Сорбенти при шкірних захворюваннях

сорбенты при кожных заболеваниях

Людський організм – складна і єдина система, тому патологічні зміни у одних органах можуть виявлятися симптомами в інших, хоча, здавалося б, вони не пов’язані один з одним. Яскравим прикладом такої взаємодії є шлунково-кишковий тракт та шкіра. Захворювання ШКТ, що супроводжуються накопиченням токсинів в організмі, найчастіше, викликають і дерматологічні проблеми: висип, почервоніння, лущення, свербіж, підвищення вироблення шкірного сала та інше. Іноді, люди тривалий час борються зі шкірними захворюваннями, проходять лікування у дерматолога, а згодом виявляють, що причиною недуги є інтоксикація організму. Сорбент для очищення шкіри СИМБІОГЕЛЬ® (Україна) – ефективний засіб для виведення токсинів з організму з доведеним механізмом дії та доступною вартістю.

Яку роль грають сорбенти для шкіри?

Шкіра – це дзеркало здоров’я. Ця цитата відома досить давно і не має сенсу. Не секрет, що шкіра – найбільший орган у людському тілі, кількість функцій, які вона виконує справді величезна. Шкірний покрив пов’язаний практично з усіма метаболічними процесами, і серйозні зміни всередині нас відбиваються неприємними дерматологічними симптомами.

сорбенты для кожи

Перейдемо до конкретних прикладів:

  • Мікрофлора людини зосереджена у кишечнику. Але є також шкірний мікробіом. При розвитку дисбактеріозу на шкірі відбуваються зміни: наростає кількість патогенних мікроорганізмів, що провокують мікро-запалення, порушують роботу шкірних залоз, виведення токсинів назовні;
  • Ендотоксикація – це накопичення великої кількості токсинів в організмі, які порушують роботу органів. Здебільшого ці токсини накопичуються в ШКТ та крові. Наш організм намагається всіма способами вивести ці речовини, у тому числі через шкірний покрив, через що останній страждає. Виявляється це висипом, порушенням мікроциркуляції крові та лімфи, зміною кольору шкіри;
  • Алергени і токсини – алергічні реакції бувають різними – від смертельно небезпечних до млявих, що виявляють себе лише дерматологічними симптомами. Нерідко людина довгий час і не підозрює, що регулярний висип на шкірі – це результат хронічного вживання харчових алергенів та токсинів.

Подібних прикладів можна навести ще досить багато, але ясно одне – сорбенти при шкірних захворюваннях – це дуже ефективний метод усунення дерматологічних проявів інтоксикації.

сорбенты при кожных заболеваниях симбитер

Сорбенти для очищення шкіри СИМБІОГЕЛЬ®

Сорбенти СІМБІОГЕЛЬ® застосовуються у складі комплексної терапії при лікуванні дерматологічних захворювань у дорослих та дітей.

НВК «О.Д. Пролісок» пропонує:

  • СИМБІОГЕЛЬ® – для дітей від 3-х років та дорослих;
  • СИМБІОГЕЛЬ® ОМЕГА – для дітей віком від 3-х років та дорослих з дефіцитом поліненасичених жирних кислот;
  • СИМБІОГЕЛЬ® З ПРОПОЛІСОМ – для дітей з 3-х років та дорослих, препарат з посиленою детоксикаційною дією на організм за рахунок додавання натурального прополісу.

Позитивні ефекти ентеросорбентів СІМБІОГЕЛЬ® на шкіру:

  • Зниження токсичного навантаження на шкіру;
  • Оптимізація метаболічних процесів;
  • Поліпшення мікроциркуляції;
  • Пригнічення токсико-алергічних та запальних реакцій;
  • Відновлення фізіологічного забарвлення та блиску шкірного покриву.

Сорбенти від прищів у підлітковому віці

У підлітковому віці відбувається статеве дозрівання, прискорюється ріст та розвиток органів, трансформується імунна та ендокринна система. Усі ці процеси активно впливають на шкіру. У багатьох підлітків розвиваються акне (прищі), зазвичай – на обличчі, шиї, спині. Акне пов’язане з порушенням ліпідного обміну у шкірі, накопиченням шкірного сала у волосяних фолікулах. У більшості випадків це тимчасова проблема, але при виражених симптомах акне можуть викликати незворотні зміни шкіри (рубцювання). Щоб зменшити токсичне навантаження та вплив статевих гормонів на шкірний покрив, рекомендується застосовувати спеціальні засоби для шкіри, що покращують виведення жиру, а також сорбенти. У деяких випадках дерматологи навіть застосовують антибіотики.

сорбенты от прыщей

Сорбенти при хронічних захворюваннях шкіри

Сорбенти застосовуються дерматологами також при хронічних захворюваннях шкіри, таких як:

  • Екзема;
  • Псоріаз;
  • Атопічний дерматит;
  • Себорея;
  • Розацеа та інші.

Сорбенти при шкірних захворюваннях рецидивуючого характеру можна застосовувати як у гострий період, так і під час ремісії. Вони пригнічують алергічні та імунологічні реакції у шкірі (у тому числі, аутоімунні), пригнічують токсичну дію проміжних метаболітів, що утворюються в кишечнику, печінці та самій шкірі, а також знижують сприйнятливість клітин шкіри до повторної дії алергенів.

Купити ентеро сорбенти в Україні за доступною ціною

Купити сорбенти СИМБІОГЕЛЬ® для шкіри можна прямо у нас на сайті з доставкою по Києву та Київській області. Щоб придбати продукцію за межами Києва, зверніться до наших представників та в аптеки більшості обласних міст.
Контактну інформацію про партнерів НВК «О.Д. Пролісок» можна знайти у спеціальному розділі на нашому сайті.

СИМБІОГЕЛЬ® – ефективна боротьба із проблемною шкірою за доступною ціною!

Часто задавані питання про сорбенти при шкірних захворюваннях:

✅ Які шкірні захворювання лікуються сорбентами?

Сорбенти можна використовувати при лікуванні більшості захворювань шкіри у складі комплексної терапії. Вони швидко знижують шкідливу дію токсинів на шкіру та прискорюють одужання.

✅ Чи допомагають сорбенти від прищів у підлітків?

Доведено, що сорбенти від прищів у підлітковому віці знижують кількість висипів, їх регулярність, а також вираженість запалення шкіри на обличчі.

✅ Як часто застосовувати сорбенти при хронічних захворюваннях шкіри?

Сорбенти при шкірних захворюваннях хронічного характеру рекомендується використовувати курсами по 5-10 днів 3-4 рази на рік.

✅ Чи варто комбінувати сорбенти з іншими препаратами?

Сорбенти можна комбінувати з іншими дерматологічними засобами, зберігаючи інтервал 3 години.

✅ Чи можна давати сорбенти для шкіри дитині?

Сорбенти для шкіри СИМБІОГЕЛЬ® можна використовувати для дітей віком від 3-х років при гострих та хронічних патологіях шкірного покриву.