Пробіотики для дорослих, чоловіків, жінок

  • No categories

Пробіотики для дорослих, чоловіків і жінок, призначені для усунення та профілактики порушень складу та функцій мікробіома (нормальної мікрофлори), що розвиваються під впливом таких чинників, як несприятлива екологія, нездорове харчування, прийом антибіотиків та інших сильнодіючих ліків, стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя. Ці порушення супроводжуються значним зростанням концентрації шкідливих мікроорганізмів, які продукують в процесі своєї життєдіяльності широкий спектр небезпечних для здоров’я сполук. Якщо своєчасно не усунути порушення мікробіома, вони можуть сприяти розвитку різних хвороб.
Для ефективного оздоровлення мікробіома чоловіків і жінок наша компанія розробила та виробляє концентровані пробіотики СИМБІТЕР®. Серед важливих параметрів пробіотиків, таких як – склад, кількість штамів, вид взаємодії штамів, форма виготовлення, зупинимося на концентрації пробіотичних клітин. З огляду на те, що біотопи травної системи дорослої людини заселяє мікробна популяція чисельністю 1014-1016 клітин, для ефективного впливу концентрація мікроорганізмів в разовій дозі пробіотика для дорослих повинна бути не менше 1011 життєздатних клітин. Саме такий показник був узятий за основу при створенні концентрованих пробіотиків СИМБІТЕР® для дорослих.
Особливу групу пробіотиків для дорослих становлять комплексні пробіотики СИМБІТЕР® ФОРТЕ, пробіотичні функції яких значно посилені за рахунок введення в їх склад високоочищеного гелю смектиту і інших біологічно активних сполук природного походження.
Увага! Для жінок, які планують вагітність, вагітних, породіль, матерів-годувальниць, ми рекомендуємо використовувати пробіотик СИМБІТЕР®-2.

symbiter-forte-omega-sm340

Мультипробіотик Симбітер® форте омега

Новий мультипробіотик, що містить багатовидовий симбіоз пробіотичних бактерій, природний мінерал смектит, зародкі пшениці та омега-3-жирні кислоти. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

Симбитер-2 - пробиотик для женщин, беременных, рожениц, кормящих матерей

Мультипробіотик Симбітер®-2

Пробіотик, містить не менше 1×1011 КУО/г живих клітин симбіозу 24-х штамів пробіотичних бактерій. Призначений жінкам, в тому числі вагітним, породіллям і годуючим матерям.