Якщо у вас виникли питання, телефонуйте нам +38 (044) 331-98-68 або od.prolisok@gmail.com

Новини

Професор О.М. Муквіч: "Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей".

У середу, 18 жовтня, о 14:00 гостею ефіру "Час. Online" на сайті 5.UA (5 канал) була лікар-педіатр, головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України Олена Муквич.
Тема бесіди: "Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей".

Професор О.М. Муквіч: "Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей".

Дивіться 18 жовтня (середа) на "5-му каналі" о 14:15 (після "Новин") бесіду з доктором медичних наук, професором Оленою Миколаївною Муквіч, головним науковим співробітником державної установи "Інститут педіатріі, акушерства і гінекології НАМН України.
Тема: "Роль мультипробіотиків в запобіганні хвороб кишково-шлункового тракту, органів дихання, алергічних станів у дітей".

Доповідь академіка Широбокова "Мікробно-екологічна система людини: сучасна концепція"

Рекомендуємо всім практикуючим педіатрам, акушерам, гінекологам, неонатологам і іншим фахівцям в галузі охорони здоров'я послухати доповідь академіка В. П. Широбокова, зроблену ним ще в 2011 році. Вона підготовлена у співпраці з доктором біологічних наук професором Д. С. Янковським і кандидатом технічних наук Г. С. Димент (НПК "О. Д. Пролісок"). Ця фундаментальна праця багато в чому передбачила нинішню популярність пробіотикотерапії і унікального вітчизняного мультипробіотика "Симбітер".

Розпочато випуск нового ряду мультипробіотиків сімейства «Симбітер®» - «Симбітер® форте»

НВК «О.Д. Пролісок» приступає до випуску нового ряду мультипробіотиків сімейства «Симбітер®» - «Симбітер® форте». Поява мультипробіотиків «Симбітер® форте» є результатом багаторічної творчої співдружності компанії «О.Д. Пролісок» з кафедрою мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Детальніше...

Благодійна допомога сім'ям загиблих бійців АТО

Вівторок, 6 грудня 2016 року, Україна відзначала День збройних сил. З боку керівників держави приділяється багато уваги усім родам військ Міністерства оборони України, воїнам, які перебувають в зоні АТО та віддано належну шану тим, хто загинув, відстоюючи кордони нашої держави. У кожного із них залишилися батьки, дружини, дітки. Науково-виробнича компанія «О.Д Пролісок» на чолі з генеральним директором професором Д.С. Янковським вирішила до Дня збройних сил України підтримати морально і матеріально дітей, які втратили своїх батьків під час збройного конфлікту на сході України.

Детальніше...

Останні публікації

Паралельні світи перетинаються

Сьогодні проблема взаємовідносин людини і мікроорганізмів є однією з найбільш популярних тем в біології та медицині. Більше трьох століть пройшло з моменту відкриття світу мікроорганізмів, проте далеко не відразу людство зуміло оцінити грандіозну роль мікробного співтовариства в підтримці життя на нашій планеті. Незабаром після відкриття мікроби були оголошені найлютішими ворогами людей, винуватцями хвороб людини, тварин і рослин, псування їжі та інших негативних явищ. На жаль, така незаслужена репутація мікробів продовжувала залишатися за ними до недавнього часу.

Детальніше...

Пробіотики можуть допомогти при підвищеному тиску

Як відомо, одним із серйозних факторів ризику розвитку і ускладнення серцево-судинних захворювань є підвищений артеріальний тиск (артеріальна гіпертензія). Дослідницькі дані показують, що близько 40% людей у світі страждають на цю недугу, і число це постійно збільшується. Оскільки підвищений тиск часто є причиною виникнення інфаркту міокарда, інсульту, загрожує порушеннями свідомості, розвитком ниркової або серцевої недостатності, тягне за собою зміни в стінках судин і сітківці ока, ця проблема заслуговує на особливу увагу.

Детальніше...

Як мікрофлора людини впливає на розвиток інтелекту

З кожним днем стає все більше доказів, що симбіотична мікрофлора людини (мікробіом) корисна не тільки для поліпшення травлення, підтримки імунітету і метаболізму, але і для нормальної діяльності центральної нервової системи. Оскільки мікроби, що живуть в тілі людини, здатні синтезувати величезну кількість нейроактивних сполук (серотонін, норадреналін, дофамін, ацетилхолін, γ-аміномасляна кислота, жирні кислоти та ін.), істотний вплив мікробного органу людини на функціонування мозку є цілком закономірним. Багатьма роботами виявлено вплив мікробіому на розумові здібності, зокрема на образ мислення, пам'ять, сприйняття і засвоєння нової інформації.

Детальніше...

Оздоровлення симбіотичної мікрофлори допоможе захиститися від аутоімунних захворювань

Аутоімунні захворювання - це захворювання, пов'язані з порушенням функціонування імунної системи, яка починає сприймати власні тканини, як чужорідні, і пошкоджувати їх. Ці хвороби часто називають системними, оскільки подібний імунний дисбаланс здатний вражати багато систем організму. Сьогодні до 8% населення світу страждає на аутоімунні захворювання.

Детальніше...

Цей багатоликий холестерин: чи завжди він небезпечний

Останнім часом дуже поширилися «страшилки» про шкоду холестерину. Холестерин звинувачують у багатьох проблемах зі здоров'ям. Дійсно, добре відомий зв'язок підвищеного рівня холестерину в крові з розвитком атеросклерозу та інших серцево-судинних захворювань, цукрового діабету 2 типу, онкологічної та іншої серйозної патології.
На цьому тлі досить дивним для багатьох є той факт, що холестерин є життєво важливим з'єднанням, без якого життя людини неможливе.

Детальніше...