в своєму складі благотворні, адаптовані для дитячого кишечника мікроорганізми, при цьому кількість пробіотичних штамів, в залежності від серії пробіотика, досягає 24, а концентрація живих клітин – 10 мільярдів в 1 дозі (10 мл) пробіотика. Ці важливі параметри, разом з унікальною технологією об’єднання пробіотичних мікроорганізмів в стійкий багатокомпонентний симбіоз, наділяють пробіотики СИМБІТЕР® високою ефективністю, підтвердженою клінічними дослідженнями і відгуками споживачів.
Доповнення раціону харчування дітей раннього віку «дитячими» пробіотиками СИМБІТЕР® надасть сприятливий вплив на їх розвиток, зміцнить імунітет, підвищить захист дитини від інфекцій, що особливо важливо при штучному вигодовуванні, зменшить симптоми кишкових кольок, знизить частоту і тяжкість ускладнень при різних захворюваннях, поліпшить адаптацію новонародженого до нових умов життя. У більш старшому віці пробіотики СИМБІТЕР® полегшать адаптацію дитини до відвідування ясел або дитячого садка.