Як не набрати зайві кілограми за свята і не нашкодити здоров’ю?

weight-s

Перед новорічними святами багатьох з нас хвилює питання, як не набрати зайву вагу та зберегти фігуру в попередньому стані? Адже в боротьбі за ідеальну фігуру напередодні новорічних свят часто доводиться пройти і через виснажливі дієти, і постійні тренування. Потім настають робочі корпоративи, сімейні обіди, зустрічі з друзями, в загальному, переміщення від одного столу до іншого. І досягнуті перед святами результати зводяться до нуля.

Це змушує знову вдаватися до суворих обмежень в їжі, виснажливих тренувань, які часто не призводять до швидкого ефекту, або ж отримані після величезних зусиль результати виявляються тимчасовими та непостійними. Крім того, жорсткі харчові обмеження можуть значно пошкодити здоров’я, привести до порушення травлення, розвитку депресії, хронічної втоми та інших серйозних розладів, негативно позначаються на стані шкіри, волосся, нігтів.

Широко рекламовані препарати для схуднення мають багато побічних ефектів, небезпечних для здоров’я, що вимагає відноситися до їх прийому з великою обережністю.

Але нормалізувати масу тіла та тривало підтримувати її без загрози для здоров’я можна за допомогою натуральних засобів, які сприяють відновленню природних механізмів регуляції метаболізму та маси тіла.

Зокрема, нещодавно австралійські вчені в експериментах на тваринах показали здатність монтмориллониту (мінералу, що входить до складу глини) активно абсорбувати жир. Більш того, виявилося, що цей мінерал навіть заважає організму поглинати жир, дозволяючи провести його через травну систему без засвоєння. Вчені прийшли до висновку про надзвичайну ефективність монтмориллониту як натурального засобу для нормалізації маси тіла.

Цікаво, що препарат на основі монтморилоніту вже створено в Україні. Ентеросорбент «Симбіогель®» являє собою стерильний гель очищеного монтмориллониту.

Цей сорбент пройшов масштабні клінічні дослідження, які показали, що він не тільки нормалізує метаболічні процеси в організмі, підтримуючи нормальну масу тіла, але і виконує комплекс інших фізіологічних функцій, що поліпшують стан здоров’я. Він активно зв’язує і виводить з організму віруси, холестерин, важкі метали, токсичні сполуки, в тому числі мікробні токсини, що викликають харчові отруєння, запалення і метаболічні порушення, зміцнює стінку кишечника, перешкоджаючи проникненню в кровоносну систему шкідливих речовин. «Симбіогель®» також є прекрасним джерелом життєво важливих мінералів, що надають позитивний вплив на метаболізм, кістково-м’язову систему, стан шкіри, волосся, нігтів. «Симбіогель®» активує дружні бактерії, що визначає доцільність його застосування в комплексі з пробіотиками. Так, показано, що одночасне використання «Симбіогеля» з мультипробіотиками «Симбітер®» не тільки відновлює метаболізм, прискорює нормалізацію маси тіла, але і покращує гормональну регуляцію апетиту. Регулярне курсове використання цих препаратів в комплексі з адекватним фізичним навантаженням і включенням в раціон продуктів, що підтримують корисну мікрофлору (фруктів, овочів, злаків, горіхів і ін.), допоможе скинути вагу і не набирати її знову. Тільки так можна позбутися зайвої ваги не на тиждень, як це буває після виснажливих дієт і використання більшості засобів для схуднення, а назавжди.