Сорбенти при алергії

сорбенты при аллергии

Сорбенти (адсорбенти) – це препарати, здатні зв’язувати різні токсичні для організму речовини та швидко виводити їх фізіологічним шляхом. Спочатку сорбенти були розроблені для лікування гострих харчових отруєнь, алкогольної інтоксикації, отруєнь важкими металами та інших станів.

Згодом вчені помітили й інші позитивні властивості сорбентів, виявилося, що вони здатні зв’язувати алергени у шлунково-кишковому тракті та частково у крові. Сьогодні сорбенти при алергії активно використовуються у медичній практиці, потенціюючи дії антигістамінних та гормональних препаратів, тим самим наближаючи одужання людини.

Ентеросорбенти «СИМБІОГЕЛЬ®» – це препарати №1 в Україні для лікування алергічних реакцій, що довели свою ефективність 10-річним досвідом застосування в більшості сфер медицини.

Сорбенти при алергії у дорослих та дітей

Відомо, що сорбенти активно пригнічують симптоми інтоксикації організму за рахунок безпосереднього зв’язування шкідливих речовин у шлунково-кишковому тракті та кровоносному руслі (дифузія токсинів у судинах шлунково-кишкового тракту).

Завдяки такій особливості сорбенти при алергії є однією з ключових ланок у досягненні швидкого ефекту лікування. Сучасні сорбенти можна використовувати як для дітей, так і для дорослих.

ВАЖЛИВО: сорбенти від алергії не рекомендується використовувати у малюків до 3-х років, тому що їх шлунково-кишковий тракт ще не до кінця сформований.

адсорбент при аллергии

Сорбенти при алергії у дорослих рекомендовані:

 • Харчових алергіях (здуття живота, нудота, блювання, діарея, висипання на шкірі);
 • Гострих алергічних реакціях (кропив’янка, алергічні набряки);
 • Алергії сповільненого типу (реакції після перенесених вірусних, бактеріальних інфекцій, алергії на медикаменти та інше).

Зазначимо також, що сорбенти при алергії оптимізують pH в кишечнику, допомагають боротися з дисбіозом і мають антиоксидантну активність.

Як вибрати сорбент від алергії?

Вибирати найкращі сорбенти при алергії варто, ґрунтуючись на кількох факторах:

 • Вік;
 • Маса тіла;
 • Вид алергічної реакції та її тяжкість;
 • Зручність застосування;
 • Вартість препарату та ін.

Найоптимальніший варіант сьогодні – це рідкі сорбенти з натуральних компонентів з мінімальною кількістю сторонніх добавок (і, тим більше, потенційно шкідливих консервантів, канцерогенів тощо).

Сорбенти в рідкій формі мають ряд переваг перед таблетками, капсулами та порошками:

 • М’яко проходять по шлунково-кишковому тракту, не подразнюючи і не ушкоджуючи стінки;
 • Починають працювати відразу після надходження в організм (навіть при зневодненні);
 • Мають більший сорбційний потенціал;
 • Найлегше сприймаються маленькими дітьми.

сорбент от аллергии

Найкращі сорбенти при алергії «СИМБІОГЕЛЬ®»

Група препаратів «СИМБІОГЕЛЬ®» – найкращі сорбенти при алергії в Україні, що доведено неодноразовими клінічними дослідженнями у провідних наукових інститутах України.

Основним ентеросорбентом «СИМБІОГЕЛЬ®» є природна речовина – бентоніт, абсолютно безпечна для організму і не має побічних ефектів.

На сьогоднішній день ми пропонуємо 3 варіанти сорбентів для дітей та дорослих:

 • «СИМБІОГЕЛЬ®» – швидко та ефективно пов’язує та виводить значну кількість алергенів із шлунково-кишкового тракту. Сприяє нормалізації мікрофлори, може застосовуватися для дітей віком від 3-х років;
 • «СИМБІОГЕЛЬ® ОМЕГА» – крім боротьби з алергічними станами, зміцнює імунітет та сприяє кращому травленню за рахунок наявності поліненасичених жирних кислот у складі. Дозволено для дітей з 3-х років.
 • «СИМБІОГЕЛЬ® З ПРОПОЛІСОМ» – пригнічує більшість видів алергічних реакцій, має протизапальний ефект, є джерелом вітамінів та мікроелементів за рахунок наявності прополісу. Не рекомендується особам з алергічними реакціями на продукти бджільництва.

Чому при алергії варто купити «СИМБІОГЕЛЬ®»?

 • Натуральний склад без хімічних добавок;
 • Ефективний проти більшості алергенів та токсичних речовин;
 • Прискорює процес одужання у комплексі з антиалергійними засобами;
 • Зручний у використанні навіть для маленьких дітей;
 • Не викликає серйозних побічних ефектів;
 • Ефективність доведена інститутами НАМН України;
 • Найоптимальніша ціна.

лучшие сорбенты при аллергии

Купити сорбент від алергії у Києві

Купити ентеросорбенти «СИМБІОГЕЛЬ®» Ви можете у представників НВК «О.Д. Пролісок» (аптеки-партнери) в будь-якій точці України. З контактними даними представників та цінами можна ознайомитись на нашому сайті.

Компанія «О.Д. Пролісок» також пропонує кур’єрську доставку всієї продукції по Києву та Київській області. Щоб оформити замовлення, дізнатися про актуальну вартість або задати інше питання фахівцю, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Часто задавані питання про сорбенти при алергії:

✅ За якої алергії допомагають сорбенти «СИМБІОГЕЛЬ®»?

Група ентеросорбентів «СИМБІОГЕЛЬ®» є найбільш ефективною при харчовій алергії, але також застосовується при інших видах алергічних реакцій у складі комплексної терапії.

✅ Скільки потрібно пити сорбенти при алергії?

Курс лікування сорбентами при алергії становить 5-10 днів. Кратність прийому залежить від віку, для дітей до 12 років – 2-3 рази на день, старше 12 років та дорослих – 3-4 рази на день.

✅ Чи можна поєднувати сорбенти з іншими препаратами при алергії?

Так можна. Якщо інші види препаратів застосовуються перорально (всередину), слід дотримуватися 2-3-годинного інтервалу між прийомом сорбенту та антиалергічного лікарського засобу.

✅ Чи можна давати сорбенти дітям при алергії?

Так, дітям старше 3-х років можна давати ентеросорбенти «СИМБІОГЕЛЬ®» згідно з офіційною інструкцією із застосування. Зверніть увагу, що «СИМБІОГЕЛЬ® з прополісом» призначений тільки для дітей віком від 12 років.

✅ Чи можуть сорбенти спричиняти побічні реакції?

У деяких випадках сорбенти можуть викликати короткочасну затримку випорожнень у дітей та дорослих. Послабити ефект можна дотримуючись оптимального питного режиму.