Пішов з життя Юрій Григорович Віленський

vylenskyi

27 серпня 2020 року перестало битися серце Юрія Григоровича Віленського — лікаря-фтизіатра, кандидата медичних наук, літератора та історика медицини, автора багатьох книг, статей, члена Національної спілки журналістів України, лауреата премії АМН України.

Ю. Г. Віленський в 1955 році закінчив Київський медичний інститут. Працював лікарем-фтизіатром у Київській та Чернігівській областях, потім — у міській туберкульозній клініці м.Києва. У 1973 році захистив кандидатську дисертацію.

Саме сьогодні 3 вересня 2020 року, Ю. Г. Віленському виповнилося б 89 років, але його творчий потенціал, цікавість до науки, прагнення до нових знань не часто можна зустріти й серед молодих колег. В останні роки Юрій Григорович виявляв велику цікавість до проблеми вивчення мікробіома людини й сучасних пробіотиків, що використовуються для його оздоровлення. На нашому сайті є чимало цікавих матеріалів під авторством цієї багатогранно талановитої людини.

Колектив НВК «О.Д. Пролісок» висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Ю. Г. Віленського. Світла пам’ять про Юрія Григоровича — талановиту, порядну й щиру людину, назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав.