Напевно, кожна сучасна людина чула про пробіотики. Це живі мікроорганізми, які приносять користь для здоров’я людини, впливаючи практично на всі життєво важливі процеси в шлунково-кишковому тракті й не тільки.
Якщо регулярно приймати правильно підібрані пробіотики в необхідних дозах, можливе відновлення здорового балансу мікробіома, який є невід’ємною частиною тіла людини та важливим фактором регулювання більшості фізіологічних процесів, що протікають у нашому організмі. Мікробіом формує та підтримує імунітет, бере участь у процесах метаболізму, перетравленні їжі, дозволяє вітамінам краще засвоюватися, підвищує доступність мінералів, покращує функції ендокринної та нервової системи, а також виконує багато інших функцій. Від мікробіома також залежить якість нашого волосся, нігтів, шкіри. І, звичайно, у них також є певна градація: для жінок та чоловіків, дітей та дорослих.
Але чи потрібно підбирати спеціальні пробіотики для людей похилого віку? На які фактори слід спиратися, обираючи пробіотики для старшого віку? Все це і навіть більше ми розберемо в цій статті, ґрунтуючись на функціях пробіотиків та їхньому корисному впливі на організм.
Як вибрати пробіотики для людей похилого віку?
З віком організм кожної людини стикається з безліччю змін, які стосуються не лише зовнішніх характеристик, а й здоров’я. Один із найуразливіших органів – кишечник, в якому знаходиться до 80% усієї імунної системи. У людей похилого віку часто спостерігається дисбаланс мікрофлори кишківника, через що автоматично знижується імунітет, підвищується ризик розвитку інфекційних захворювань, активізуються хронічні запальні процеси. Тому правильний вибір пробіотиків для людей похилого віку — це один із ефективних підходів до підтримки та відновлення їхнього здоров’я.
У процесі підбору пробіотиків для старшого віку необхідно враховувати наступні моменти:
- склад;
- безпека;
- кількість штамів пробіотиків;
- наявність додаткових компонентів у складі;
- якість та гарантії виробника.
Якщо ви вперше зіткнулися з подібною покупкою і зовсім не знаєте, як вибрати пробіотики для людей похилого віку, просто віддайте перевагу перевіреному бренду, який використовує кращі компоненти, гарантує хороший результат після прийому.
Які проблеми вирішують пробіотики для старшого віку?
Пробіотики для людей похилого віку – це можливість вирішити цілий спектр проблем зі здоров’ям:
- Зміцнення імунітету. Як ми вже говорили, у похилому віці рівень захисту організму знижується у рази. Пробіотики допомагають нормалізувати роботу імунної системи.
- Поліпшення функцій органів травної системи. Пробіотики для людей похилого віку допомагають мінімізувати здуття, запори та інші проблеми зі шлунково-кишковим трактом.
- Підтримка при хронічних захворюваннях. Наприклад, якщо у вас цукровий діабет, серцево-судинна патологія, хвороби суглобів, пробіотики допоможуть покращити загальний стан, нормалізувати метаболічні процеси.
Пробіотики — це ще й емоційний добробут, оскільки завдяки їхньому впливу людям похилого віку буде простіше справлятися з депресіями, підвищеною тривожністю.
Серед більшості пробіотиків для людей похилого віку, які представлені в Україні, мультипробіотики О.Д. Пролісок “Симбітер” користуються заслуженою популярністю. Наші продукти є на ринку понад 30 років і встигли довести свою безпеку, а також здатність швидко оздоровлювати мікробіом людини. Результативність прийому “Симбітер” підтверджується безліччю клінічних досліджень, позитивними відгуками фахівців, споживачів із Києва та інших регіонів країни.
Як підібрати пробіотики для людей похилого віку? З асортиментом “Симбітер” це зовсім нескладно, ось лише частина тих, які підходять для дорослих, наприклад “Симбітер-М концентрований”, мультипробіотик “Симбітер форте-М” і т.д.
Варто зазначити, що людям старшого віку можна приймати такі продукти не тільки у разі призначення антибіотиків, присутності серйозних захворювань, а й як профілактика. Зміцнюючи свій імунітет, покращуючи мікробіом, ви отримаєте очевидний ефект і значно покращите загальне самопочуття.