Пробіотики від здуття живота

пробиотики при вздутии

Метеоризм – поширена проблема, вона зустрічається як у дорослих, так і у дітей, і часто стає причиною як фізичного, так і морального дискомфорту. Здуття живота виникає через надмірне накопичення газів у кишечнику, що утворюється у процесі травлення, а також життєдіяльності бактерій, що формують нормальну флору людського організму.

Ключовим завданням при метеоризмі є чітке встановлення причини недугу, у більшості випадків надлишок газу утворюється через дисбаланс мікрофлори в кишечнику (дисбіозу).

Пробіотики при здутті живота – найважливіший компонент терапії, саме вони регулюють склад мікробіома кишечника і дозволяють людині швидко впоратися з неприємними відчуттями.

Компанія «О.Д. Пролісок» пропонує ефективне рішення у боротьбі з метеоризмом:

 • Мультипробіотики СИМБІТЕР® та АПІБАКТ®;
 • Ентеросорбенти СИМБІОГЕЛЬ®;
 • Функціональне харчування СИМБІВІТ®.

пробиотики от вздутия живота

Причини метеоризму

Здуття живота може бути викликане кількома причинами:

 • Дисбіоз – у 9 із 10 випадків метеоризм пов’язаний з порушенням балансу флори кишечника;
 • Заковтування повітря під час їжі – характерно для немовлят, а також для дорослих з певними харчовими звичками;
 • Незвичайна дієта – наприклад, при переважанні бобових у раціоні, великої кількості газованих напоїв;
 • Недостатність функціонування підшлункової залози – при дефіциті продукування ферментів, що розщеплюють харчові субстрати;
 • Порушення перистальтики – повільне просування їжі кишечником через захворювання або вроджених аномалій ШКТ;
 • Стрес – при сильній психоемоційній напрузі іноді спостерігається здуття живота.

пробиотики от вздутия

Як допомагають пробіотики від здуття?

Пробіотики містять живі корисні бактерії, що виконують найважливіші для організму функції. При здутті живота корисна дія пробіотиків обумовлена ​​такими процесами:

 • Нормалізація перистальтики кишківника, швидке виведення газів фізіологічним шляхом;
 • Пригнічення життєдіяльності гнильних бактерій, що утворюють велику кількість газу (метан, сірководень);
 • Утилізація надлишку газу в кишечнику;
 • Вироблення ферментів для травлення рослинної та молочної їжі;
 • Боротьба з токсинами, що викликають нудоту, слабкість.

ВАЖЛИВО: У процесі лікування пробіотиками варто тимчасово обмежити споживання продуктів, які викликають підвищене газоутворення. При тяжкому ступені дисбіозу, а також появі ускладнень, до терапії варто включати сорбенти, а також інші препарати (за призначенням лікаря).

пробиотики при вздутии живота

Пробіотики від метеоризму СИМБІТЕР® для дорослих

Компанія «О.Д. Пролісок» рекомендує застосування пробіотиків СИМБІТЕР® та АПІБАКТ® для дорослих при появі перших ознак метеоризму. Дані мультипробіотики містять широкий комплекс корисних бактерій до 24 штамів, їх можна застосовувати:

 • При дисбіозі будь-якого ступеня;
 • При недостатності ферментів підшлункової залози;
 • У процесі лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються здуттям живота;
 • Під час вагітності;
 • Після хірургічних операцій на черевній порожнині.

Для дорослих ми пропонуємо широкий вибір біологічно активних препаратів:

 • СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований;
 • СИМБІТЕР®-2 (жіночий пробіотик від здуття живота);
 • СИМБИТЕР® форте М, злаковий, омега, з прополісом;
 • АПІБАКТ ® 2,5% екстракту прополісу;
 • Ентеросорбенти СИМБІОГЕЛЬ® – для швидкої дезінтоксикації організму;
 • Функціональне харчування СИМБІВІТ®.

Застосовуючи мультипробіотики при метеоризмі, Ви зможете не тільки досягти швидкого ефекту, але й зміцнити свій імунітет, знизити ризик авітамінозу, дефіциту заліза та кальцію.

Дізнатися більш докладну інформацію про мультипробіотики та ентеросорбенти виробництва «О.Д. Пролісок» Ви можете за контактним номером телефону або в офісі нашої компанії у Києві.

пробиотики от метеоризма

Пробіотики при здутті живота СИМБІТЕР® для дітей

Мікробіом дитини, що поступово формується, вимагає постійного захисту та регулярної підтримки. У перші місяці життя малюки часто страждають на метеоризм, порушення стулу, шкірні проблеми. Майже завжди це прояв дисбіозу.

Старші діти також чутливі до різких змін у раціоні харчування, інфекційних захворювань кишечника, прийому антибіотиків. У дитини дисбактеріоз проявляється «яскравіше», швидко настає зневоднення та інші симптоми. Пробіотики від здуття живота допомагають швидко та ефективно боротися зі скупченням газу в кишечнику дитини та іншими проявами дисбактеріозу.

Якщо Ви помітили у дитини симптоми метеоризму, краще розпочати прийом пробіотиків з 1-го дня та пройти курс лікування від 20 до 30 днів. Ми пропонуємо мультипробіотики СИМБІТЕР® для дітей з 1-го дня життя та АПІБАКТ® для дітей 3 до 18 років.

Щоб купити пробіотики від здуття живота, оформіть замовлення прямо на сайті, або зв’яжіться з нашим менеджером по телефону. Біологічно активні препарати та функціональне харчування Ви також можете придбати у точках реалізації по всій Україні.

Часто задавані питання про пробіотики від здуття живота:

✅ У яких випадках необхідно приймати пробіотики під час здуття живота?

Більш ніж у 90% випадків причиною здуття живота є дисбактеріоз, тому ми рекомендуємо приймати пробіотики за перших ознак появи метеоризму. Чим раніше розпочати лікування – тим швидший ефект ви отримаєте.

✅ Як швидко дають ефект пробіотики від метеоризму?

Курс лікування пробіотиками повинен становити 3-4 тижні, а позитивний ефект та згасання симптомів Ви побачите вже через 2-3 дні з початку пробіотикотерапії. При цьому необхідно дотримуватись відповідної дієти.

✅ Чи потрібно комбінувати пробіотики з іншими препаратами при метеоризмі?

Для ефективного лікування метеоризму, викликаного дисбіозом кишечника, ми рекомендуємо ознайомитися з «Триетапною системою оздоровлення мікробіома», розробленою вченими «О.Д. Пролісок».

✅ Чи варто давати пробіотики при метеоризмі у дитини?

Так, діти більш схильні до дисбіозу через вікову недосконалість шлунково-кишкового тракту. Дитина також більш вразлива до зневоднення, потенційних інфекцій та інших небезпек, що ховаються за дисбіозом.

✅ Як вибрати відповідний пробіотик від здуття?

Пробіотик при здутті живота підбирається, в залежності від статі, віку та вираженості дисбіозу. Щоб отримати консультацію спеціаліста, залиште заявку на нашому сайті або завітайте до офісу «О.Д. Пролісок» у Києві.