НВК “О.Д. Пролісок” – 30 років!

НВК "О.Д. Пролісок" - 30 років!

Друзі! Науково-виробнича компанія «О.Д. Пролісок» працює вже 30 років. Компанія була створена в травні 1993 року колективом талановитих вчених на чолі з доктором біологічних наук, професором, лауреатом премій імені І.І. Мечникова та Д.К. Заболотного — Д.С. Янковським.

Основними напрямами діяльності компанії є розробка та виробництво засобів оздоровчої, насамперед, пробіотичної терапії, а також на оптимізації методів формування, підтримки і відновлення мікробної екологічної системи людини протягом усього життя, починаючи з періоду новонародженості.

На сьогодні до асортименту продукції НВК «О.Д. Пролісок» входять:

  • мультипробіотики групи СИМБІТЕР® — ефективні біотерапевтичні засоби, які призначені для загального зміцнення організму, покращення травлення, підтримки мікрофлори кишківника та відновленню її при дисбіотичних станах;
  • мультипробіотики СИМБІТЕР® ФОРТЕ — новітня розробка компанії, яка має унікальні оздоровчі властивості завдяки поєднанню у своєму складі пробіотичних бактерій, гелю смектиту (природному мінералу із широкім спектром корисних властивостей) та інших корисних продуктів природного походження;
  • ентеросорбенти серії СИМБІОГЕЛЬ®, які здійснюють на організм людини потужну очищувальну дію, за рахунок зв’язування і виведення з організму мікробних і харчових токсинів, продуктів гниття, вірусів та важких металів;
  • кисломолочні продукти функціональної дії СИМБІВІТ® та СИМБІВІТ® ПРЕМІУМ, які містять пробіотичні бактерії і рекомендуються для профілактики або пом’якшення перебігу хронічних захворювань травного тракту та нормалізації мікрофлори кишківника.

У ці непрості часи компанія продовжує працювати і виробляти необхідні для жителів України препарати, значну частину з яких безкоштовно передають до медичних закладів, задля підтримки здоров’я бійців ЗСУ.

Трудовий колектив компанії відзначаючи знаменну дату, підсумовує свої здобутки, з надією дивиться в майбутнє і робить усе можливе для нашої найшвидшої перемоги.

Нехай віра та упевненість у завтрашньому дні стануть запорукою успіху!