Україна, Київська область,
Васильківський район,
с. Велика Вільшанка

Якщо ви не любите бактерії, вам не пощастило з планетою.
Земля - це планета бактерій.

Крейг Вентер

Науково-виробнича компанія «О.Д.Пролісок» володіє 25-річним досвідом розробки та виробництва пробіотичних засобів оздоровлення мікробної екологічної системи людини впродовж всього життя, починаючи з періоду новонародженості.

про компанію
НАША ПРОДУКЦІЯ
природний шлях зміцнення здоров'я і підвищення якості життя людини

 НОВИНКА!  СИМБІТЕР® ФОРТЕ

мультипробіотики

Нові мультипробіотики, що містять багатовидовий симбіоз пробіотичних бактерій, природний мінерал смектит та різні біологічно активні добавки.

Сприяють нормалізації мікрофлори кишечника та функціонування травної системи, поліпшенню стану серцево-судинної системи, підвищення імунітету, попередження розвитку дисбіозу, мають детоксикаційні властивості.

перейти до каталогу

СИМБІТЕР®

мультипробіотики

Рідкі пробіотики, що містять багатовидовий, аналогічний природному, симбіоз пробіотичних бактерій.

Призначені для загального зміцнення організму, поліпшення травлення, підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника в період і після лікування антибіотиками.

перейти до каталогу

 Обираєте пробіотик? 
 11 причин обрати 
 СИМБІТЕР® 

дізнатися більше
11-reasons-2-22

АПІБАКТ®

мультипробіотики

Збагачені прополісом, рідкі пробіотики, містять багатовидовий, аналогічний природному, симбіоз пробіотичних бактерій.

Рекомендуються з метою підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори і відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час і після прийому антибіотиків і з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.

перейти до каталогу

СИМБІОГЕЛЬ®

ентеросорбенти

Містять стерильний гель високоочищеного природного мінералу смектиту. Додатково збагачені біологічно активними добавками природного походження (Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами, екстрактом прополісу).

Ефективно зв'язують і виводять з організму мікробні і харчові токсини, продукти гниття, віруси, важкі метали, захищають слизові оболонки травного тракту.

перейти до каталогу

СИМБІВІТ®

функціональне харчування

Кисломолочні продукти, що містять симбіоз пробіотичних бактерій.

Рекомендуються для профілактики або пом'якшення перебігу хронічних захворювань травного тракту і нормалізації мікрофлори кишечника.

перейти до каталогу

ФАХІВЦІ ПРО ПРОБІОТИКИ СИМБІТЕР

Відомо, що все нове – це часто-густо забуте старе. В нашому випадку, маю на увазі кисломолочні традиції численних українських родин. Споживання самотужки виготовлених варенців (заквасок) насправді є «народними пробіотиками». Заслуга розробників «Симбітеру» полягає в тому, що вони розгледіли в цій харчовій звичці та її сталості, характерної для української спільноти, великий потенціал для оздоровлення всієї нації.
До цього вважаю необхідним додати і дійсно життєдайну функцію мультипробіотиків в нівелюванні негативного впливу антибіотиків, без яких, чесно визнаймо, сучасна медицина і, передовсім, хірургія обійтися не можуть. Саме мультипробіотики здатні не тільки запобігти ускладненням після прийому антибіотиків, але й зменшити термін їх вимушеного використання.

Віталій Цимбалюк академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, президент НАМН України

На сьогодні відомо понад 1500 клінічних випробувань пробіотиків для лікування й профілактики різних захворювань. Але потрібно робити особливий акцент на доказову базу щодо їх профілактичного і терапевтичного застосування в педіатрії. Наприклад, в лютому 2017 року робочою групою Всесвітньої гастроентерологічної організації у відповідності до критеріїв Оксфордського центру доказової медицини була повністю підтверджена ефективність цих засобів. Експертами Всесвітньої організації алергологів підтверджена важлива роль мікрофлори кишечнику в розвитку алергії. Маємо і власний позитивний досвід лікування алергічної патології за допомогою мультипробіотиків групи "Симбітер".

Сергій Кривопустов професор кафедри педіатрії №2 НМУ імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук

ТРЬОХЕТАПНА ПРОГРАМА ОЗДОРОВЛЕННЯ МІКРОБІОМА

Розроблена українськими вченими програма оздоровлення мікробіома (нормальної мікрофлори) дозволяє поліпшити здоров'я дітей і дорослих, знизити рівень захворюваності, зменшити тяжкість хвороб і ризик ускладнень, скоротити споживання антибіотиків та інших сильнодіючих і далеко небезпечних медикаментозних засобів

Очищення

Очищення травного тракту від рідких і газоподібних токсичних речовин, захист слизових оболонок травного тракту

Відновлення

Відновлення складу і функцій мікробіома за допомогою мультипробіотиків

Профілактика

Профілактика порушень мікробіома із застосуванням функціональних пробіотичних продуктів харчування

КОРИСНЕ ВІДЕО
про здоров'я і пробіотики

Як народити здорову дитину

Як зберегти і нормалізувати репродуктивне здоров'я людини, як пов'язані здоров'я матері і її мікрофлора, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробіом матері і забезпечити здоров'я дитини в програмі "Час: Online" на сайті 5.UA (5 канал) з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлизаветою Шунько. Крім того, в ефірі програми обговорили сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості догляду за передчасно народженими дітьми.

ПІЗНАВАЛЬНІ СТАТТІ
все про здоров'я, мікрофлору і пробіотики
kidney

Пробіотики можуть покращити стан хворих із хворобами нирок

Хронічна хвороба нирок охоплює сьогодні близько 500 млн. населення світу. Це глобальна проблема зі здоров’ям, пов’язана з втратою функції нирок, розвитком серцево-судинних та інфекційних захворювань та ризиком передчасної смерті. Тому пошук шляхів профілактики ниркових захворювань та полегшення стану пацієнтів є одним з найбільш актуальних питань сучасної медицини.

probiotics-immune-1200

Пробіотики для імунітету

Сьогодні всі знають про важливість імунітету. Адже тільки повноцінна імунна система здатна допомогти організму ефективно протистояти хворобам, надійно підтримувати постійність внутрішнього середовища організму та здійснювати здорову комунікацію між організмом і зовнішнім середовищем.

medicine-1200

Як медикаменти впливають на мікрофлору людини

Про згубний вплив на людський організм антибіотиків відомо давно. Особливо шкідливі ці препарати для мікробіома (симбіотичних бактерій, що мешкають в організмі людини). Оскільки мікробіом, що є важливим імунним, метаболічним, синтетичним і захисним органом людини, виконує надзвичайно широкий спектр корисних функцій, його пошкодження, як правило, супроводжується розвитком численних патологічних змін в різних органах і системах.

microbiom-book

Рекомендуємо! «Микробиом» - нова книга про унікальне микробне співтовариство планети Земля

В монографії вчених-мікробіологів доктора біологічних наук, професора Д.С. Янковського, академіка НАН і НАМН України В.П. Широбокова, кандидата технічних наук Г.С. Димент розглянуті різні сторони життєдіяльності унікального мікробного співтовариства планети, як домінуючої ланки біосфери і середовища мешкання інших організмів, у тому числі і людини. Дан анализ современных достижений в области изучения микробиома человека. Дан аналіз сучасних досягнень в галузі вивчення мікробіома людини. Представлені сучасні уявлення про склад і функції симбіотичної мікробіоти людини та її ролі в підтримці здоров'я.
НОВИНИ

Професор О.М. Муквіч: “Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”.

Дивіться 18 жовтня (середа) на “5-му каналі” о 14:15 (після “Новин”) бесіду з доктором медичних наук, професором Оленою Миколаївною Муквіч, головним науковим співробітником державної установи “Інститут педіатріі, акушерства і гінекології НАМН України.
Тема: “Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей”.

Відео

Доповідь академіка Широбокова “Мікробно-екологічна система людини: сучасна концепція”

Рекомендуємо всім практикуючим педіатрам, акушерам, гінекологам, неонатологам і іншим фахівцям в галузі охорони здоров’я послухати доповідь академіка В. П. Широбокова, зроблену ним ще в 2011 році. Вона підготовлена у співпраці з доктором біологічних наук професором Д. С. Янковським і кандидатом технічних наук Г. С. Димент (НПК “О. Д. Пролісок”). Ця фундаментальна праця багато в чому передбачила нинішню популярність пробіотикотерапії і унікального вітчизняного мультипробіотика “Симбітер”.

СИМБІТЕР В СОЦМЕРЕЖАХ
підписуйтесь на наші сторінки

facebook

Google+