Сорбент від отруєння

сорбент от отравления

Для лікування отруєнь та їх наслідків у медицині застосовуються сорбенти – спеціальні речовини, які здатні абсорбувати (тобто накопичувати на собі) шкідливі для організму токсини та виводити їх із організму. Саме сорбенти є ключовим компонентом при лікуванні отруєнь різної етіології, тому їхнє раннє застосування покращує прогноз одужання.

Найважливішим є видалення отруйних речовин із шлунково-кишкового тракту та крові, для цього сорбенти застосовуються перорально (всередину). СИМБІОГЕЛЬ® – найкращі сорбенти при отруєнні, доступні на українському ринку. Вони показують високу ефективність при отруєннях харчовими токсинами, алкоголем, лікарськими засобами, хімікатами, а також при інтоксикаційному синдромі, спричиненому інфекційними захворюваннями.

НВК «О.Д. Пролісок» пропонує купити сорбенти СИМБІОГЕЛЬ® за вигідною ціною в Києві, Київській області та інших регіонах України.

лучшие сорбенты при отравлении

Як працює абсорбент від отруєння?

Сорбенти мають унікальні фізико-хімічні властивості. Вони подібно до губок вибірково «втягують» в себе токсичні молекули. Виділяють прямі та непрямі антитоксичні властивості сорбентів:

 • Пряма дія – це накопичення, фіксація та видалення токсичних речовин із шлунково-кишкового тракту та кровоносного русла;
 • Непряма дія – це пригнічення алергічних та токсичних реакцій у клітинах кишечника, профілактика системної інтоксикації, зменшення навантаження на органи, участь в обмінних процесах, покращення кровопостачання епітелію ШКТ, стимулювання перистальтики.

Як вибрати сорбент при отруєнні?

Хороший сорбент при отруєнні повинен мати кілька важливих параметрів:

 • Мати широкий профіль абсорбції – пов’язувати харчові токсини, алергени, важкі метали, бактеріальні та вірусні токсини тощо;
 • Бути безпечним для людини – проходити транзитом шлунково-кишкового тракту, пов’язуючи токсини;
 • Швидко виводити пов’язані токсини, не затримуючи в кишечнику;
 • Не порушувати функції внутрішніх органів;
 • Пригнічувати системну токсичну дію шкідливих речовин.

порошок сорбент при отравлении

СИМБІОГЕЛЬ® – найкращі сорбенти при отруєнні

СИМБІОГЕЛЬ® – це сорбент від отруєння №1 в Україні. Результати численних клінічних досліджень показують, що група препаратів СИМБІОГЕЛЬ® ефективно усуває симптоми інтоксикації вже в перші 24 години з моменту застосування.

Ентеросорбенти СИМБІОГЕЛЬ® створені на основі природних компонентів, а саме – бентоніту – натурального абсорбенту з найвищим детоксикаційним потенціалом.

Коли варто застосовувати сорбенти?

 • При харчових отруєннях та алергічних реакціях;
 • При отруєнні алкоголем;
 • При випадковому вживанні хімічних речовин (важкі метали, кислоти, луги);
 • При гострих та хронічних патологіях кишечника;
 • При захворюваннях печінки, нирок;
 • При дисбактеріозі;
 • У складі комплексної терапії вірусних інфекцій.

На нашому сайті Ви завжди знайдете найбільш актуальну інформацію та новини про ентеросорбенти СИМБІОГЕЛЬ® та іншу продукцію НВК «О.Д. Пролісок». Купити сорбенти українського виробництва за низькою ціною можна онлайн на нашому сайті або у представників компанії.

абсорбент от отравления

Сорбент від проносу при отруєннях та дисбактеріозі

Діарея (пронос) – основний симптом інтоксикації, який проявляється у більшості випадків отруєнь, а також при дисбактеріозі (порушенні балансу кишкової флори), який може бути наслідком прийому антибіотиків (антибіотико-асоційована діарея). На жаль, цей симптом викликає не лише фізичний дискомфорт, а й певною мірою обмежує працездатність людини.

СИМБІОГЕЛЬ® – це сорбент від проносу, який швидко купує симптоми діареї, нормалізує перистальтику, знижує кількість рідини в кишечнику та подразнення слизової оболонки токсинами.

Чому варто купити СИМБІОГЕЛЬ® при отруєнні?

Вже більше 10 років СИМБІОГЕЛЬ® є препаратом №1 при лікуванні гострих та хронічних отруєнь у дорослих та дітей. Нам довіряють десятки тисяч лікарів та пацієнтів по всій Україні.

Чому варто вибрати саме СИМБІОГЕЛЬ®?

 • Усуває симптоми інтоксикації з 1-го дня застосування;
 • Відсутні шкідливі компоненти у складі;
 • Не впливає на ефективність антибіотиків;
 • Знижує токсичну дію на внутрішні органи;
 • Інгібує алергічні реакції у кишечнику;
 • Можна давати дітям від 3-х років;
 • Чесна вартість на 100% відповідає якості.

Щоб купити СИМБІОГЕЛЬ®, оформіть замовлення прямо на сайті, і ми доставимо препарат у будь-яку точку Києва та Київської області у найкоротші терміни. Уточнити ціни або отримати консультацію спеціаліста можна у телефонному режимі.

Часто задавані питання про сорбент від отруєння:

✅ Як пити абсорбент від отруєння – до чи після їжі?

Сорбент при отруєнні рекомендується застосовувати не менше ніж через 2 години після їжі.

✅ Як довго пити сорбенти при харчовому отруєнні?

Курс очищення організму препаратами СИМБІОГЕЛЬ становить від 5 до 10 днів. При необхідності можна збільшити термін лікування, проконсультувавшись з лікарем.

✅ Чи є побічні дії сорбентів?

У деяких випадках сорбенти можуть викликати затримку випорожнення. Щоб уникнути цього ускладнення, рекомендується вживати достатньо рідини.

✅ Чи можна пити сорбенти разом із антибіотиками?

Так, сорбенти можна застосовувати разом із антимікробними препаратами. Але варто дотримуватися 3-х годинного інтервалу між використанням антибіотиків і сорбентів, щоб не знизити ефективність лікування інфекції.

✅ Як вибрати сорбент від отруєння серед препаратів СИМБІОГЕЛЬ®?

Всі препарати СИМБІОГЕЛЬ® можна використовувати при харчових отруєннях, метеоризмі, дисбіозі, харчових алергіях. СИМБІОГЕЛЬ® з ПРОПОЛІСОМ також показаний при отруєннях важкими металами, бактеріальних та вірусних інфекціях. СИМБІОГЕЛЬ® ОМЕГА використовується також як додаткове джерело поліненасичених жирних кислот.