Пробіотики для дорослих

пробиотики для взрослых

Підтримка організму пробіотиками необхідна не лише малюкам, а й дорослим, адже наша мікрофлора регулярно піддається «атакам»: антибіотики та інші лікарські засоби, неправильне харчування, гострі та хронічні захворювання ШКТ та інші стани – все це може суттєво порушити баланс між корисними та хвороботворними мікроорганізмами. Пробіотики для дорослих відрізняються концентрацією фізіологічних бактерій в одній дозі.

Препарати СИМБІТЕР® та АПІБАКТ® виробництва НВК «О.Д. Пролісок» (Київ) вже майже 30 років входять до ТОП пробіотиків для дорослих серед десятків інших аналогів. Ефективність наших мультипробіотиків доведена клінічно, а ціна на 100% відповідає якості.

Лактобактерії та біфідобактерії для дорослих – навіщо вони потрібні?

Турбота про власне здоров’я – це, мабуть, найголовніше завдання кожної людини. Не секрет, що стан здоров’я багато в чому залежить від мікрофлори – бактерій, які населяють наш організм. На сьогоднішній день вже доведена їхня безпосередня роль у перебігу біологічних процесів шлунково-кишкового тракту, урогенітальної та інших систем.

Багато хто думає, що підтримувати баланс мікробіома необхідно лише маленьким дітям, щоб боротися з коліками, здуттям живота, запорами тощо. Справді, дитяча мікрофлора найбільш вразлива, і потребує регулярної підтримки. Проте, дисбіоз у дорослих – це далеко не рідкість, а регулярний прийом пробіотиків – це запорука правильної роботи ШКТ та міцної імунної системи.

пробиотики при запорах у взрослых

Як запідозрити дисбактеріоз у дорослого?

 • Поганий апетит;
 • Безпричинне здуття живота, нудота;
 • Тягнучий біль у животі;
 • Зміни випорожнень – діарея/запор;
 • Почастішання ГРВІ, кишкових інфекцій (ознака зниження імунітету);
 • Зниження працездатності та інше.

У формуванні нормальної мікрофлори бере участь цілий ряд мікроорганізмів, вони населяють кишечник, порожнину рота, слизові оболонки статевих органів, шкіру тощо. Найбільш важливими серед них є: лактобактерії, біфідобактерії, пропіоновокислі бактерії, оцтовокислі бактерії, стрептококи та інші.

Чому лакто та біфідобактерії для дорослих такі важливі, якою є їх функція?

 • Беруть участь у розщепленні рослинної їжі;
 • Сприяють всмоктуванню та синтезу біологічно активних речовин (вітамінів, макро/мікроелементів тощо);
 • Стимулюють імунітет;
 • Пригнічують активність хвороботворної мікрофлори;
 • Нормалізують перистальтику кишок;
 • Регулюють pH шлунково-кишкового тракту;
 • Очищають кишечник від токсинів, алергенів та інше.

При розвитку дисбіозу, багато з цих процесів порушуються, людина має проблеми зі здоров’ям, може розвиватися анемія, підвищуватися ризик інфекційних захворювань.

Коли фахівці радять приймати пробіотики для дорослих?

 • Для регулярної підтримки мікрофлори – курси 3-4 рази на рік;
 • З появою перших ознак дисбіозу;
 • При вимушеному прийомі антибіотиків;
 • Жінкам під час вагітності, лактації;
 • У складі комплексної терапії інфекцій шлунково-кишкового тракту, урогенітальної системи, при вірусних інфекціях;
 • Людям з вродженими аномаліями, аутоімунними захворюваннями та захворюваннями ШКТ.

Хотіли б отримати консультацію про раціональність прийому пробіотиків у Вашому випадку? Зв’яжіться з нашим фахівцем, і ми з радістю відповімо на всі питання, що Вас цікавлять!

лучшие пробиотики для взрослых

Рейтинг пробіотиків для дорослих

Рейтинг пробіотиків для дорослих в Україні вже багато років очолюють препарати НВК «О.Д. Пролісок» – СИМБІТЕР® та АПІБАКТ®. Дані мультипробіотики вперше були випробувані ще в 1990-х роках ХХ століття, і за минулий період удосконалювалися багаторазово, щоб показувати саме ті результати лікування, які в першу чергу потрібні від даної категорії препаратів.

Чим визначається рейтинг пробіотика? Насамперед, його ефективністю щодо різних форм дисбіозу та його ускладнень. Дуже важливою є безпека, препарат не повинен містити потенційно небезпечних мікроорганізмів для здоров’я людини, найкращий варіант – виключно натуральні компоненти.

Активність флори та збалансований склад – основний параметр сучасного пробіотика, бактерії повинні максимально швидко адаптуватися в організмі людини, і виконувати свої функції відразу після надходження до ШКТ.

Вартість – хороший пробіотик не може коштувати надто дешево, але іноді закордонні бренди завищують ціну за рахунок маркетингових програм, завжди спирайтеся на склад та реальні докази результативності препарату. Як же вибрати найкращий пробіотик для дорослих?

Найкращий пробіотик для дорослих

Симбітер для дорослих та Апібакт для дорослих – це одні з найкращих пробіотиків не лише в Україні, а й за її межами. Дані мультипробіотики мають багато переваг перед аналогами, і точно заслуговують перебувати у Вашій аптечці на випадок появи перших симптомів дисбактеріозу.

У чому їхня особливість?

 • Тільки натуральні компоненти – жива активна флора до 24 штамів у симбіозі;
 • Бактерії є стійкими до дії антибіотиків;
 • Біологічно активні бактерії, що стимулюють синтез ферментів, вітамінів та інших корисних речовин;
 • Зручна форма випуску та кратність прийому;
 • Доведена ефективність провідних медичних установ України.
 • Оптимальна ціна.

Як визначитися з вибором конкретного препарату та купити потрібний?

хороший пробиотик для взрослых

СИМБІТЕР® для дорослих

Симбітер для дорослих – велика група мультипробіотиків, кожен з яких ефективний у тому чи іншому прояві дисбіозу, та може бути доповнений іншими компонентами для поповнення дефіциту певних речовин, стимулювання біологічних процесів в організмі.

 • СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований – найбільш універсальний мультипробіотик. з високим вмістом корисної мікрофлори (одна доза препарату містить 1012 живих клітин симбіозу 14 штамів пробіотичних мікроорганізмів). Препарат застосовується для дітей старше 3-х років та дорослих. До складу входять лактобактерії, біфідобактерії, пропіоновокислі бактерії, оцтовокислі бактерії. Виявляє виражений пробіотичний ефект, швидко відновлює баланс мікрофлори в шлунково-кишковому тракті та інших системах, потенціює вироблення імунних клітин, сприяє нормалізації гемоглобіну в крові. Курс лікування становить від 3-х до 4-х тижнів;
 • СИМБІТЕР® -2 – перший в Україні спеціалізований мультипробіотик для жінок. До складу входять усі фізіологічні бактерії, необхідні оптимізації жіночої мікробіоти. Може застосовуватися під час вагітності, лактації, а також як профілактика дисбіозу під час антимікробної терапії; зокрема при лікуванні “молочниці”;
 • СИМБІТЕР®-М концентрований – Містить 24 штами найбільш дружніх, фізіологічних для людини біфідобактерії, молочнокислі бактерії (лактобацили та лактококи) та пропіоновокислі бактерії, виділені з організму здорових людей, які проживають у нашому географічному регіоні. Може бути використаний навіть у випадках тяжкого дисбіозу, що супроводжується регулярною діареєю, метеоризмом. Має імуностимулюючі властивості;
 • СИМБИІТЕР® форте-М – містить найкращі біфідобактерії для дорослих, лактобактерії та іншу флору. Доповнений пребіотиком та сорбентом;
 • СИМБІТЕР® форте омега – комбінований мультипробіотик, до складу якого входить бентоніт, містить поліненасичені жирні кислоти;
 • СИМБІТЕР® форте злаковий – мультипробіотик із зародками пшениці, оптимальною концентрацією фізіологічних бактерій та сорбентами;
 • СИМБІТЕР® форте з прополісом – пробіотик для дорослих з натуральним прополісом, які виявляє антибактеріальні та протизапальні властивості.

Придбати Симбітер для дорослих за найнижчою ціною Ви можете на нашому сайті з доставкою по Києву та Київській області.

АПІБАКТ® для дорослих

АПІБАКТ® 2,5% екстракту прополісу – мультипробіотик, що містить усі види корисних молочнокислих бактерій (коки, бацили, стрептококи), біфідобактерії та іншу флору. Застосовується у дітей старше 14 років та у дорослих. За рахунок високої концентрації натурального прополісу, АПІБАКТ® не лише усуває дисбіоз, а й його наслідки – запальні зміни у слизовій оболонці кишечника.

Пробіотики при запорах у дорослих

Запор при дисбіозі трапляється досить часто. Він пов’язаний з недостатньою кількістю слизового компонента в шлунково-кишковому тракті, а також водно-електролітними порушеннями. Нормалізувати регулярний стілець можна за допомогою пробіотиків, які:

 • Боротимуться з патогенною мікрофлорою;
 • Створять бар’єр на слизовій оболонці, який сприяє просуванню вмісту кишечника;
 • Стимулюють перистальтику кишечника;
 • Знешкоджують більшу частину токсичних речовин, що утворюються при затримці випорожнень.

Вкрай важливо в період лікування запору вживати продукти з натуральними пребіотиками: квашена капуста, овочі та фрукти, зелень, ягоди та інше.

рейтинг пробиотиков для взрослых

Купити найкращі пробіотики для дорослих в Україні

Шукаєте гарний пробіотик для дорослих? Обирайте препарати №1 в Україні виробництва НВК «О.Д. Пролісок» (Київ): СИМБІТЕР® та АПІБАКТ®. Завдяки унікальній формулі, розробленій провідними вченими нашої компанії, Ви зможете отримати найкращий результат сучасної пробіотикотерапії.

Купити мультипробіотики можна як онлайн на нашому сайті з доставкою по Києву та Київській області, так і у партнерів компанії в інших областях України.
Актуальні ціни та будь-яку іншу докладну інформацію про продукцію НВК «О.Д. Пролісок» можна уточнити у телефонному режимі у спеціаліста.

Часто задавані питання про пробіотики для дорослих:

✅ У яких випадках пробіотики призначають дорослим?

Фахівці рекомендують пробіотики для дорослих у профілактичних та лікувальних цілях: під час прийому антибіотиків, під час вагітності, лактації, загострення патологій ШКТ, зниження імунітету при ГРВІ, кишкових та інших інфекціях.

✅ Чи можуть недорогі пробіотики для дорослих бути ефективними?

Ціна пробіотика не завжди відповідає його якості, наприклад, пробіотики СИМБІТЕР® та АПІБАКТ® відрізняються оптимальною вартістю, при цьому, за даними клінічних досліджень – це найкращі пробіотики для дорослих в Україні.

✅ Що найкраще, рідкі пробіотики для дорослих чи пробіотики в капсулах?

Найбільш ефективні пробіотики для дорослих випускаються саме в рідкій формі, в якій бактерії спочатку знаходяться в активному стані, і починають діяти з ротової порожнини.

✅ Як підібрати хороший пробіотик для дорослих при запорі?

Запор, який є наслідком дисбактеріозу кишечника, добре піддається лікуванню пробіотиками з високим вмістом лакто та біфідобактерій. АПІБАКТ® та СИМБІТЕР® – пробіотики при запорах у дорослих №1 в Україні.

✅ Які пробіотики для дорослих з непереносимістю лактози?

При непереносимості лактози можна використовувати препарати: СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований, СИМБІТЕР®-М, СИМБІТЕР® форте-злаковий, АПІБАКТ® 2,5% екстракту прополісу.