Сорбенти для схуднення

сорбент для похудения симбиогель

Надмірна вага – проблема не лише естетична, а й медична. Відомо, що із цим стикається щонайменше 55-60% українців, а 20-25% страждають від ожиріння. Підхід до лікування даного стану завжди повинен бути комплексним, щоб кожен компонент терапії доповнював та посилював дію один одного.

У боротьбі з надмірною вагою ключову роль відіграє дієтотерапія – оптимізація раціонального режиму харчування, контроль показників гормонів, дозовані фізичні навантаження, а також спеціальні препарати.

Сорбенти – важлива складова боротьби із надмірною вагою. Дана група засобів бере участь відразу в кількох ланках метаболізму ліпідів (жирів), допомагає прискорити процес схуднення та знизити токсичне навантаження шкідливих речовин на організм.

Ожиріння – проблема цивілізації

З кожним роком технології полегшують життя людини. Сьогодні ми частіше харчуємося готовими продуктами, практично весь час пересуваємось за допомогою транспорту, а через постійне завантаження на роботі забуваємо про регулярні профілактичні огляди у лікарів. Можна сказати, що ці 3 фактори є основними для появи надмірної ваги та ожиріння.

Зайва вага з часом призводить до серйозних проблем зі здоров’ям:

 • Гіпертонія;
 • Атеросклероз;
 • Захворювання серця;
 • Цукровий діабет 2 типу;
 • Порушення метаболізму в печінці та нирках;
 • Хронічні зміни у суглобах та багато іншого.

Токсини – одна з головних причин, що формують порочне метаболічне коло в організмі. При вживанні неякісної їжі, несвоєчасному лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, токсини поступово порушують обмін білків, жирів та вуглеводів.

сорбент для похудения

Через це жири та вуглеводи в печінці трансформуються неправильно, і замість виконання енергетичної функції вони накопичуються по всьому організму, що в свою чергу ще сильніше посилює проблеми зі здоров’ям.

Сорбенти можуть швидко виправити цю ситуацію, якщо використовувати їх правильно. Розглянемо як вибрати сорбент для схуднення.

Як вибрати сорбент для схуднення?

Сьогодні існує велика кількість сорбентів:

 • Препарати на основі активованого вугілля;
 • Кремнійорганічні сорбенти;
 • Сорбенти з магнієм та алюмінієм;
 • Засоби з альгіновою кислотою;
 • Пектини та багато інших.

При виборі сорбенту для схуднення рекомендуємо звертати увагу на препарати з органічних компонентів, які починають діяти відразу після надходження в організм. Препарат не повинен містити потенційних алергенів та інших шкідливих речовин, що накопичуються в кишечнику, пов’язувати корисні для людини метаболіти.

Найефективніший сорбент для схуднення – це бентоніт (натуральна глина). Він здатний швидко вивести зайву воду та шкідливі речовини з організму, не впливаючи на нормальне перебіг фізіологічних процесів.

белый сорбент для похудения

Сорбент для схуднення СИМБІОГЕЛЬ®

Команда вчених НВК «О.Д. Пролісок» має великий досвід у розробці високоефективних сорбентів, які застосовуються при інтоксикації різного генезу, у тому числі – при надмірній вазі та ожирінні.

Препарати СИМБІОГЕЛЬ®, СИМБІОГЕЛЬ® ОМЕГА та СИМБІОГЕЛЬ® з ПРОПОЛІСОМ – це група сорбентів для дітей від 3-х років та дорослих. Принцип дії препаратів СИМБІОГЕЛЬ® заснований на вибірковому видаленні з організму речовин, що знижують швидкість метаболізму, завдяки чому в шлунково-кишковому тракті їжа не затримується надто довго, тіло не накопичує надмірну жирову тканину та рідину.

Всього за 5-10 днів СИМБІОГЕЛЬ® виводить значні кількості токсичних речовин з організму, налагоджує роботу ШКТ, оптимізує водний баланс і значною мірою сприяє схуднення.

сорбент для похудения симбитер

Переваги СІМБІОГЕЛЬ®

СІМБІОГЕЛЬ® – це сорбент для схуднення №1 в Україні. Чому десятки тисяч людей щорічно обирають СІМБІОГЕЛЬ®?

 • Прискорює процес схуднення;
 • Ефективний проти всіх видів токсинів та алергенів;
 • Нормалізує метаболізм ліпідів та вуглеводів в організмі;
 • Стимулює виведення зайвих жирів;
 • Оптимізує роботу кишечника, печінки та нирок;
 • Доступна ціна за високої якості препарату.

Купити СИМБІОГЕЛЬ® в Україні

Задумалися про схуднення? Це складне, але правильне рішення, яке дозволить Вам не тільки отримати струнку фігуру, але й зберегти здоров’я. Вивести шкідливі шлаки та токсини з організму Вам допоможе ефективний сорбент для схуднення СИМБІОГЕЛЬ®.

Купити СИМБІОГЕЛЬ® Ви можете не виходячи з дому, оформивши замовлення прямо у нас на сайті. Доставимо будь-яку кількість препарату за Вашою адресою в Києві та області. У розділі «Де Купити?» Ви можете знайти всю актуальну контактну інформацію про партнерів НВК «О.Д. Пролісок» за межами Києва. СИМБІОГЕЛЬ® – ціна та якість в одному флаконі!

Часто задавані питання про сорбенти для схуднення:

✅ Як сорбенти допомагають при схудненні?

Сорбенти виводять токсини та проміжні продукти метаболізму, що значно прискорює обмін ліпідів та вуглеводів, допомагає печінці та ниркам працювати правильно, не накопичуючи зайвий жир в організмі.

✅ Чи можна схуднути лише за допомогою сорбентів?

Сорбенти – важлива ланка при схудненні, але також важливо правильно харчуватися, давати організму фізичні навантаження, слідкувати за рівнем гормонів та цукру в крові, не зловживати алкоголем.

✅ Чи можна вивести токсини за допомогою продуктів харчування?

Харчові продукти, такі як виноград, яблука, злаки, картопля, можуть деякою мірою допомогти організму з виведенням токсинів, але ефективності вони сильно поступаються медичним препаратам.

✅ Як швидко працює СИМБІОГЕЛЬ® при схудненні?

Очищення організму препаратом СИМБІОГЕЛЬ стає помітним вже в перші 24-48 годин. Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати препарат від 5 до 10 днів.

✅ Де я можу купити сорбенти для схуднення в Україні?

Сорбент для схуднення СИМБІОГЕЛЬ® можна купити онлайн на нашому сайті, оформивши доставку по Києву та Київській області. В інших областях придбати препарат за низькою ціною можна у представників компанії та аптеках-партнерів.