Мультипробіотики Апібакт

 • No categories

Мультипробіотики Апібакт

Пробіотики Апібакт і Симбітер — це препарати, що містять живі пробіотичні бактерії, присутність яких у шлунково-кишковому тракті необхідна для його нормальної роботи та підтримки імунітету, 80% якого зосереджено саме в кишечнику. Регулярний прийом цих мультипробіотиків забезпечує нормальну мікрофлору кишечника, зокрема, після антибіотикотерапії.

Що таке мультипробіотики та чому варто купити Апібакт?

Мультипробіотики Апібакт та Симбітер мають багатокомпонентний склад із 14-24 штамів корисних мікроорганізмів:

 • лактобацили;
 • біфідобактерії;
 • пропіоновокислі бактерії;
 • стрептококи;
 • інші, які є антагоністами патогенної та умовно-патогенної мікрофлори кишечника.

Вони беруть участь у біосинтезі вітамінів, полісахаридів, ферментів та органічних кислот, а також у нейтралізації токсинів та алергенів.
Склад мультипробіотиків Апібакт додатково збагачено екстрактом прополіса, який володіє протигрибковою активністю, ранозагоювальними, антиоксидантними, болезаспокійливими, противірусними та імуностимулюючими властивостями.
Мультипробіотики Симбітер, Апібакт відносяться до багатокомпонентних пробіотичних препаратів останнього покоління: мають більш широкий спектр оздоровчої дії та демонструють більш високу ефективність, доведену у клінічних випробуваннях.
Вони успішно застосовуються в педіатрії, гастроентерології, гінекології та інших напрямках медицини.

Як приймати мультипробіотики та як зберігати?

Приймається препарат по 1 – 2 дозі на добу. Оптимальний курс становить 3-4 тижні, його продовження узгоджується із лікарем. Перед прийомом пакетик розрізається по лінії, а з флакона знімається кришка та видаляється пробка. Сам препарат слід розчинити в 1 ст.л. теплого молока або води, випити під час або після їди.
Зберігати препарати потрібно в холодильнику за температури близько +4 °С. Не можна заморожувати, щоб зберегти життєздатність бактерій.

Ефект від мультипробіотиків

Апібакт, інструкція із застосування якого додається до упаковки, при регулярному прийомі має таку дію:

 • Нормалізує метаболізм.
 • Знижує ризик серцево-судинних, ендокринних захворювань, хвороб ШКТ.
 • Усуває явища дисбіозу та інтоксикації.
 • Зміцнює імунітет та покращує загальне самопочуття.

Мультипробіотики Апібакт® та Симбітер® форте з прополісом від НВК «О.Д. Пролісок» містять екстракт прополісу з антигрибковою та противірусною дією. Цей компонент сприяє загоєнню ран і виразок на слизових шлунково-кишкових трактах, є потужним антиоксидантом. Для Апібакт відгуки споживачів позитивні, оскільки, при дотриманні інструкції, препарат є ефективним і не має побічних ефектів. Єдине протипоказання для прийому Апібакту – індивідуальна непереносимість прополісу або інших компонентів препарата.

Як купити Апібакт у Києві та Україні?

Апібакт купити в Києві та Україні можна в інтернет-магазині та в пунктах реалізації від НВК «О.Д. Пролісок». Препарат є й у аптечних мережах. Адреси та телефони пунктів реалізації, де продаються мультипробіотики у Києві та області, а також по Україні можна уточнити у розділі Де купити нашого сайту.

Від чого залежить ціна Апібакта?

На Апібакт ціна залежить від способу реалізації. Вартість при замовленні в інтернет-магазині може відрізнятись від аптечних розцінок, які виставляють дистриб’ютори. Мінімальний курс для профілактики дисбактеріозу при прийомі антибіотиків цього становить 10 днів: для цього достатньо Апібакт купити в кількості 1 упаковки, що містить 10 добових доз.

Відповіді на найпоширеніші запитання

 • Чи можна приймати Апібакт дітям?
  За відсутності алергії на продукти бджільництва (прополіс) – не лише можна, а й потрібно. Зверніть увагу на концентрацію екстракту прополісу у препараті. Коли вона становить 2,5%, його можна приймати лише з 14 років, а за вмістом 1,5% прополісу препарат рекомендується дітям з 3 до 14 років. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію.
 • У якій формі випускається препарат Апібакт?
  Пробіотик випускається у рідкий формі в пакетиках по 10 грамів у кожному, що відповідає дозування 1012 живих мікроорганізмів 15 різних пробіотичних штамів, що діють як єдиний симбіотичний комплекс. В одній коробці міститься 10 доз (пакетиків) Апібакта.
 • Які про Апібакт відгуки?
  Для Апібакт відгуки споживачів позитивні, оскільки, при дотриманні інструкції, препарат є ефективним і не має побічних ефектів. Єдине протипоказання для прийому Апібакту – індивідуальна непереносимість прополісу або інших компонентів препарата.
 • Чи можна купити Апібакт у Києві з доставкою?
  Так. Оскільки препарат містить живі культури організмів, йому потрібні особливі умови зберігання та транспортування. У нас існує кур’єрська служба, яка використовує для доставки автомобілі з холодильним обладнанням, яке забезпечує температуру не вище +4°С. Вартість препаратів та доставки для Києва вказана на сайті інтернет-магазину компанії.