Для проведення профілактичного оздоровлення дітей із зони пожежі на БРСМ науково-виробнича компанія «О.Д. Пролісок» передала ентеросорбент «Смектовіт®»

Як відзначив генеральний директор НВК «О.Д. Пролісок» професор Д.С. Янковський, «компанія, що вже більше 20 років направляє свою діяльність на підтримання здоров’я населення, не могла залишитись осторонь проблеми, що трапилась в нашій країні. Тим паче, що не так давно ми приступили до виробництва принципово нового унікального ентеросорбенту, розробленого нашим колективом учених в співдружності з науковцями Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Ентеросорбент «Смектовіт®» здатний захистити організм від впливу різноманітних рідких і газоподібних токсичних сполук, важких металів та інших шкідливих речовин за рахунок зв’язування та виведення їх з організму. Унікальний мінеральний склад «Смектовіту» сприяє поліпшенню метаболізму і активації власних захисних механізмів організму. Ентеросорбенти цієї серії сприятливо впливають на функціонування травної системи, усувають симптоми інтоксикації, покращують стан хворих ревматоїдними артритами, атопічним дерматитом, відновлюють моторику і ферментативну активність травного тракту. При цьому ентеросорбенти серії «Смектовіт®» характеризуються хорошою переносимістю пацієнтами будь-якого віку і не викликають побічних реакцій».
Розуміючи, що своєчасне забезпечення дітей ентеросорбентом «Смектовіт®» дозволить уникнути багатьох проблем, пов’язаних з дією продуктів горіння на їх організм, представники НВК «О.Д. Пролісок» вже на другий день після виникнення пожежі звернулися з пропозицією надати профілактичну допомогу дітям, що проживають у районах, прилеглих до нафтобази БРСМ, до міського голови міста Василькова С.О. Сабова, який активно підтримав цю ініціативу.
Згідно із списком дітей, які мешкають у двокілометровій зоні від нафтобази, НВК «О.Д. Пролісок» вже 12 червня 2015 року надала 4500 доз ентеросорбенту серії «Смектовіт®». Оскільки для досягнення необхідного ефекту оздоровлення організму доцільно подовжити тривалість прийому «Смектовіту», керівництво НВК «О.Д. Пролісок» взяло на себе відповідальність забезпечити дитяче населення необхідною кількістью ентеросорбенту для проведення повного профілактичного курсу.
Колектив компанії «О.Д. Пролісок» з розумінням і ентузіазмом підійшов до питання надання допомоги дітям із сусідніх з нафтобазою селищ. Працюючи в посиленому режимі, співробітники компанії планують найближчими днями повністю забезпечити дітей із зони пожежі «Смектовітом» у кількості, необхідній для проведення повного курсу оздоровлення.