Пробіотики під час молочниці

пробиотики при молочнице у женщин

Молочниця – дуже поширене захворювання, що викликає як фізичний, так і моральний дискомфорт. Молочниця найчастіше розвивається на тлі інших патологій, насамперед пов’язаних зі зниженням імунітету та порушенням балансу мікробіома слизових оболонок. Крім етіотропної та патогенетичної терапії, у лікуванні молочниці особливе місце займають пробіотики, що дозволяють ефективно відновити нормальну мікрофлору.

Компанія «О.Д. Пролісок» пропонує безпечні живі пробіотики проти кандидозу з доведеною ефективністю – СИМБІТЕР-2. Даний препарат підходить для жінок всіх вікових груп, у тому числі – вагітних та годуючих матерів. Відгуки про мультипробіотики Ви можете прочитати на нашому сайті, а також на офіційних сторінках «О.Д. Пролісок» у соціальних мережах.

Далі ми розповімо:

  • Що таке молочниця і чому вона розвивається;
  • Як лікується молочниця у жінок;
  • Як пов’язані пробіотики та молочниця;
  • Чи можна приймати пробіотики при молочниці;
  • Чому СИМБІТЕР-2 – це найкращий пробіотик при кандидозі.

Що таке молочниця?

«Молочницею», часто у побуті, називають захворювання кандидоз, яке через характерні білі виділення, що нагадують сир, є досить поширеним. Воно викликається умовно-патогенними дріжджоподібними грибами Candida (кандида). Кандида може вражати статеві органи, кишківник, ротову порожнину та інші органи. Молочницею можуть хворіти і чоловіки, і жінки, і діти.

Сьогодні ми поговоримо про молочницю у жінок, яка в офіційній медицині називається «кандидозним вагінітом». Вона належить до запальних захворювань статевих органів (ЗЗСО), на які припадає близько чверті всіх гострих гінекологічних захворювань. Несвоєчасне або неадекватне лікування ЗЗСО може призвести до переходу хвороби в хронічну форму або спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

пробиотики при молочнице

Причини виникнення молочниці у жінок

Виникнення молочниці (або кандидозного вагініту) обумовлено дисбіотичними порушеннями піхвового біотопу. Кандида, найчастіше Candida albicаns, є звичайним компонентом вагінальної мікрофлори більшості здорових жінок. Але якщо її кількість через будь-які причини значно зростає, процес переходить у стадію активної хвороби.

Найчастіше це відбувається при зниженні загального або місцевого імунітету, під час вагітності, прийому антибіотиків, гормональних контрацептивів, кортикостероїдів, діабеті, ВІЛ, хіміотерапії. Але часом буває достатньо пережитого стресу.

Іноді виникнення молочниці провокує синтетичний одяг, що обтягує, або білизна, яка не відводить вологу.

Симптоми молочниці у жінок

Жінка відчуває свербіння, печіння, з’являються почервоніння, тріщини вульви, біль при сечовипусканні чи сексі та нетипові вагінальні виділення, схожі на сир.

Як лікувати молочницю?

Насамперед, потрібно звернутися до лікаря та лікувати хворобу згідно з його рекомендаціями. Після лабораторної діагностики, яка виявить збудника, оцінить його кількість та визначить чутливість до антимікотичних препаратів, лікар запропонує схему лікування кандидозного вагініту. Як правило, призначають протигрибкові препарати, що застосовуються системно або місцево у вигляді супозиторіїв (свічок) або кремів.

Однак необхідно враховувати, що основною причиною розвитку молочниці є зниження захисної функції нормальної мікрофлори піхви. Тому антигрибкова терапія має поєднуватись з пробіотикотерапією, спрямованою на відновлення нормального вагінального мікробіома.

пробиотики для женщин при молочнице

Як працюють пробіотики при кандидозі?

Вагінальний кандидоз розвивається при багаторазовому збільшенні кількості умовно-патогенних грибів Candida на слизовій оболонці статевих органів жінки. Це призводить до розвитку активного запалення та виникнення неприємних симптомів.

Кандида пригнічує життєдіяльність корисних мікроорганізмів і навіть після успішного лікування протигрибковими препаратами, нормальна флора відновлюється досить довго, що провокує ризик повторного виникнення молочниці та інших захворювань.

Мультипробіотики допомагають відновити кількість лактобактерій та біфідобактерій при лікуванні молочниці із застосуванням антимікробної терапії, та запобігти розвитку таких ускладнень, як антибіотикоасоційована діарея, зниження імунітету, порушення функціональної активності органів ШКТ.

Корисні функції пробіотиків при молочниці:

  • Відновлення мікробіоти піхви;
  • Пригнічення життєдіяльності патогенних бактерій та грибків;
  • Підтримка локального та системного імунітету;
  • Регулювання синтезу корисних речовин у кишечнику;
  • Знешкодження токсичних метаболітів;
  • Профілактика розвитку злоякісних новоутворень.

 

ВАЖЛИВО:не можна використовувати пробіотики як основний препарат для лікування молочниці. Тактику лікування повинен визначати лише лікар, використовуючи прямі та непрямі методи боротьби з вагінальним кандидозом у жінок.

пробиотики от молочницы

Які пробіотики застосовувати при молочниці у жінок?

На думку д.м.н, професора, члена-кореспондента НАМН Венцківського Б.М. особливий інтерес для використання в комплексній терапії та профілактики ЗЗСО у жінок представляє вітчизняний мультиштамовий пробіотик з принципово новими властивостями – СИМБІТЕР-2, який широко використовується в медичній практиці («Використання пробіотиків у комплексній терапії та профілактиці запальних захворювань в акушерстві». Методичні рекомендації МОЗ України).

Використання пробіотика СИМБІТЕР-2 значно покращує результати лікування ЗЗСО, у тому числі молочниці, які протікають на тлі дисбіотичних змін.Успішна корекція вагінального мікробіома пробіотиком СИМБІТЕР-2 сприяє більш ефективному одужанню хворих та знижує частоту рецидивів хвороби.

СИМБІТЕР-2 – пробіотики для жінок при молочниці №1 в Україні

Пробіотики та лікування молочниці пов’язані нерозривним ланцюгом. Отримати швидкий результат лікування вагінального кандидозу можна лише за допомогою протигрибкових препаратів та ефективних мультипробіотиків, адаптованих до потреб жіночого організму.

СИМБІТЕР-2 – це живі мультипробіотики, що складаються з 24 штамів корисних бактерій, які знаходяться у тісному симбіозі. До складу СИМБІТЕР-2 входять:

  • Біфідобактерії – 1.0х1010 КУО/г;
  • Лактобактерії – 5.0х1010 КУО/г;
  • Оцтовокислі бактерії – 1.0х1010 КУО/г;
  • Пропіоновокислі бактерії – 5.0х1010 КУО/г.

Особливості СИМБІТЕР-2:

  • Лише фізіологічні бактерії локальних штамів нашого регіону;
  • Унікальний симбіоз корисної флори, штами доповнюють корисні властивості один одного;
  • Біологічно активні бактерії, що беруть участь у синтезі вітамінів, ферментів, обмін макро/мікроелементів;
  • Повна відсутність небезпечних здоров’я речовин у складі;
  • Висока стійкість до дії антимікробних та протигрибкових препаратів;
  • Комплексне відновлення мікробіоти шкіри, шлунково-кишкового тракту, піхви;
  • Дозволений для застосування у період вагітності та грудного вигодовування;
  • Простий спосіб застосування;
  • Найкраща ціна.

лучший пробиотик при кандидозе

Як застосовувати мультипробіотики СИМБІТЕР-2 при вагінальному кандидозі?

Симбітер-2 слід використовувати 1-2 рази на день під час або після їжі. До вмісту упаковки необхідно додати 15-30 мл питної води або молока кімнатної температури. Курс лікування вагінального кандидозу становить 3-4 тижні, в окремих випадках слід пролонгувати прийом мультипробіотиків, отримавши консультацію лікаря.

ВАЖЛИВО:

  • Зберігати СИМБІТЕР-2 необхідно в холодильнику при температурі 2 °-6 ° С;
  • Не можна розділяти одну дозу пробіотика на кілька прийомів;
  • Для покращення ефекту вживайте достатню кількість пребіотиків – фрукти та овочі, хліб із борошна грубого помелу, бажано з висівками;
  • При підозрі на алергічну реакцію на компоненти препарату слід проконсультуватися з лікарем.

Купити пробіотики від молочниці СИМБІТЕР-2

СИМБІТЕР-2 – найкращі пробіотики для жінок при молочниці, ефективність розробки НВК «О.Д. Пролісок» доведена багаторічним досвідом застосування мультипробіотика у практиці акушерів-гінекологів, а також безліччю рандомізованих досліджень, проведених вченими компанії спільно з науково-дослідницькими інститутами України та зарубіжжя.

Шукаєте ефективні пробіотики від кандидозу? Спробуйте СИМБІТЕР-2! Купити мультипробіотик Ви можете не виходячи з дому прямо на сайті, замовивши доставку по Києву та Київській області власною службою «О.Д. Пролісок». Щоб придбати СИМБІТЕР-2 за межами Києва та Київської області, зв’яжіться зі зручним для Вас пунктом реалізації препаратів, контактні дані Ви знайдете тут.

Щоб отримати консультацію з питань пробіотикотерапії вагінального кандидозу, замовте зворотний дзвінок спеціаліста «О.Д. Пролісок». Чесні відгуки про мультипробіотики Ви можете залишити на офіційних сторінках «О.Д Пролісок» у Facebook та Instagram.

Часто задавані питання про пробіотики під час молочниці:

  • ➔ Навіщо приймати пробіотики при молочниці?

    Пробіотики при молочниці ефективно усувають дисбаланс мікрофлори жіночого організму, а саме – відновлюють нормальну кількість біфідо та лактобактерій на слизових статевих органах, а також у кишечнику.

  • ➔ Як довго приймати пробіотики під час кандидозу?

    Пробіотики від молочниці слід приймати протягом 3-4 тижнів з першого дня захворювання. Продовження курсу лікування потрібно обов’язково погодити з лікарем.

  • ➔ Чи потрібна особлива дієта для лікування молочниці пробіотиками?

    Так, у процесі пробіотикотерапії рекомендуємо вживати натуральні пребіотики, а саме – злакові, бобові, овочі та фрукти. Вони є харчовим субстратом для корисних бактерій та значно підвищують ефективність лікування.

  • ➔ Чи можна вилікувати молочницю лише пробіотиками?

    Ні, пробіотики при кандидозі призначаються для відновлення мікробіома. Етіотропною терапією проти молочниці є протигрибкові препарати, до яких чутлива Candida (кандида).

  • ➔ Із чим може бути пов’язана часта молочниця у жінок?

    Рецидивна молочниця може розвиватися під час вагітності та післяпологового періоду, при носінні тісної білизни, під час агресивної антибіотикотерапії, при порушенні регулярної гігієни, загостренні хронічних захворювань (наприклад, цукровий діабет).