Ентеросорбенти Симбіогель

 • No categories
symbiogel-with-propolis-sm340

Ентеросорбент Симбіогель® з прополісом

Зв’язує і виводить з організму мікробні і харчові токсини, віруси, важкі метали, захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Має антибактеріальні, протигрибкові і антивірусні властивості. Стимулює імунітет. Призначений дітям з 12-ти років і дорослим.

Упаковка энтеросорбента Симбиогель омега

Ентеросорбент Симбіогель® омега

Зв’язує і виводить з організму мікробні і харчові токсини, віруси, важкі метали, захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Рекомендується як додаткове джерело Омега-3 поліненасичених жирних кислот. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

symbiogel-sm340

Ентеросорбент Симбіогель®

Зв’язує і виводить з організму мікробні і харчові токсини, віруси, важкі метали, захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Рекомендується при інтоксикаціях, діареї, метеоризмі. Призначений дітям від 3-х років і дорослим.

Ентеросорбенти Симбіогель®

Щодня складові мікробіома людини виконують мільйони різних дій і процесів, що впливають як на загальний стан, так і на ступінь функціонування захисних функцій організму. Але сучасний ритм життя, насичений різними стресами та потрясіннями, а також часта відсутність належної тривалості сну, незбалансоване харчування та різка зміна кліматичного оточення можуть досить сильно “похитнути” стан людини. І в такому разі організм може відреагувати на подразники алергічною реакцією, діареєю, здуттям і навіть ознаками тяжкого отруєння чи ГРВІ.

Але як же привести в норму свій мікробіом і допомогти організму справитися з інтоксикацією? Над цим питанням щорічно працюють вчені з усього світу, розробляючи все нові і нові, більш якісні та функціональні препарати – ентеросорбенти.

Саме ентеросорбенти дозволяють провести процес ентеросорбції м’якше. Вони дозволяють швидко боротися з безліччю штамів ксенобіотиків, виводячи їх із організму без залишку. Але для отримання найбільш відчутного результату важливо розуміти, які ентеросорбенти купити.

Наукова компанія О.Д. Пролісок (Україна) пропонує Вам найкращі препарати вітчизняного виробництва Симбіогель®. Купити нашу продукцію можна у Києві, а також в аптеках-партнерах марки.

Як працюють та чим відрізняються препарати ентеросорбенти Симбіогель®

За даними фахівців, які займаються вивченням у галузі ендоекології, у світі налічується понад півсотні різновидів токсинів, які, у свою чергу, поділяються на ендотоксини та екзотоксини. І більше того, процес їх регенерації та відновлення неможливо зупинити, а отже, людству доведеться знаходити шляхи боротьби з ними, застосовуючи ентеросорбенти.

Сучасні ентеросорбенти – це препарати натурального походження, що виконують цілий комплекс дій відносно зв’язування, знищення та виведення залишків шкідливих бактерій та вірусних патогенів з організму дорослого чи дитини. Звичайно, можна відзначити той факт, що ентеросорбенти присутні і в природі, а точніше, у деяких продуктах та речовинах. Але, як правило, їх концентрація є недостатньою для швидкого та ефективного відновлення.

Тому ми рекомендуємо Вам скористатися препаратами Симбіогель®, які шляхом багаторічних досліджень та розробок провідних фахівців набули максимальної ефективності та успішно застосовуються в лікуванні багатьох недуг. При цьому ціна Симбіогель® є дуже лояльною порівняно із зарубіжними аналогами.

У яких випадках можуть знадобитися найкращі ентеросорбенти Симбіогель®

Кращі ентеросорбенти – препарати, які можуть справитися з токсинами вже з перших хвилин застосування. Вони необхідні при різних станах, таких як:

 • отруєння (харчові, алкогольні, важкі метали, хімікати);
 • виникнення або загострення алергічних реакцій;
 • загострення дерматологічних захворювань;
 • виявленні симптомів ГРЗ та ГРВІ;
 • проблемах з травною системою (розлад шлунку, здуття, нудота, діарея).

Також препарати ентеросорбенти успішно застосовують при бажанні “очистити” організм у період дотримання дієт та різних очисних процедур.

Ентеросорбенти Симбіогель® для дітей

Дитячий організм найчастіше піддається впливу різних хвороботворних мікроорганізмів та токсинів. Адже дитяча допитливість вимагає багато чого спробувати на смак. Також причиною прийняти ентеросорбенти можуть стати й усілякі солодощі, які не завжди мають гарний склад і часто стають причиною дитячих отруєнь та поганого самопочуття, а також різні ротавіруси чи “хвороби брудних рук”. Порушення у роботі дитячого організму обумовлено тим, що його мікробіом сформований не в повному обсязі, а отже, можуть з’являтися “проріхи” для потрапляння шкідливих речовин.

Якщо Ваша дитина захворіла і у неї спостерігається інтоксикація, варто негайно звернутися до лікаря та прийняти спеціальні ентеросорбенти для дітей. Препарати Симбіогель® починають працювати вже з першої хвилини прийому і надають на дитячий організм найбільш м’яку, але дуже ефективну дію, захищаючи слизову оболонку ШКТ. Наші препарати показані дітям віком від 3 років. А Симбіогель з прополісом можна застосовувати з 12 років.

Ентеросорбенти Симбіогель® для дорослих

На відміну від дітей, дорослі рідше стикаються з ротавірусом чи харчовими отруєннями. Проте ентеросорбенти для дорослих користуються дуже великою популярністю. Адже вони дозволяють позбавитися похмільного синдрому чи отруєння продуктами розпаду алкоголю, а також сприяють виведенню шлаків і токсинів при дієті.

Якщо Ви шукаєте для себе якісний препарат на всі випадки життя, ми рекомендуємо купити ентеросорбенти нашого виробництва. Вони показують високу ефективність, маючи вигідну вартість.

Купити ентеросорбенти Симбіогель® від українського виробника №1

Препарати Симбіогель® є ефективними сорбентами для очищення організму, дія яких підтверджена клінічними дослідженнями та багатим практичним досвідом використання різними віковими групами пацієнтів.

Основною складовою Симбіогель® є речовина природного походження – бентоніт, що має високу здатність до сорбції харчових токсинів, ліків, важких металів, інфекцій, алергенів та інших потенційно небезпечних речовин.

У нашому інтернет-магазині представлені 3 типи ентеросорбентів:

 1. Симбіогель® при харчових отруєннях, метеоризмі, діареї, отруєннях важкими металами, комплексної терапії вірусних інфекцій;
 2. Симбіогель® омега при харчових отруєннях, симптомах дисбактеріозу, бактеріальних та вірусних інфекцій, поповнення дефіциту Омега-3 поліненасичених жирних кислот;
 3. Симбіогель® з прополісом при отруєннях, викликаних харчовими токсинами, важкими металами, терапії дисбактеріозу, при інфекційних захворюваннях ШКТ, зниженні імунітету.

Симбіогель® – найкращі ентеросорбенти для дітей та дорослих. І тому є кілька причин:

 • Складається з натуральних компонентів;
 • Ефективно зв’язує та виводить токсичні речовини;
 • Ефект помітний після першого дня застосування;
 • Має детоксикаційну дію при вірусних інфекціях;
 • Підвищує ефективність пробіотиків під час лікування дисбактеріозу;
 • Можна застосовувати дітям з 3-х років (препарат із прополісом – з 12 років);
 • Ціна ентеросорбентів є оптимальною за співвідношенням до якості.

Придбати сорбенти Симбіогель® можна через кошик на сайті компанії з оформленням доставки по Києву. Актуальні ціни для онлайн-замовлень завжди доступні у каталозі препаратів на сайті.

Поширені запитання

 1. Яким чином препарати ентеросорбенти допомагають при ГРВІ?
  Виникнення підвищеної температури тіла сприяє виділенню токсинів у організмі. А ентеросорбенти покликані для того, щоб ці токсини зв’язувати та виводити. Тому при респіраторних та вірусних захворюваннях також необхідно приймати найкращі ентеросорбенти.
 2. Яка вартість препаратів Симбіогель®, якщо купувати їх безпосередньо у вас?
  Для ознайомлення з асортиментом нашої продукції відвідайте наш інтернет-магазин. На сторінці вибраного товару будуть вказані його ціна, склад, а також функціональні особливості та характеристики. Ціна на ентеросорбенти Симбіогель® є вигідною та оптимальною.
 3. У вас можна купити ентеросорбенти з доставкою по Києву?
  Так. У Києві продукцію О.Д. Пролісок доставляє кур’єр нашої компанії. Для бажаючих купити препарати в інших містах України є можливість переглянути карту розташування наших партнерів у розділі “Пункти реалізації”.