Розпочато випуск нового ряду мультипробіотиків сімейства «Симбітер®» – «Симбітер® форте»

НВК «О.Д. Пролісок» приступає до випуску нового ряду мультипробіотиків сімейства «Симбітер®» – «Симбітер® форте». Поява мультипробіотиків «Симбітер® форте» є результатом багаторічної творчої співдружності компанії «О.Д. Пролісок» з кафедрою мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Головною відмінною рисою мультипробіотиків «Симбітер® форте» є використання в їх складі високоочищеного гелю смектиту (природного мінералу з широким спектром корисних властивостей). Використання спеціальної технології, що дозволяє оптимально використовувати корисні властивості багатовидового симбіозу пробіотичних бактерій і смектиту, а також інших продуктів природного походження (зародків пшениці, омега-3-жирних кислот, екстракту прополісу) дозволило отримати нові мультипробіотики, що мають унікальні оздоровчі властивості.

Доповнення розроблених раніше схем використання мультипробіотиків серії «Симбітер®» і ентеросорбентів «Смектовіт®» новою групою засобів оздоровлення мікробіома значно підвищує ефективність профілактичних і терапевтичних курсів при ряді форм патології.

Зокрема, мультипробіотики ряду «Симбітер® форте» доцільно включати в комплекс заходів з профілактики та лікування вірусних інфекцій, наприклад ротавірусних гастроентеритів, які часто вражають дітей, особливо тих, що відвідують колективні установи.

Використання мультипробіотиків «Симбітер® форте» вельми корисно для пацієнтів з порушеним метаболізмом, оскільки ці продукти є цінним джерелом макро- та мікроелементів, вітамінів та інших біологічно активних сполук, сприяють нормалізації кислотно-лужного балансу в організмі, що оптимізує перебіг важливих метаболічних процесів. Тому пацієнтам з метаболічним синдромом, зокрема ожирінням, діабетом 2 типу, жировою хворобою печінки, доцільно використовувати мультипробіотики «Симбітер® форте» для підвищення ефективності комплексної терапії.

Багатоклітинна мікробна біомаса, об’єднана з гелем смектиту, має потужні обволікаючі властивості. Тому прийом мультипробіотиків «Симбітер® форте» призводить до зміцнення слизових оболонок і зменшення їх проникності для токсинів, алергенів, канцерогенів, мікробних клітин і агресивних чинників. Це є важливим методом профілактики розвитку запальних процесів, алергії, пухлиноутворення та інших серйозних патологічних змін. Позитивний вплив мультипробіотиків «Симбітер® форте» на слизові оболонки травного тракту пояснює доцільність їх використання особами, які страждають на гастрити, ентероколіти, виразкову хворобу шлунку та 12-палої кишки або схильними до розвитку цих захворювань.

Мультипробіотики «Симбітер® форте» показані при порушенні ліпідного обміну і серцево-судинних захворюваннях, вони є відмінним гіпохолестеринемічним засобом, що виводить надлишковий холестерин з травного тракту.

Як показали результати медичних досліджень мультипробіотики «Симбітер® форте» значно покращують стан пацієнтів з патологією сполучної тканини, зокрема осіб, хворих на ревматоїдний артрит.

Клінічно доведено, що мультипробіотики «Симбітер® форте» доцільно використовувати для профілактики та лікування захворювань пародонту та іншої стоматологічної патології.

«Симбітер® форте» включає 5 мультипробіотичних комплексів, які відрізняються один від одного складом і рядом функцій:

Дитяча формула мультипробіотиків «Симбітер® форте-Д» призначена для дітей віком від 1-го року до 3-х років. Рекомендується для оптимізації складу і функцій мікробіома дитини, усунення дисбіозу та інтоксикації, поліпшення роботи травної системи, зміцнення імунітету, заповнення дефіциту мікроелементів, профілактики розвитку бактеріальних, грибкових і вірусних інфекцій.

symbiter-forte-d-sm340
«Симбітер® форте-М» рекомендується дітям старше 3-х років і дорослим для підтримки мікробіома, профілактики та лікування дисбіозу, інфекційних захворювань різної етіології і локалізації, зміцнення імунітету, покращення травлення, усунення інтоксикації, поліпшення метаболізму.

symbiter-forte-m-sm340
«Симбітер® форте злаковий» додатково містить зародки пшениці, що є багатим джерелом вітамінів, рослинного білка, антиоксидантів, полісахаридів та інших цінних сполук, що стимулюють ріст корисної мікрофлори травного тракту. Мультипробіотик рекомендується дітям старше 3-х років і дорослим з метою профілактики і лікування дисбіозу, інфекційних захворювань різної етіології і локалізації, заповнення дефіциту мінералів, вітамінів, антиоксидантів, незамінних амінокислот, нормалізації імунних і обмінних функцій, поліпшення травлення, усунення інтоксикації. Мультипробіотик не містить молока і чудово підходить для осіб, які страждають його непереносимістю, а також вегетаріанців.

symbiter-forte-zlakovyi-sm340
«Симбітер® форте омега» відрізняється від мультипробіотиків «Симбітер® форте злаковий» наявністю омега-3-жирних кислот. Ці біологічно цінні з’єднання входять до складу клітинних мембран, сприяють здійсненню важливих біологічних функцій в організмі, підтримують роботу мозку нервової та серцево-судинної систем, покращують обмін речовин, допомагають справлятися з запальними та алергічними реакціями.

symbiter-forte-omega-sm340
«Симбітер® форте з прополісом» містить в своєму складі екстракт прополісу, який відомий своїми антибактеріальними, ранозагоювальними, антиоксидантними, протигрибковими, болезаспокійливими і противірусними властивостями. Ще в давнину прополіс використовували для лікування інфекцій, запалень, травм, облисіння, пухлин, захворювань шкіри та слизових оболонок. Сьогодні ці ефекти прополісу підтверджені науковими дослідженнями. Мультипробіотик «Симбітер® форте з прополісом» рекомендується дітям старше 3-х років і дорослим для заповнення дефіциту мікроелементів, підвищення імунітету, поліпшення функцій травної системи, усунення інтоксикації, профілактики та лікування дисбіозу, інфекційних захворювань різної етіології і локалізації, стоматологічної та шкірної патології.

symbiter-forte-with-propolis-sm340
Мультипробіотики «Симбітер® форте» можна використовувати тривалими курсами, в тому числі в період лікування антибіотиками, без небезпеки розвитку негативних ефектів.