Функціональне харчування Симбівіт

symbivit-persik-15perc-500g-788-0922-3

Функціональний кисломолочний продукт Симбівіт® з фруктовим наповнювачем «Персик» 1,5% жиру (пляшка 500 г)

Функціональний кисломолочний продукт з пробіотичними властивостями. Містить симбіоз 8-ми штамів пробіотичних бактерій. Рекомендується для щоденного здорового харчування. Жирність – 1,5%. З фруктовим наповнювачем “Персик”.

Симбивит премиум детский 1,5%

Функціональний кисломолочний продукт Симбівіт® преміум дитячий 1,5%

Функціональний кисломолочний продукт з пробіотичними властивостями. Містить симбіоз 10-ти штамів пробіотичних бактерій. Рекомендується для щоденного здорового харчування, профілактики різних захворювань, зміцнення імунітету. Жирність – 1,5%. Призначений дітям від 8-ми місяців до 3-х років.

symbivit-premium-1-5-pct-sm340

Функціональний кисломолочний продукт Симбівіт® преміум 1,5%

Функціональний кисломолочний продукт з пробіотичними властивостями. Містить симбіоз 10-ти штамів пробіотичних бактерій. Рекомендується для щоденного здорового харчування, профілактики різних захворювань, зміцнення імунітету. Жирність – 1,5%. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

Функціональне харчування Симбівіт®

Численні дослідження і аналізи показали та довели, наскільки стан нашого шлунково-кишкового тракту та всієї травної системи впливає на загальний стан людини, мозкову діяльність та можливість оргазнімом формувати активну імунну відповідь на вторгнення різних вірусних та бактеріальних збудників хвороб.

А враховуючи той факт, що навколишнє середовище, харчування, шкідливі звички та прийом медикаментів аж ніяк не позитивно впливають на ШКТ, це питання необхідно регулярно тримати під контролем. І особливо це важливо для молодого організму, що росте, а також у більш старшому віці, коли захисні системи слабшають. На допомогу у підтримці імунітету та здоров’я ШКТ готове прийти функціональне пробіотичне харчування Симбівіт®, що створене українськими вченими та пройшло всі клінічні дослідження за протоколом.

Наша компанія розробила та випускає лінійку продуктів функціонального харчування Симбівіт®, що дозволяє кожному споживачеві вибрати найбільш підходящий продукт. Так, наприклад, Симбівіт®, більш смачний і корисний аналог кефіру, підійде тим, хто надаэ перевагу кисломолочним продуктам без добавок. А для любителів фруктових смаків у нас можна Симбівіт® купити з додаванням натурального персикового пюре.

Показання для застосування Симбівіта®

Протягом багатьох років наша компанія успішно займається створенням високоякісних пробіотичних продуктів для людей, які стикаються з проблемами шлунково-кишкового тракту, а також тих, хто прагне уникнути подібних проблем, проводячи профілактику. Кисломолочне функціональне харчування Симбівіт® повністю відповідає всім вимогам сучасної людини.

На відміну від звичайного кефіру, кислого молока та інших широко поширених кисломолочних продуктів, що містять у своєму складі технологічні штами для ефективного сквашування молока, Симбівіт® та Симбівіт® Преміум містять високу концентрацію цілющих пробіотичних штамів. Тому Симбівіт® рекомендується приймати людям, які пройшли курс антибіотикотерапії, а також тим, хто страждає від наслідків розладів шлунково-кишкового тракту або отруєнь.

Також прийом Симбітер Симбівіт® за інструкцією дозволяє знизити вірусне навантаження на організм та підвищити місцевий імунітет ШКТ, який у свою чергу позитивно впливає на загальний імунний стан всього організму.

Кисломолочний продукт Симбівіт® купити в Києві можна для прийому на постійній основі як дітям, так і дорослим.

Користь Симбівіт® для дітей та дорослих

Продукція нашої компанії постійно проходить контроль якості, гарантуючи ефективність та безпеку для наших споживачів.

Важливо відзначити, що користь та ефективність функціонального харчування Симбівіт® доведена клінічними дослідженнями та підтверджена фахівцями – педіатрами, терапевтами, гастроентерологами з усіх куточків нашої країни. А позитивний ефект від прийому пояснюється такими факторами:

 • Симбівіт® та Симбівіт® Преміум спеціально розроблені, щоб підтримувати природне формування та розвиток здорової мікрофлори в організмі;
 • Пробіотичні бактерії у складі продукту допомагають зміцнити імунітет, роблячи організм більш стійким до впливу шкідливих мікроорганізмів та розвитку шкідливої мікрофлори;
 • Симбівіт® допомагає в регулюванні процесів травлення, запобігаючи розладам шлунково-кишкового тракту у дітей та дорослих. Продукт ефективний при усуненні та попередженні різних шлунково-кишкових проблем, таких як запори чи діарея;
 • Симбівіт® можна і необхідно включити до свого щоденного раціону без побоювань виникнення побічних реакцій.

Також важливою перевагою є і ціна Симбівіт®. У Києві купити продукцію можна на нашому сайті або через партнерів.

Склад Симбівіта® – користь для сучасної людини

Симбівіт® – це продукт, створений з урахуванням потреб сучасної людини, що надає ряд корисних компонентів для підтримки здоров’я шлунково-кишкового тракту та загального стану людини. Склад Симбівіт® приведений до оптимального вмісту корисних бактерій класу Bifidobacterium, Lactobacillus, Lactococcus, Propionibacterium і високої концентрації живих клітин пробіотичних мікроорганізмів.

Симбівіт®, на відміну від кефіру, містить високоякісні пробіотичні штами, які сприяють зміцненню здорової мікрофлори в кишечнику. Склад нашого функціонального харчування дозволяє підтримувати здорове травлення та зміцнювати імунітет. Також додатково Симбівіт® включає вітаміни, коротколанцюгові жирні кислоти, полісахариди, бактеріоцини, незамінні амінокислоти, що сприяють збільшенню благотворного впливу на організм.

Купити кисломолочний продукт Симбівіт® у Києві

Продукція Симбівіт® стане справжнім союзником для Вашого здоров’я! Оптимальний склад та співвідношення ціни дозволяють вводити якісне та дієве пробіотичне кисломолочне харчування у свій щоденний раціон. Також купити Симбівіт® стане відмінним рішенням і для дитячого організму, а саме для імунітету, що формується.

Ми неодмінно рекомендуємо спробувати Симбівіт®. У Києві купити нашу кисломолочну пробіотичну продукцію можна через онлайн-магазин. Ми доставляємо замовлення по Києву кур’єром. Також Симбівіт® можна купити і в пунктах реалізації нашої продукції в інших містах України.

Ціна Симбівіта® в офіційному інтернет-магазині

Функціональне кисломолочне харчування Симбівіт® та ціна на нього буде найбільш вигідною, якщо купувати продукт через офіційний інтернет-магазин нашої компанії: ua.shop.symbiter.ua. Ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину, а також замовити пробіотичні препарати чи функціональне харчування для всієї сім’ї можна всього за декілька кліків.

Поширені запитання

 1. Де придбати кисломолочний продукт Симбівіт® в Києві?
  В Києві нашу продукцію Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення онлайн або зв’язавшись з нашим менеджером. Також Симбівіт® в Києві можна купити і в пунктах реалізації, адреси яких також вказані на нашому сайті.
 2. Симбівіт® що лікує?
  Симбівіт® та Симбівіт® Преміум сприяють відновленню нормальної мікрофлори кишечника, покращенню роботи шлунково-кишкового тракту, а також допомагають боротися з його дисфункцією (запори, діареї, здуття тощо).
 3. Як приймати Симбітер® та Симбівіт®. Інструкція передбачена?Так звичайно. Симбітер® і Симбівіт® можна приймати комплексно або окремо. Інструкцію щодо застосування кожного з наших препаратів та добавок відображено на сайті, а також додається при покупці.
 4. Як найвигідніше купити Simbivit?
  Найбільш оптимальною ціна буде, звичайно, при покупці через наш офіційний інтернет-магазин.