Студенти-біотехнологи «Інституту біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка» пройшли виробничу практику в НВК “О.Д. Пролісок”

students-prolisok

Багаторічне наукове співробітництво в області мікробної екології пов’язує вчених НВК «О.Д. Пролісок» та ННЦ «Інститут біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка». За цей час були проведені цікаві дослідження, які показали ефективність застосування мультипробіотиків групи СИМБІТЕР®. Хочеться відзначити, що далеко не всі препарати проходять перевірку своєї безпеки і ефективності в дослідах на лабораторних тваринах. Результати цих досліджень були представлені на авторитетних міжнародних наукових симпозіумах, де викликали великий інтерес.

У цьому році співпраця проявилася в новій формі: студенти ННЦ «Інститут біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка» познайомилися з процесом виробництва пробіотичних препаратів і науковою діяльністю НВК «О.Д. Пролісок». Для студентів-біотехнологів проводилися ознайомчі екскурсії. А шестеро студентів проходили виробничу практику. І, може бути, хтось із них після закінчення навчання буде працювати на підприємстві. Але найголовніше – вони зрозуміли важливість пробіотикотерапії для збереження власного здоров’я.